Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi a véleménye a következő tablettáról? fórum

Kinek mi a véleménye a következő tablettáról? (tudásbázis kérdés)


6. Pici Manócska (válaszként erre: 5. - Eandi78)
2012. febr. 3. 15:04
krémbe van én már évek óta használom de semmit se ér...
5. eandi78 (válaszként erre: 4. - Pici Manócska)
2012. febr. 2. 22:44

Nem tartósan szedheti. Ugyanaz, mint nurofen vagy algoflex. Ha beteg vagyok 4-5 napig szedem reggel, este 400mg-ot. Paracetamol nem használ.

Orvos erősebb és vényköteles gyógyszert adott volna. Pl. flector por.

2012. febr. 2. 20:24

nem tartósan kell és most nem is nekem, hanem párom csuklója van begyulladva és a munkához kell az neki...doki csak kenőcsöt írt neki...


nem nem reumám van, autóimun betegségem ami pont az ízületeim támadta meg évek óta szenvedek de én csak a doki által felírt bogyóim szedem...

csak páromnak nem merek adni belőle, mert nagyon erősek és ő nincs hozzászokva...

és a főnöke ezt ajánlta neki mert neki bevált, de én kicsit tartok tőle...

2012. febr. 2. 19:32
Ha kezdődő migrénem van,akkor szedem néha.Arra egész jó.Tartósan nem szedhető.
2012. febr. 2. 19:26

a non steroid huzamosabb ideig szedve, szét fogja szedni a gyomrod/ nyombeled. Azzal csak ésszel, soha nem szabad sokáig szedni. (nyilván vannak olyan esetek, amikor muszáj)

Viszont, ilyesmit jó lenne, ha kizárólag orvosi javallatra/ ellenőrzés mellett szednél, és nem ismerős javaslatára..... Olyan ez, mint a fogitabi.... azt sem a bnőm írja fel nekem.....

(ezek szerint jól gondoltam a másik fórumod alapján, h reumád van...)

2012. febr. 2. 16:14

IBUMAX Nem szteroid gyulladásgátlók és reuma elleni készítmények....


menyire használ szerintetek ez??

é még nem hallottam felőle, egy ismerős ajánlotta...

akinek van tapasztalata róla az kérem ossza meg velem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook