Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki fogy velem Norbi update 30 napos diétájával? fórum

Ki fogy velem Norbi update 30 napos diétájával? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
125. Shocki
2012. ápr. 4. 13:11
Én is Norbitól rendelek kaját. Szerintem teljesen jó. Finom is, az adagok is rendben vannak. :)
124. Kolli1987 (válaszként erre: 123. - Hangyoimrene)
2012. márc. 27. 19:42

Szia!


Küldtem neked egy linket privibe. Ott vannak updates kaja rendelés.

2012. márc. 27. 19:23

Sziasztok! Nem tudjátok honnan lehetne diétás ebédet rendelni? Kicsit nehezebb vagyok mint szeretnék... A Vitál Konyhát (az például jó egyébként)és cityfood-ot ajánlották idáig, de hátha van még más is? A Norbi témacím miatt kérdezem, esetleg arról tudtok valamit?

Köszönöm előre is!

122. Kolli1987 (válaszként erre: 118. - Jackline)
2012. márc. 20. 19:00
Azt szeretném kérdezni, tőled, hogy ez a tornát amire te mozogsz azt hol lehet megszerezni? Nagyon felkeltette az érdeklődésemet. :)
2012. márc. 20. 18:59

Sziasztok!


Nagyon elcsitult a fórum. Ki hogy van? Van valakinek eredménye esetleg?

Tudjátok tartani a diétát?

120. bundi78
2012. márc. 10. 04:53

Sziasztok!

Nem volt időm a héten írogatni, mert a gyerekek itthon voltak, köhögtek, de most már jól vannak szerencsére.

Megméretkeztem és a mérleg 60 kg és néhány dkg-mot mutatott, de én azt mondom, hogy 61 kg vagyok, ez nagyon jó, mert 65-ről indultam.

Nagyon remélem, hogy majd én is tehetek fel e végén képet, hogy olyan voltam és ilyen lettem!

Kellemes hétvégét

2012. márc. 7. 09:53

Szia!


A diétásba tettem fel. Nem vagyok éhes ebbe ez a poén. Mikor a páromhazaér 9 körül én akkor szoktam utoljára enni. Nem hiszem, hogy éheznék. Csak a reggelikkel szoktam bajban lenni na az szokott lmaradni. :(

De ma az sem.

118. Jackline (válaszként erre: 117. - Kolli1987)
2012. márc. 6. 22:22

Melyik a kettő közül a napló??:)


Elég jól ment vacsinál bűnöztem kicsit:)) de majd holnap behajtom magamon !!!:))


Kolli egyél nyugodtan addig amíg jól esik nem jó ha éhezteted magad!!;)

2012. márc. 6. 17:37

Ha gondolod nézd meg nyugottan az enyémről is a képet. :) Feltettem a naplómba.

Milyen napod volt? Az enyém jó. Tornáztam is rndesen ettem és sokat is ittam. :)

116. Jackline (válaszként erre: 115. - Kolli1987)
2012. márc. 6. 17:34
Örülők neki hogy izlet , képzeld én is azt csináltam ma bár kicsit másképp, majd teszek fel este róla képet és leírom a receptet !!! ;) A te verziód is nagyon jóó!!!:) ma finom édesség lesz a recept ;) :))
2012. márc. 6. 15:51

Sziasztok!


Jackline képzeld megcsináltm ezt a káposztás husit. Isteni finom. A lányomnak is ízlett most már csak a Páromnak kell megfelelnie, ha így lesz biztosan gyakran fogok ilyet csinálni. Amit én változtattam a recepten, hogy a husikat egy kicsit ízesítettem sóva borssal, és a kefirbe is tettem egy picit a fűszerekből és abba még nyomtam egy kis fokhagymát. Egyáltalán nem száraz pedig én ettől féltrem a legjobban. Köszönöm szépen. Be is tettem a saját naplómba. :)

114. Jackline (válaszként erre: 110. - Bundi78)
2012. márc. 5. 12:37
bundi78 neked is menni fog legkésőbb júniusra szerintem Beach bodynk lesz lányok!!!!:D kitartás !!!
2012. márc. 5. 12:37
Köszönöm szépen. Mindent ott veszel? Vagy csak van pár dolog amiket ott vásárolsz?
112. Jackline (válaszként erre: 109. - Kolli1987)
2012. márc. 5. 12:35
Kolli nem használom azt a lisztet , mert ha úgy van én Norbi lisztet veszek kb 20 percre van tőlem a bolt. Sokan mondták hogy u.o az összetétele mint az update liszt.
2012. márc. 5. 08:53

Sziasztok!


Most indulunk a párommal vásárolni. :) Ma végre reggeliztem.

Majd még jövök délután.

110. bundi78
2012. márc. 5. 05:04

Neked is gratulálok Jackline! Súlyban szép eredmény, de biztos vagyok benne, hogy az alakodon jobban látszik.

Én nem méretkeztem végül a tegnap, elhalasztom egy héttel, mert megjöttek a pirosbetüs napok, így kétszer akkorának érzem magam ilyenkor és nem szeretnék csalódni, még egy hétig gyötörhet a kíváncsiság, mert nagyon kíváncsi vagyok.

Jók a receptek, kitartást nektek, ügyesek vagytok, 4 kg-mmal csinosabbak lettetek mind a ketten.

109. Kolli1987 (válaszként erre: 108. - Jackline)
2012. márc. 4. 19:23

Köszönöm szépen a válaszod. Megkérdezhetem, hogy te ezt használod? Mennyibe kerül?

Ha használod akkor ugyan úgy viselkedik a liszt mint a normál liszt?

108. Jackline (válaszként erre: 105. - Kolli1987)
2012. márc. 4. 13:19

Húú a régi kódokban nem sajnos , de majd utána nézek. A neten tudsz rendelni a Diaweltől az u.o mint a Norbi liszt. Vagy a régi kód szerint eheted de csak délig a tk lisztet.


Nyugodtan jelölj be!!:) és beteheted a naplódba én is úgy kaptam a receptet ezért osztom meg h tudjak segíteni!:)

107. Jackline (válaszként erre: 106. - Kolli1987)
2012. márc. 4. 13:15
Kolli köszönöm szépen!!!! együtt fogyunk nagyon jók leszünk!!!!:)
2012. márc. 4. 08:28

Jackline!


Olvastam a naplódat, de mivel ott nem tudok írni zért ide írom, hogy Gratulállok neked. :)

Te is nagyon szépen fogytál. :)

Kitartást mindenkinek meg lesz az eredmény. :)

105. Kolli1987 (válaszként erre: 104. - Jackline)
2012. márc. 3. 17:43

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy a régi kódókba otthon vagy e? Mert nem tudom milyen lisztet használjak ami jó árban van de ehetek belőle. Esetleg boltba is megkaphatom.

Hát a napi 4-5x étkezés az most nálam nincs meg. De nem is vagyok éhes.Amúgy meg nem akarom eröltetni.

Bejelöltem a naplódat kedvencként. :) Remélem nembaj. Ez a savanyúkáposztás dolgot ki fogom én is próbálni, és ha ízlett és nem haragszol akkor én is betenném majd a naplóba. :)

104. Jackline (válaszként erre: 102. - Bundi78)
2012. márc. 3. 17:20
bundi78 igen csak ennyien , családias lett.. nem baj 3-an itt vagyunk egymásnak !!!!:) Csajok ne adjátok!!! Örülők hogy motivállak ez a célom hogy együtt vigyük véghez és nyárra szuper bomba nőcik legyünk !!!!!:) Amugy neten tudsz rendelni, persze nem Norbis terméket hanem a Diawell ő csinálja a Norbinak is a lisztet v tésztát ....am meg a régi kodok alapján is ehetsz nyugodtan akkor is fogytak , és most sokan a régivel!! Szóval hajrá!!! én is holnap mérlegelek csajok !!!! ÉS nem ÉHEZNI!!!! tessék enni jól lakásig és csak akkor ha éhes vagy legalább napi 4-5 étkezés !!!! és sok folyadék ...este ha megéhezel igyál 2 dl meleg tejet ( telít) v zöld teát az utóbbiból bármennyi!!!:)
2012. márc. 3. 09:07

Sziasztok!


Nem baj az, ha hárman vagyunk így is tudjuk húzni egymást. :)

Volt egy pár nap amikor falási rohamaim voltak. Aminek örültem, hogy u1 dolgokból ettem egy picit többet. Tudom nem kellene de szerintem még mindig jobb volt, mint elmenni oizzát enni sütizni stb.

Akkor holnapra szurkolok neked Bundi78! De ne lepődj meg ha most kicsivel többet mutat a mérleg nyelve, mert az izom nehezebb mint a zsír. Nekem is januárba ez volt én akkor döntöttem úgy, hogy havi szinten fogok mérlegelni. :) Nem túlzók 1 hónapon keresztül meg sem moccant a mérleg nyelve.

Ki mit csinál hétvégén?

Én befejezem a nagytakarítást meg főzők valami fini ebédet. :)

102. bundi78
2012. márc. 3. 04:45

Sziasztok!

Úgy látom már csak hárman maradtunk, de ez is jó, mert legalább egymást biztatjuk.

Jackline, beleolvastam a naplódba, nagyon jókat írsz. Az a savanyú káposztás recept fincsi lehet, jövő héten kipróbálom, imádom a savanyú káposztás ételeket. És az, hogy ilyen lelkesen csinálod a tornát, motivál engem is.

Nagyon irigyellek titeket, hogy u1-es kajákat tudtok vásárolni, jó lenne, ha ide is eljönne Norbi az üzletjével, kezdett hiányozni a liszt. Krumplit, rizst szoktam néha enni keveset délelőtt, de gondolom azt le is rohanom, meg tornázom.

Kellemes hétvégét kívánok!

2012. márc. 1. 15:24

Sziasztok!


Jackline nagyon szépen köszönöm. Igen most ettem meg kettőt és reggel kettőt. Ma egy kicst falánk bvagyok, nem tudom miért. Szerintem a tavaszi nagytakarítás teszi. :) Már túl vagyok mára 1 órás edzésemen is. :)

Ki hogy áll?

Azért remélem a mai kajálásom nem fog meglátszani majd jövőhónapi mérésemen. :) Bár szerintem mivel minden nap tornázok 1 óra másfelet egyik nap ennyit másiknap meg a másik hosszíúságot szerintem nem lesz gáz. Legalábbis remélem. :)

100. Jackline (válaszként erre: 98. - Bundi78)
2012. márc. 1. 15:01
Hamarosan teszek fel recepteket a naplómba mindennap egyet!!!:)
99. Jackline (válaszként erre: 96. - Kolli1987)
2012. márc. 1. 15:00
GRATULÁLOK CSAJSZI KEMÉNY VAGY!!!!:)) csak így tovább gondolom a palacsintádon már túl vagy :-p :))
2012. márc. 1. 05:19

Mit szoktatok enni?

Szeretném, ha küldenétek néha valami gyors 1-es kódu recepteket, ami esetleg neketek is bevált

Én ma székely káposztát fogok főzni, sovány husiból készítem olivával, 10%-os tejföllel, ez szeirntem 1-es k. és a család is eheti.

Mindenkinek további sok sikert, sziasztok.

2012. márc. 1. 05:16

Sziasztok!

Már megint nem volt időm írni egy ideje, de látom jól haladtok ti is.

Gratulálok a fogyásodhoz Kolli, nagyon ügyes vagy. Én kb. egy hét múlva fogok méretkezni.

Képzeljétek annyira hozzá szoktam, hogy kevesebbet eszek, hogy néha nem is vagyok éhes, tegnap 13 órakor jutott eszembe, hogy nem ettem ma semmit. Tudom ez nem jó, de a sok dolgom mellett eszembe sem jutott az étel, ez máskor nem volt így. Este sem vacsoráztam, mert aerobicon voltam és úgy megdolgoztattak, hogy nem volt még étvágyam sem. De azért napközben jól ebédeltem, csirkecombot salátával, és délután gyümölcsöt is ettem, úgy hogy nem fogok éhen halni.

Amióta egy kicsit melegebb van, vagyis nincs -20 fok, gyalog járok mindenhová, gyors tempóban és úgy érzem meg van a hatása ennek is, a nadrágjaim kezdenek lötyögni rajtam.

Én egyáltalán nem használok semmilyen lisztet, de az updates liszt jó.

2012. febr. 29. 19:11

Sziasztok!


Képzeljétek 4 kg-ot fogytam. :), és 70 kg alatt vagyok. :)

Büszke vagyok magamra. Lányok én azt szeretnémn kérdezni, hogy ti milyen lisztet használtok a fogyokúa során? Ti is az updates lisztet használjátok?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook