Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha egy érintőképernyős telefon (LG GT540 Optimus) nem érzékel csak ritkán, mi lehet a probléma? fórum

Ha egy érintőképernyős telefon (LG GT540 Optimus) nem érzékel csak ritkán, mi lehet a probléma? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 3. 20:09

Megnézettem a telot!

Érintőpanelt kell cserélni, mert ezeknél a telefonoknál az a probléma, hogy ha leveszed az eredeti védőfóliát akkor hőmérséklet különbség lép fel és megsérül ezáltal a panel, de nedvességet is jobban észleli és az volt a baj ,hogy a lányom megpucolta üvegtisztítós kendővel.

5. MelisUK (válaszként erre: 4. - B49fa3b694)
2012. febr. 3. 15:08
A legtöbb esetben egy szimpla szoftver újra installálás segít a problémákon. Vagy akár a frissítés, ha kijött az operációs rendszerednek újabb verziója, akkor ajánlatos azt feltenned.
4. b49fa3b694 (válaszként erre: 3. - Evici85)
2012. febr. 3. 11:31

Köszi!

Decemberben járt le a garija. Így jártam.:((

2012. febr. 3. 10:32

szia!

nekem is érintős telóm van, szerintem vidd vissza az üzletbe ahonnan vetted és ott meg tudják mondani! ha garanciás még jobb!

2012. febr. 3. 10:31

Úgy gondolom, ha lehet is..bár nem tudom, akkor is lehetséges, olcsóbb egy újat beszerezni.

Szervizben többet tudnak mondani, vidd be , nem kötelez semmire és ők tudni fogják konkrétan mi a probléma.

2012. febr. 3. 10:23

Sziasztok!

Véleményetek szerint ha egy érintőképernyős telefon ( jelen esetben:LG GT540 Optimus)nem érzékel csak nagyon ritkán akkor mi lehet a problémája? Javítani lehet az ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook