Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » E-felvételivel lennének kérdéseim. A felvételi eljárás díjánál az átutalási bizonylatot kell feltölteni? fórum

E-felvételivel lennének kérdéseim. A felvételi eljárás díjánál az átutalási bizonylatot kell feltölteni? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 7. 13:38

Rendben! :) Köszi a segítséget!

Majd értesüljünk, hogy kinek, hogy sierült! :)

10. ce850abb2c (válaszként erre: 8. - Estefani)
2012. febr. 7. 12:26
Semmi gond.Csak írd be minden érettségi eredményedet és ők az alapján a legjobbat számolják.
9. 8ef78160df (válaszként erre: 8. - Estefani)
2012. febr. 7. 10:43
Azért, mert a szak azt írja elő. Szóval azok közöl, amit előír, neked legalább két olyan érettségi tárgyad legyen, ám a pontokat majd úgy kapod, ahogy neked a legjobb.
2012. febr. 7. 09:03

Akkor miért írják, hogy két tárgyat kell választani? Automatikusan kiválasztják a két legjobb érettségi tárgyat és úgy számolják a pontot?

Bocsi, hogy kihasználom a fórumodat... Remélem nem haragszol...

7. 8ef78160df (válaszként erre: 6. - Ce850abb2c)
2012. febr. 6. 23:54
Így van, nem kell megjelölni, automatikusan a legjobb pontszámot kapod.
2012. febr. 6. 21:10
Köszi.Utolsónak szerintem eleve úgy számolják ahogy neked a lehető legjobb.
2012. febr. 6. 19:39
Azt nem tudja valaki, hogy jelöljem meg a két érettségi tárgyat amit számítsanak a pontokhoz? Szintén e-felvételin...
2012. febr. 6. 18:47
Nem muszáj mindet elküldeni, a legjobbat küldd csak, úgy is azt veszik figyelembe.
2012. febr. 6. 18:23

Átutalásnál a megjegyzés rovatba kell beírni a kapott számot, és az alapján fogják tudni, hogy neked utaltak. Nyugodtan utalhat anyud is.

Miért nem akarod az őszit elküldeni? Amúgy azt hiszem, hogy június valameddig lehet pótolni mindent. DE EZEK MIND FENN VANNAK A HONLAPON.

2012. febr. 6. 18:11

Anyukám bankszámlájáról fogjuk átutalni a pénzt.Akkor a számlát lehet az én nevemre igényelni vagy az övére kell?

És lehet abból probléma,hogy én érettségiztem májusba,ősszel és most is fogok kémiából, de az őszit nem küldöm el?

2012. febr. 6. 18:10
E-felvételivel lennének kérdéseim.A felvételi eljárás díjánál az átutalási bizonylatot kell feltölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook