Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Festett textiltáska ajándékba fórum

Festett textiltáska ajándékba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Festett textiltáska ajándékba

2013. aug. 11. 13:33
Nem varr, nem fest senki ilyeneket???
7. anyuca66 (válaszként erre: 6. - Suhi)
2008. júl. 20. 12:16

Nászasszonyom viccesen azt mondta Nyikorog a tű!

Nem igazán szeret varrni. Én mikor a lányomat vártam, pocakkal ültem a varrógépnél és a bébi ingeket varrtam. Kötöttem is néhány dolgot. Most is mondja néha a lány anya varrjál nekem. Jó multkor hálóinget kért, hozott anyagot. De járok melózni és valahogy halogatom a dolgokat..

6. Suhi (válaszként erre: 5. - Anyuca66)
2008. júl. 14. 20:16

Dejó!

Sajna én nem vagyok olyan nagy "tűforgató" de remélem gyakorlat teszi a mestert, s belejövök:)

2008. júl. 12. 07:22
Volt olyan farmer szoknyát azért vettem meg, mert "téglalap"-ból áll az egész. Táskának, besbolsapinak,illetve aki szeret varrni, a fantáziáját elengedi, sok mindent lehet csinálni. a "futkosós táskák közt van néhány amit saját magam terveztem. Aztán nem lett olyan, de használni lehet. Sőt az egyiket, elirigyelték.
4. Suhi (válaszként erre: 3. - Anyuca66)
2008. júl. 11. 15:16
Jó ötletek... farmerból már én is próbálkoztam:)
2008. júl. 9. 16:43
Nem rosz. Én "szabászati hulladék" illetve volt rá eset, kiszuperált farmer aljából varrtam táskát. Sőt ha olcsón kapsz anyag maradékot, méteráruboltba, ott is érdemes. Mondjuk a divatos terepszínűből. Viaszos vászonból hűtőtáskára is gondoltam, de még nem próbáltam ki. Azt valószínű bélelni kellene talán orkánnal?
2. Suhi
2007. dec. 21. 13:33

Enyém most így áll... (sajnos a varrás nem az erősségem) :)

[link]

1. Suhi
2007. dec. 12. 19:28
Karácsonykor sokszor okoz fejtörést, hogy kinek mit adhatnánk. Szeretnék tippet adni arra, hogy milyen aprósággal lephetők meg a nagyszülők, a barátok.
Az ajándéknak használhatónak kell lennie, akkor biztos használatba veszik, s kis sajátkezű munkával egyedivé varázsolhatunk, akár egy textiltáskát is.

Ugrás a teljes írásra: Festett textiltáska ajándékba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook