Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szavazz te is az Európai Év Fája versenyen fórum

Szavazz te is az Európai Év Fája versenyen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szavazz te is az Európai Év Fája versenyen

26. medea11 (válaszként erre: 4. - Belladonna3)
2019. febr. 18. 11:52

Ez a játék nem zárja ki a lehetőséget, hogy "értelmesebb" dologban összefogj! Rajta! A fanyalgás kissé kevés. Mi örülünk e versenynek. Idehozom az európai verseny honlapját, lehet szavazni! Szavazz te is! Nem fontos mindenben az értelemet keresni. Van hogy csupán a cseppnyi öröm az "értelem".


[link]

2019. febr. 18. 11:28

Bocsánat. Csak most fedeztem fel e topikot. És ezért nyitottam egy újat a témában. Kérlek Benneteket, vegyétek topikomat ráerősítésnek.

Most 8 szavazattal vezetnek az oroszok. Ne hagyjuk magunkat, aktiváljuk környezetünket is!

24. Rozália (válaszként erre: 23. - Katinkaboszi)
2012. márc. 5. 05:39
Köszönöm:))
23. Katinkaboszi (válaszként erre: 20. - Birgi74)
2012. márc. 3. 19:51

trallallí :) hurrráááá, éljen az öreg fa :)


és természetesen a Felsőmocsoládiak, akik nevelték, olyan régóta


valamint a cikk írója :)))))

2012. márc. 3. 06:31

Akkor mégis csak érdemes volt megírnom ezt a cikket!:) Hátha ez is szaporította a szavazatokat!:)

Nagyon örülök én is!:)

És ez a verseny minden évben van...:)

21. c5d1635e99 (válaszként erre: 20. - Birgi74)
2012. márc. 2. 19:47
Ez,szupeeeeeer!!!!!!
2012. márc. 2. 12:16

megvan az ev fajaaaa!!! na es melyik??? hat ez!!!!! a felsomocsoladi oreg :))))))))))))


juppi!

19. Rozália (válaszként erre: 18. - Birgi74)
2012. febr. 9. 06:31
Így van Brigi! Ez a lényeg: a MI fánk!:))
2012. febr. 8. 23:05
Sziasztok! en is szavaztam ra! :) es koszonom, h felhivtad a figyelmet erre a szavazasra. amugy az ertelme le van irva a kezdooldalon, ... es en szeretem a fakat... nekem olyanok neha, mint olyan emberek, akik itt maradtak. erejuk van, energiajuk. na mindegy... vegulis kulon orom, h egy somogy megyei fara lehet szavazni, mert kaposvari vagyok :) szep a tobbi is, van szebb is, de megiscsak ez a mi fank :))
17. Rozália (válaszként erre: 16. - Katinkaboszi)
2012. febr. 6. 07:09

Köszönöm, de ez csak annyiban az "én fám", hogy őt karoltam fel... Én Tolna megyében lakom:) De én több itthoni fát nem láttam. Romániából volt a köpeci szil, Szlovákiából talán 1, Bulgáriából a kivánságfa, A Scalickai fasor Csehországból, aztán Lengyelországból és Francia országból 1-1 fa.


De nem is ez a lényeg, a magyar fára eddig 2463-an szavaztak, a legtöbben az összes országokból!:)

16. Katinkaboszi (válaszként erre: 15. - Rozália)
2012. febr. 5. 17:03

tulajdonképpen nyertem a dolgon, hiszen sok szép fa képét lehetett látni, és nem csak erre, hanem más itthon fákra is szavazni.

Viszont mivel megígértem, tartottam magam ehhez, így a Te fádra szavaztam :)

15. Rozália (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2012. febr. 5. 05:33
Sajnálom:( Az az igazság, a megírt cikkemben hosszabb volt a kód, de Hoxa lerövidítette... Onnan egy lépéssel egyszerűbb lett volna. De így is örülök, hogy hamar megjelentette a cikket, a szavazási határidő miatt.
14. Rozália (válaszként erre: 11. - Katinkaboszi)
2012. febr. 5. 05:32
Ez nagyon kedves Tőled!:) Köszönöm:)
13. Rozália (válaszként erre: 10. - Viva70)
2012. febr. 5. 05:31
Nahááát:)) Akkor duplán örülök, hogy előhozakodtam ezzel a lehetőséggel:)
2012. febr. 4. 17:48
Hát nem tudom ki hogy volt vele, de nem könnyű szavazni, sok mindenen kellett átesni :)
2012. febr. 4. 17:28

Nagyon jó lett a cikk, aranyos a történet, főleg mert még igaz is, a kép valami csodálatos, én például egy nyuszikát látok benne, de ahogy írtad, mindenki mást :)


Felhívtam a barátaim figyelmét a cikkedre és a szavazás lehetőségére,most pedig megyek én is szavazni.

Köszi, hogy írtál és szóltál. :D

10. viva70
2012. febr. 4. 16:10
Szavaztam rá én is. Szép emlékek fűznek ahhoz a kis faluhoz. Ott éltem gyerekkorom első 11 évében.:)
9. Rozália (válaszként erre: 6. - Silverblue)
2012. febr. 4. 15:55
Kedves történet, kedves játék. Ugye?
8. Rozália (válaszként erre: 4. - Belladonna3)
2012. febr. 4. 15:41

Bocs, Valentinia a párom... Az ő dominóját vettem el, amikor megláttam, hogy Hoxa kitette a cikket, aztán megfeledkeztem róla és az ő oldaláról válaszoltam.

Amit írtam az úgy van, de nem ő, hanem én írtam.

Bocsi:)

7. valentinia (válaszként erre: 4. - Belladonna3)
2012. febr. 4. 15:38

Semmi baj, persze, hogy lehet más véleményed:)

Én magyarként örülök neki, ha mégis a MI fánk nyer.

De ha értelmesebb dologgal előállsz, azt is követhetjük.

2012. febr. 4. 13:37
Köszi!Nagyon jó a története a fának.Én is szavaztam rá! :)
2012. febr. 4. 13:28
Pl;egy ültessünk fát c.verseny már sokkal jobban hangzana és nagyobb értelmet nyerne.Nem szívózni akarok csak én ezt gondolom. :)
2012. febr. 4. 13:20

Már bocsi de ennek mi az értelme?

Mármint fákat versenyeztetni :D

Mert az egy "magyar fa" :D :D

Na és mit nyer a nyertes fa? Szentelt vízzel lehet locsolgatni?Ne haragudj de nem látom benne a logikát.Valami értelmesebb dologban is összefoghatnánk mi magyarok,de ez csak az én magánvéleményem.

2012. febr. 4. 13:13
Tök jó,hogy felhívtad r a figyelmem.Szavaztam is!
2012. febr. 4. 13:12
Már 2 nappal ezelőtt szavaztam rá:-))
2012. febr. 4. 13:08
Történetesen véletlenül bukkantam szörfözés közben egy kérésre, ahol Székelyföldiek kérték, szavazzanak az ő fájukra. Felkeltette a kíváncsiságomat a dolog és megnéztem, mi is van?
Megtudtam, már évek óta folyik ez a verseny, minden évben újra, meg újra lehet szavazni a benevezett fákra.

Ugrás a teljes írásra: Szavazz te is az Európai Év Fája versenyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook