Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Odaadhatom már a tejet a babámnak ilyen esetben? fórum

Odaadhatom már a tejet a babámnak ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


6. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Pillangó81)
2012. febr. 5. 13:58

Szia,

A rossz hir: 9 honap - 1 ev, mire kitisztul a szervezetbol a dohanyzas felhalmozta mereganyag.

A jo hir: kar volt kidobni a tejet, ilyen mikrodozis meg se kottyan a gyereknek.

Ami artalmas lehet, az az, hogy belelegzi a fustot levegot - attol mindenkepp ovd.

2012. febr. 5. 13:05
Én is lefejtem mikor egy szálat elszívtam, és kiöntöttem. Szerintem nem lesz semmi baj
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pillangó81)
2012. febr. 5. 13:01
Lelkiismeret furdalásod ne legyen. Ennyit csak megengedhetsz magadnak.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Pillangó81)
2012. febr. 5. 12:56
Kb 36 óra elteltével és az ez alatti fejés utáni tejcsit már odaadhatod neki.
2012. febr. 5. 12:55
Nekem is volt ilyen, én az egésznapi tejet kidobtam, tehát lefejtem kb 5-6 szopis tejet és csak másnap szoptattam.
2012. febr. 5. 12:53
Csajok segítsetek! Terhesség alatt nem cigiztem. 2 hónapos a fiam, szoptatom, szoptatás alatt nem cigiztem. Voltam egy bulin, ahol megittam 4 pohár bort és elszívtam 4 szál cigit, azóta lefejtem a tejemet két alkalommal és ki is dobtam. A következőt már odaadhatom szerintetek a gyermekemnek? Mennyi idő, amíg kiürül a szervezetből a cigi? Nagyon lelkiismeret furdalásom van emiatt a lazulásom miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook