Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem tudok lefogyni - Segítetek? fórum

Nem tudok lefogyni - Segítetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 17. 17:48

Nem mintha nem tartanám egészségesnek a vázolt diétát, csak a fogalmakat nem kellene keverni.

A szénhidrátok között vannak a gyorsa felszívódásúak, ezek a finomított lisztek például, és a cukrok egy része.


A lassú felszívódású szénhidrátok fogyasztása ajánlott.

40. Guruljka (válaszként erre: 38. - Katie_rose)
2017. jún. 17. 17:46

És a zöldségféle meg a gyümölcs mégis mi, ha nem szénhidrát?


A gyümölcs ráadásul fruktózt, azaz gyümölcscukrot tartalmaz, sokan erősen csökkentik a fogyasztását.

39. 3da8f53e4a (válaszként erre: 38. - Katie_rose)
2012. márc. 20. 17:52

Gratulálok Katie!


Én is a - 14 kg-nál tartok (2,5 hónap alatt).

Egyet értek veled, le lehet fogyni, csak oda kell figyelni mit eszünk:))

38. katie_rose (válaszként erre: 8. - Zselka)
2012. febr. 29. 19:28

Szia!


Én 14 kg-t fogytam szenvedés nélkül 2 hónap alatt. egy éve pedig tartom az elért súlyom. Semmi titok nincs, csak annyi a lényeg,hogy kerülöm a szénhidrátot. A kenyeret és kenyérpótlékokat teljesen elhagytam,nem eszem köreteket és cukros dolgokat.

Amit lehet:

tejtermékek (bármi ami nem cukrozott)

Húsok (bármilyen, a legzsírosabb is!)

Zöldségek

Gyümölcsök

Tojás

Ezekből bármikor, bármennyit és bármilyen kombinációban ehetsz.

Ha a családnak pörit csinálsz, magadnak zöldségköretet főzz mellé és lakj jól belőle rendesen!

Rakottkelből hagyd ki a rizst! A család sem fogja bánni! Vagy pótold a rizst mexikói zöldségkeverékkel pl.

A túrógombócom meg pl lehet zabkorpával csinálni és édesítős tejföllel enni. Én már rengeteg receptet átalakítottam és szeretik a főztömet. Most észrevétlenül az egész család diétázik és mindenki fogy! :D

37. 3da8f53e4a (válaszként erre: 36. - Zselka)
2012. febr. 14. 12:24

Gyere már be a fórumba! és nem fogsz többet hízni:)) A csajok is már -5, - 7 kg-nál járnak. Van aki a -14kg adta le.

Segítünk és nem nagy főzés tudomány kell hozzá.

No...gyere.

36. Zselka
2012. febr. 11. 17:15
Nem megy, hízom, hízom, elegem van. :(
2012. febr. 9. 14:18
Na mizu Zselka?
34. 3da8f53e4a (válaszként erre: 33. - Zselka)
2012. febr. 7. 20:40

Hát többünk is főz a családjára, ezért van,hogy más"féleképpen:)) Én pl.egész hétre befőzök nekik, magamnak pedig csak este főzök másnapra - mivel dolgozom - beviszem a kaját és ott eszem meg.


Nem macerás, csak bele kell rázódni. CSak azt sajnálom,hogy NEM KORÁBBAN találtam rá erre a módszerre, mert akkor még könnyebb lett volna mint most.


De hát te tudod, sok szerencsét kívánok. üdv.

33. Zselka (válaszként erre: 32. - 3da8f53e4a)
2012. febr. 7. 12:42
nem, mert konkrét diétát, ami ennyi macerával jár én nem tudok tartani. nem tudom megoldani, hogy teljesen felborítsam az eddigi rendszert, mert nem csak magamról kell gondoskodnom. :(
32. 3da8f53e4a (válaszként erre: 31. - Zselka)
2012. febr. 7. 12:40

köszi szépen, csak újra tanulok/tanultam főzni. Ez a titok nyitja és napi 20 perc séta:)))


- gondolom nem néztél be a fórumba? -

31. Zselka (válaszként erre: 29. - 3da8f53e4a)
2012. febr. 7. 11:00
De ügyi vagy, gratulálok!:)
2012. febr. 6. 20:44
Sok mozgás,kevés kaja,és crom tartalmu étrend kiegészitő.
29. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Zselka)
2012. febr. 6. 19:25

Szia! Én az elmúlt egy hónap alatt minden erőfeszítés nélkül leadtam 8 kg.



Ha érdekel a téma:

"Holnap elkezdem a DUKAN diétát..." c. fórumban sok mindent meg tudhatsz róla.

2012. febr. 6. 17:41

JA és választhatsz kiegészítő sportot is, pl. kerékpár vagy említetted a jógát, ami szerintem tökéletes választás lenne.


Ne feledd: mindenkinek arra van ideje amire akarja.


Ha fázol télen futhatsz konditeremben, padon. A bérlet olcsóbb mint a kaja.

27. c14bfda162 (válaszként erre: 1. - Zselka)
2012. febr. 6. 17:39

Nem az volt a kérdés, hogy fogynia kell vagy sem.


Szóval, fussál és egyél 4 óránként mértékkel bármit, de azért kevesebb édességet.


Lassan fussál, úgy, hogy beszélgetni tudjál közben, mondjuk heti 3x.


10 perccel kezd, aztán vidd fel fokozatosan 45 percre. A sebességeddel ne törődj, idővel fejlődni fog az is.


Az egész életedet megváltoztathatja és közben persze fogyni is fogsz, átalakítja az egész tested, izmosabb leszel, energikusabb, egészségesebb stb.


Az, hogy ne egyél éjjel sokat, az kizárólag a te döntésed.

26. Zselka (válaszként erre: 24. - Ananászok)
2012. febr. 6. 17:16
Jól esik, amit írsz és sok mindenben igazad is van egyébként, de én ezt magam miatt szeretném. De köszönöm. :)
25. e1ba0e35af (válaszként erre: 22. - Zselka)
2012. febr. 6. 17:07
Ő minden kilométerkőnél ott van,az idétlen beszólásaival:(
2012. febr. 6. 17:03
most egy pasi ir neked és mégjobban elveszi a kedved,a fogyástól.azt hiszem ez a sulyfelesleg téma a nőknél,valaminek a kompenzálása,valami potcselekvés,valami félreértelmezett megfelelési kényszer magamnak,valahogy nem vagy otthon saját magadban.25 éves vagy.elötte sok mindennek.képzeld lefogysz 35 kilóra ,rákattansz egy pasira,aki 70 nek szeretne látni,felhizol? a nők nagyrésze persze.ahogy a z irodalomban is keresd a nőt, itt is keresd a férfit,hiszen azt keresed,valahol a tudatalattidban,és úgy érzed ha nem leszek bombázó ,kimaradok, lemaradok, itt maradok.butaság.fényképedet nézve 1 dekát nem adnék le a helydbe.de te lefogsz mert rosszul érzed magad a bőrödbe,és amikor leadtad, megint rosszul fogod érezni magad a bőrödbe,akkor meg azért mert a pasik nem fognak észrevenni, anorexiás nő nekünk pasiknak nem kell.képaláirásod egy helyen: szerelem pocak . és? kit érdekel, nekem igenis bejön.mondom semmi értelme, napi 5 szöri étkezés, mérleget kivágni valahova messzire.mindent enni csak mértékkel.nem itt belehajszolni magad egy ilyen buta mokuskerékbe kaloria vadászatba. sokkal hamarabb jól fogod magad érezni a bőrödbe. mindég figyelni, mit mikor , jaja megehetem-e.ugyan ne viccelj,csinos nő vagy .kidobott idő ezzel foglalkozni.
23. omaja (válaszként erre: 19. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:46
ezért mondom, hogy magad miatt határozd el és csináld...ne hallgass senki másra bárki bármit is mond! A lényeg, hogy te jól érezd magad!!!!
22. Zselka (válaszként erre: 20. - F303be5590)
2012. febr. 6. 14:44
olyan jó, hogy szinte minden topikban egy idő után megjelenik a bunkóság
21. szöszi71 (válaszként erre: 19. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:44

Nagyon elhiszem és együttérzek Veled. Anno én is így voltam, hogy adtam mások véleményére. Nem volt könnyű túltenni magam, de már egy ideje nem érdekel és azt teszem ami nekem jó és tudom jól fogom érezni magam, ha elérem a célomat!:)

Szóval ne törődj senkivel, csakis magaddal, a kitűzött céloddal!:)

Tudod kik beszélnek így? Azok akik irígyek rád. Nekik a rossz és lesz is, nem pedig neked. Ne figyelj rájuk, hagyd figyelmen kívül !:)


Én is mindig ezt hallom, hogy jó vagyok én így, mit akarok stb., de nem érdekel!:)

20. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:41

akkor azt szeretnéd, hogy valaki zárja el a konyhakulcsot, vegye el a bankkártyádat? vagy mire vágysz?


ejnye

19. Zselka (válaszként erre: 16. - Omaja)
2012. febr. 6. 14:39
Igen, ezt én is így gondolom, csak az a baj, hogy annyi helyen kaptam már negatív megjegyzést azért, mert hogy szerintük nekem nem is kéne fogyóznom, meg hogy miért hisztizek, amikor másokon 5x annyi plusz van, mint rajtam, meg hogy szerintük én anorexiás vagyok amiért ennyit akarok fogyni stb. És ez elveszi az ember kedvét. Legalábbis nekem tuti.
18. szöszi71 (válaszként erre: 17. - Omaja)
2012. febr. 6. 14:32

Szia!


Igen, én is így látom:)


Köszi, neked is legyen szép napod!:)

17. omaja (válaszként erre: 15. - Szöszi71)
2012. febr. 6. 14:26
szöszi kedves! úgylátom "egy srófra jár az agyunk". Ugyanazt, ugyanakkor írjuk:) legyen szép napod! :)
16. omaja (válaszként erre: 10. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:25
A legjobb támogató te vagy saját magad számára! Annál nincs rosszabb, mint amikor valaki kedvéért, áldozatból akarsz lefogyni, mert sztem az nem igazán belső késztetés, hanem megfelelni vágyás és az nem tart ki elég ideig!
15. szöszi71 (válaszként erre: 10. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:25

Soha ne másnak akarj megfelelni, csakis önmagadnak. Neked kell, hogy jólérezd magad a bőrödben!:) A párom nekem is azt mondja, hogy mit akarok még, anorexiás leszek, de én még így nem érzem jól magam a bőrömben és teszek érte, hogy jobb legyen.


Csak bíztatni tudlak!

Hajrá, ne add fel az álmaid!

14. omaja (válaszként erre: 8. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:21

Ha elhiszed, hogy sikerülhet menni fog... nekem 20 kiló ment le kb 4 éve, és azóta nem híztam, sőt...1-1 kiló még mindig megy le.

Hozzá kell tennem - még ha meg is köveznek érte - hogy nem tortáztam, viszont gyalog mentem mindenhová ahová csak lehetett. És nem is igazán ettem napi 5x....nagyon elszánt voltam és odafigyeltem arra mit eszem. Gyakorlatilag le lehet szokni mindenről ami hozza a kilókat. Hidd el, csak elszántság kérdése az egész. Mondjuk én tisztítókurával kezdtem és onnan jött az ötlet, hogy ha ezt meg tudom csinálni, mért ne folytassam...és ment. Neked is menni fog!

13. Kálbá (válaszként erre: 10. - Zselka)
2012. febr. 6. 14:20
akkor keress itt egy csapatot akikhez csatlakozhatsz vagy akár te is kiírhatsz egyet. Itt tuti találsz olyat aki támogat :)
2012. febr. 6. 14:19
Én megszállott Update-ista vagyok, szóval én ezt tudom javasolni:D A lényeg, hogy este már ne egyél szénhidrátot, de ugye Update termékeket fogyaszthatsz, így ha nem bírod ki, még este 10-kor betolhatsz egy U1 somlóit. Persze húzós az áruk, de szerintem sok ember költ fölöslegesen olyan dolgokra, amit akár az egészségére is fordíthatna (pl. cigi, felesleges kozmetikumok, pletykalapok és még sorolhatnám). Amúgy lehet anélkül is folytatni ezt az életmódot, hogy U1 termékeken él az ember, oda kell figyelni a kódokra, a termékek csak emelik az élvezeti értéket. Nem kell lemondani, nincs stressz, nincs a "csakazértisbetolokegycsokitortát" érzés!:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook