Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SENSA diéta (kristály v aroma diéta) fórum

SENSA diéta (kristály v aroma diéta) (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 3. 20:33
Ez vagyon rosszul hangzik. Ráadásul én tartanék tőle, hogy maradandóan károsítja a szagló, íz érzékelő szervem.
9. romanslasher (válaszként erre: 8. - Huncutka84)
2012. ápr. 3. 19:14
Köszi. Őszintén szólva sejtettem :)
8. Huncutka84 (válaszként erre: 7. - Romanslasher)
2012. ápr. 2. 16:52

Amikor eszembe jut, akkor olyan mintha mukodne a dolog...nem vagyok annyira kivanos. csak pl kint voltak anyumeg latogatoba, anyum kozolte, h ha meglatja h ezt a szart szorom a kajamra, akkor kidobja az egeszet... ugyh 2 hetig nem is szortam. Most meg hol eszembe jut, hol nem:) Most elkezdtem szomolgatni a kaloriakat, amit megeszek, igy gyakrabban eszembe jut.

Nem akkora durranas, mint amennyire meg van idekint hirdteve sajnos :(

7. romanslasher (válaszként erre: 6. - Huncutka84)
2012. ápr. 2. 09:40
Azóta eltelt majdnem két hónap, hogy állsz? Mik a tapasztalataid?
2012. febr. 9. 01:47
Én is csak most kezdtem, úgyh még nem kiabálnék el semmit... azóta nem is álltam mérlegre :) Szerintem adok neki kb 2-3 hetet, aztán leírom h jó-e vagy sem.
5. Csipkerózsika (válaszként erre: 4. - Huncutka84)
2012. febr. 8. 09:05

És ilyet hol lehet kapni? Mennyibe kerül? Mennyi fogy belőle? Mennyire hatásos?

Oszd meg a tapasztalataidat, légyszi.

2012. febr. 8. 03:41

Én a sensát "próbálom" most... Mindent, amit eszem, beszórok "aromakristállyal", ami sem az ízét/szagát/állagát nem változtatja meg, viszont a "szaglószervem" érzékeli... huu nem tudom máshogy elmagyarázni. Az a lényeg, h bármit eszem, az a szaglásomnak olyan, mintha mindig ugyanazt enném, így egy idő után mindenből kevesebbet és ritkábban eszem, vmint hamarabb elégít ki a kaja. Van külön "sós" és "édes" kristály és havonta kell lecserélni őket...

Majd ha lesz vmi fejlemény, majd még írok. Egyenlóre, nem kéne éreznem az édesnek az illatát, én mégis érzem :)

2012. febr. 8. 00:37
Akkor mesélhetnél róla egy picit. Én sem hallottam még erről.
2012. febr. 6. 02:22
Látom nem sokan ismerik Magyarországon :) Nah, mind1. Viszont, szerintem hatásos... étvágycsökkentő.
2012. febr. 4. 00:51
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy vki próbálta-e már a SENSA kristály diétát? Én ma kezdem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook