Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet a hagyományos villanytűzhely lapjáról letisztinani a ráégett dolgokat és a rozsdát? fórum

Mivel lehet a hagyományos villanytűzhely lapjáról letisztinani a ráégett dolgokat és a rozsdát? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 28. 11:37
Én a Cillit Bang-et és a Well Done-t szoktam használni! Ezek tényleg jók! Csak kesztyűt mindenképp kell használni!
2008. júl. 28. 09:56
Én az A....y-től használok,nekem az vált be.
2007. dec. 13. 17:08
Igen, azt el is felejtettem írni :) Nagyon mar, tapasztaltam, elszakadt a kesztyűm, mert beakadt és bizony hiába mostam le azonnal sajnos már rendesen belemart a bőrömbe. :( Nagyon tud fájni. :(
7. Elviracska (válaszként erre: 6. - Igynogy)
2007. dec. 13. 10:24

Nekem is ez vált be nagyon...

Gyönyörüen tisztit ,és igy igaz ,a lert is szenzációsan kilehet vele tisztitani...


Ne felejts kesztyűt húzni ha használod..ez jó tanács:)

2007. dec. 13. 09:21

Én is hidegzsíroldót használok! Szintén sokáig hagyom rajta, ha nagyon koszos. :)

A neve St. Moritz :)

2007. dec. 13. 09:18
Én is hideg zsíroldót használok (Well Done St Moritz), tényleg nagyon jó. Belülről is gyönyörűen leszed mindent.
2007. dec. 13. 08:56
Én hideg zsíroldoval szoktam. Minden üzletben lehet kapni. Ha nagyon koszos sokáig rajtahagyom, és töbször megcsinálom.
2007. dec. 13. 08:53

Szia.

Nálunk kapható egy szer, a neve Triumf.Gyönyörűen tisztit, "lemarja" a ráégett szennyeződéseket a tűzhely lapjáról. Ha jól emlékszek, láttam egy reklámban, nálatok is kapható. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Rozsdát nem próbáltam...

2007. dec. 13. 08:11
Szóval: LETISZTÍTANI?
2007. dec. 13. 08:10
Mivel lehet a hagyományos villanytűzhely lapjáról letisztinani a ráégett dolgokat és a rozsdát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook