Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan hízzak egészségesen? fórum

Hogyan hízzak egészségesen? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 5. 17:32
Nagyon szépen köszönöm!
15. álomkép. (válaszként erre: 14. - VFanni01)
2012. febr. 5. 11:56
Jó dolgokat hallottam róla!Szívből kívánom ,hogy sikerüljön:)))
2012. febr. 5. 11:48
Meddőségi központba járunk már, volt mindenféle kivizsgálásom, de semmit nem találtak:( Áprilisban lombik... talán majd azzal összejön.
2012. febr. 5. 11:46
Én sem estem teherbe még ,pedig .....jhaah,viszont 2001 ben volt egy ártatlan petefészek műtét ,és akkor derült ki egy endometriosis os "betegség".A nőgyógyászod nem mond semmit mi lehet a háttérben?
12. VFanni01 (válaszként erre: 11. - Álomkép.)
2012. febr. 5. 11:35

:) Hát az jó.

Nekem sajnos minden sz.rra oda kell figyelnem, mivel írtam ugye az elején, hogy babát szeretnénk, és még senki nem tudott rájönni, hogy a 2 év alatt miért nem jött össze:(

11. álomkép. (válaszként erre: 10. - VFanni01)
2012. febr. 5. 05:06
Köszönöm az infót.Hát ennyire én nem mélyültem bele ,de rendszeres vér és vizeletre járok crohn betegség miatt ,és mikor csoki "zabálós "korszakom volt ,sem volt eltérés .Bár megkell ,hogy mondjam sokszor leggyatrább állapotban is tökéletes vérképet produkálok:))
2012. febr. 4. 16:44
A legtöbb ételtől savas lesz a ph-d, pisiből indikátorral lehet megállapítani, ezért egyre elterjedtebb a lúgosítás, keress rá nyugodtan a neten, hogy milyen ételek lúgosítanak, és mik savasítanak. Sok káros hatása van a savas ételeknek.
2012. febr. 4. 12:56
elsavasít?Kérlek most te segíts nekem:)))Ez mit is jelent???
8. VFanni01 (válaszként erre: 7. - Álomkép.)
2012. febr. 4. 12:51
Meg sajnos elsavasít, nekem meg lúgosítanom kéne, ezért nehéz ez a kérdés:)
7. álomkép. (válaszként erre: 6. - VFanni01)
2012. febr. 4. 12:50
Szívesen.Igazán egészségesen szerintem nem lehet hízni .A csokitól lehet jó sokat ,de az sem egészgéses,bár nagy hibát nem okoz a testben,csak gyarapodnak a kg:)))
6. VFanni01 (válaszként erre: 3. - Álomkép.)
2012. febr. 4. 12:00
Köszi:)!
5. VFanni01 (válaszként erre: 4. - Maszat27)
2012. febr. 4. 11:59
Abban nincs sok cukor? Vagy frissen facsartat?
4. Maszat27 (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2012. febr. 4. 07:17
Igyál sok gyümölcslét.
3. álomkép. (válaszként erre: 1. - VFanni01)
2012. febr. 4. 06:54
Szia!Nekem sosem volt "sajnos "ilyen gondom ,hogy mitől kell ,lehet hízni ,mindig fogyni akarok .Ezért konkrétan nem tudok segíteni ,De az biztos ,hogy pozitív kalóriamérleget kell kialakítanod.Ami azt jelenti sokkal többet kell enned mint amit felhasználsz.A neten van sok kalória táblázat ,talán segítség lehet.Nézz szét köztük ,keress olyanokat amik sok sok kalórát tartalmaznak ..........
2012. febr. 3. 17:01
Valaki?
2012. febr. 3. 09:35

Kezdeném azzal, hogy nem vagyok kórosan sovány. Viszont régóta babát szeretnénk, és ahhoz egyszerűen nem tudom elérni a minimális súlykövetelményt:( Kb. 3-4 kilót kéne tartósan híznom. Régen boldog lettem volna, hogy ez nekem mennyire nem megy, de most sajnos problémát jelent.

Persze tudom, hogy mitől lehetne hízni, de nem egészségtelen, szemét kajákkal akarom tömni magam. Szóval akinek van ötlete, hogy hogyan tudnék tartósan felszedni 3-4 kilót egészségesen, azoknak előre is köszönöm a tanácsokat!!!

Még valami, csak hogy nehezítsem a dolgotokat:D Vegetáriánus vagyok... Tejtermékek, tojás jöhet, csak hús és hal nem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook