Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valakinek ötlete vagy, tapasztalata hogy mi történik velünk? fórum

Van valakinek ötlete vagy, tapasztalata hogy mi történik velünk? (beszélgetős fórum)


1 2
31. csabi4
2012. febr. 4. 10:31

Feltettem az irásodat egy másik fórumon és már választ is kaptam bemásolom hátha okosabb leszel :)


Mi már éltünk át hasonlót. A húgom új lakásában volt valami... Ha kell szóban szívesen elmondom. Azonnal felszenteltettük a lakást és most készülünk a családfa gyógyító misére.

[link]

[link]

Egyébként az Eszter októberi pilisi szemináriumán kaptunk egy újságot, amiben a melléklet az Amorth atyával az esogurun történt beszélgetés volt.

[link]

Ha gondolod, ezeket átküldheted ennek a lánynak.

Szeretettel Rozbi

[link]

[link]

30. 61d061e0fc (válaszként erre: 29. - 36a26f5226)
2012. febr. 2. 21:43
:) Általánosságban írtam, mert biztos van olyan ember aki berosál tőle. :D
29. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - 61d061e0fc)
2012. febr. 2. 20:37
Szerencsére engem nem rémisztgetnek, mert nem vagyok félős, és a sorozattól sem félek, nyugodtan tudom végig nézni...:))
28. Én-Önmagam (válaszként erre: 22. - Deothora)
2012. febr. 2. 20:29

Szia Deothora!

Az alábbiakban már írtam Neked...lehet, hogy nem olvastad...

Ha gondolod tudunk bővebben írogatni ezekről, de valóban egy személyes találkozó kellene, ahol jobb körülmények között, direktben megbeszélhetnénk mindent.

Én spirituál terapeuta és parapszichológus vagyok, foglakozom lélekgyógyászattal, energetikai (persze nem fizikus vagyok)"gyógyítással", stb... ha gondolod...keress...

27. de Luca (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 19:36
Ez hátborzongató! Brrr
26. 61d061e0fc (válaszként erre: 24. - 36a26f5226)
2012. febr. 2. 19:27
Egyébként azzal egyetértek hogy sosem szabad félni!
25. 61d061e0fc (válaszként erre: 24. - 36a26f5226)
2012. febr. 2. 19:26
Sajnos azzal a sorozattal is csak rémisztgetik az embereket.... :( Szóval ha valaki az igazat akarja velük kapcsolatban tudni, inkább ne abból a sorozatból szedje....ez csak jó tanács, egyébként én is néztem, csak én amire esküszöm, arra nem véletlenül esküszöm. :))
2012. febr. 2. 19:16

A Szellemjárásban az hangzik el a szakértőktől, akik tanácsokkal látják el a családokat az ördögűzésig, hogy nem szabad félni, mert ha a szellem, uram bocsá' a démon azt érzi, hogy félnek tőle, abból energiát tud kovácsolni, és úgy szívja el a tőle félő személy energiáját...


Nem szabad félni tőle, semlegesnek kell venni, és akkor nincs miből energiát merítsenek a szellemek...

23. 61d061e0fc (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 19:09
Kérd Mihály arkangyalt! Nem kel hozzá semmi, csak szólítsd! Kérj védelmet a családtagjaidra és a házra! Kérd, hogy takarítson ki angyalaival minden negatív energiát a ház minden zugából! Esetleg képzeld el, hogy a ház minden zugába fehér fény áramlik megtisztítva azt! Majd kérd, hogy álljanak őrt a házatok ajtajaiban, ablakaiban, és biztos lehetsz benne hogy ezeknek a szeretetteljes lényeknek az energiáján nem tudnak áthatolni semmilyen alacsonyabb rezgésű lények! Ennyi jutott eszembe.... Ja, és elalvás előtt is kérheted a védelmét! Az angyalokat nem köti sem a tér, sem az idő, így több helyen, több emberrel ott tudnak lenni egyidőben!
2012. febr. 2. 19:00
Tud valaki olyat akivel lehetne erröl beszélni, vagy valami olyan fórumot esetleg ahol ehhez értö emberek vannak, mert én nem találtam semmit itt.
2012. febr. 2. 18:53
nővérem is ezt mondja:( van aki nyitottabb ra. Szerintem is érdemes elmenni valahova ezzel
2012. febr. 2. 18:53
Am´gy ha gondoljátok írjatok nyugodtan hogy veletek mik történtek és hogy ha lehet akkor hogyan oldottátok meg...valaki írta a gyertyát meg füstölöt, valami speciális gyertya kell hozzá? Mert nálam pl. sokszor van gyertya meggyújtva - föleg mert párom dohányzik és sokszor meggyújtok ilyen füstközömbösítö gyertyát. Amúgy a párom egyáltalán nem hitt az ilyen dolgokba de idöközben lassan megváltozott a véleménye de nem akar róla beszélni, mert azt mondja hogy amiben nem hisz az nincs és kész...
2012. febr. 2. 18:49
Hali és köszönöm a sok normális választ!Igaziból nem arról van szó hogy rettegek és nem is gondolok rá sokat, de hiába nem akar rá gondolni az ember, ha egyszer vannak történések amik az ember figyelmét mégis ezekre a dolgokra terelik.
2012. febr. 2. 17:13
szia nekem is volt hasonló de én mivel már nem félek nem vonzom be állítólag ezeket. Nővéremnél rendszeresek a találkozások mondjuk nálunk az elmult 7 évben minden felmenőnk meghalt bárki lehet. Náluk konkrét léptek ajtókinyilás máshol a dolgok. Kb mint leírtál csak foltok nélkül. Nagyon durva. Igyekszem nem foglalkozni vele és remélem ide nem jön semmi.
17. winny
2012. febr. 2. 16:52

Nagyon félelmetes amit leírtál.

Nem kételkedek benne.

2012. febr. 2. 16:28

Az én ismeretségi körömben ilyen helyzetben (mondjuk ott nem volt ennyire állandó életet kísérő, egyszer csak jött és pár hónapig tartott) a füstölő és a gyertya vált be. Napokon belül elmúlt az egész.

Mondjuk nekik akkor balesetek, meg egyebek is jöttek sorban, de gyorsan vége lett.

2012. febr. 2. 16:04

Nem kell foglalkozni az olyan hozzászólásokkal, hogy valaki megbolondult, át kell síklani rajta, aztán az illető abba hagyja, ha azt látja, hogy nem veszik észre...


Régebben nekem is volt ilyesmi élményem, csak negatív értelemben, és aki megtapasztalja csak egyszer is, de lehet, hogy többször kell ahhoz, hogy el is higyje az, aki szkeptikus, az el fogja hinni, és nem nézi bolondnak azt, aki tapasztal ilyen dolgokat...

2012. febr. 2. 15:35

sziasztok!


csodálom, hogy még negatív hozzá szólás nem érkezett!! mert amikor én indítottam egy hasonló fórumot..na hát ott aztán kaptam mindent...megbolondultam... ha gondolod átküldöm a linket és sok mindenről tudsz ott olvasni, vagy esetleg írj mese nevű felhasználónak! ő nagyon segítőkész!!!

13. holdsirály (válaszként erre: 12. - 36a26f5226)
2012. febr. 2. 15:30

nem tudom.lehet hogy az is jó.

nekem is volt ilyesmi élményem.hála ki maradt.nem valami jó érzés.de az is lehet nincs energiám ezeket érzékelni.

12. 36a26f5226 (válaszként erre: 9. - Holdsirály)
2012. febr. 2. 14:50
Na és keresztet... Megy az egyik tudományos csatornán a tv-ben a Szellemjárás című dok.sorozat, és abban látom, hogy keresztet is használnak, na meg szentelt vizet, néha füstölőket, de néha papot hívatnak...
11. Én-Önmagam (válaszként erre: 10. - Deothora)
2012. febr. 2. 14:36

Talán rosszúl fogalmaztam...

Én nem azt írtam, hogy a szellemek, démonok, lények a Te fantáziádnak a szüleményei, én csak azt mondom, hogy ezek energiák, "amik" meg akarnak nyilvánulni fizikai síkon, és a megnyilvánulásuk oly "formában" alakban történik, amelyet viszont már Te kreálsz, hozol létre.

tehát Te csak a formát "hozod" létre számukra, amiben megnyilvánulnak.


Egyébként fogadd el, hogy van "más" világ is és ahogy írtam kommunikálj velük, mert biztos annak lenne jelentősége...

Az, hogy nem veszel "róla" tudomást, még nem azt jelenti, hogy nincs "ilyen"... :-)

2012. febr. 2. 14:24

Hali, én hogy öszínte legyek nem vagyok egy félös típus, és nem is szoktam lényekröl fantáziálni. Igazából igyekeztem mindíg is elöször valami racionális választ keresni a megélt dolgokra, de amiket leírtam nem nagyon lehet megmagyarázni, hétköznapi dolgokkal.

A másik: az addig rendben hogy ez a dolog az "én félelmem szüleménye" ..nah de akkor miért éljük szinte ugyanazt át a hugommal párhuzamosan??...pedig egymástól több száz kilóméterre vagyunk, és lakóhelyet is váltottunk.


Ahogy írtam igazán csak az utóbbi idöben mertünk egymásnak a történtekröl mesélni a hugommal, mert attól féltünk hogy egyik hüjéne nézi a másikat.


Amúgy már a nagyszüleink is megéltek érdekes dolgokat.

A dédnagyanyám is meg a nagyanyám is foglalkoztak ill. foglalkoznak kártyavetéssel, meg ..hogy is mondjam van aki boszorkányságnak mondaná dolgokkal mint átkok és hasonlók, de sem én sem a hugom nem értünk ezekhez a dolgokhoz és soha nem is próbáltuk öket. Igazából a hugom nem is hisz az ilyen dolgokban, és én is csak abban hiszek amit megéltem.

Érdekes még hogy pl. sokszor mondhatni hogy telepatikus úton kommunikálunk egymással az álmokon keresztül. Egy példa: két éve egyik délelött hírtelen nagyon fáradt voltam, és ledöltem a kanapéra, anyukámmal álmodtam, és arra kelltem fel hogy nagyon szorít a mellkasom és rettenetesen sírtam, és attól féltem hogy, elveszítem anyut...a szívem méllyén tudtam hogy, valami történt de csak másnap mertem telefonálni haza..kiderült hogy pont amikor álmodtam akkor kapott anyu infarktust. De többször is van hogy, ha valami baj történik otthon, akkor nem kell hogy felhívjanak, ill. tudom magamtól is, mert megálmodom ill. az álmaimból tudom hogy otthon valami történt.Két hete pl. a testvéremmel álmodtam, és azt álmodtam hogy, elesett valahol és fogtam a kezét mert, vigyázni akartam rá nehogy baja essen...pár nap múlva hívott fel anya, hogy a hugom a munkahelyen elesett és nagyon összevágta a kezét. Szóval ilyen dolgok mindíg is voltak velünk, de ezek a félelmetes jelenségek csak az utóbbi idöben kezdödtek.

9. holdsirály (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 14:18
használj füstölőt.piros színt.angyalokat ábrázoló kép is nem baj ha van.
2012. febr. 2. 14:13
Szellemjárás... minden vicc nélkül...
7. holdsirály (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 14:13
fontos hogy ne félj.légy erős.erősítsd magad.a szentelt víz nem rossz.ha félsz valamitől küld el.
2012. febr. 2. 14:08

Sziasztok!

Kedves Deothora!

Ezek "valós" dolgok, amit itt leírtál. Biztosan tudod, hogy a fizikai síkon kívül még szinte végtelen más dimenzió is létezik, negatív világok (démonok, Föld Ura, stb.)mennyei világok,(angyalok világa, stb.) és ezen kívül még szinte végtelen...

A "szellemek" - de én inkább energiáknak nevezném - arra törekednek, hogy a fizikai síkon megnyilvánuljanak, mert ez a sík az, ahol a legerőteljesebben tudnak "működni", "létezni".

Azért "jelennek" meg olyan formában, ahogy látjuk, mert a benső félelmeink által öltenek "testet".

Biztos vagyok benne, hogy ha egy parapszichológussal leülsz, abban az esetben ő is ugyanazt a "lényt" fogja látni, mint Te, mert ezt gyakorlatilag Te megteremtetted magad körül és azt akár egy hozzáértő is látja.

Természetesen lehet ezen segíteni, le lehet "szedni" rólad, rólatok ezeket a "lényeket".

Egyébként próbál meg "velük" kapcsolatba lépni, és tessék határozttnak lenni - legbelül is - és határozott, de szeretetteljesen kérdezd meg, hogy miért van itt? Nyugodtan lehet "velük" kommunikálni, aztán, ha megunod el kell küldeni oda, ahonnan jött...

Persze egy benső stabilitás az kell az ilyen dolgokhoz...

2012. febr. 2. 14:05
Hali köszönöm az eddigi válaszokat...igazából nagyon sok mindent nem írtam le, csak azokat amik így hirtelen eszembe jutottak, de érdekes hogy a hugommal is ugyenezek a dolgok történnek meg, és teljesen meg voltunk ilyedve mert eleinte nem is mertük egymásnak elmesélni a dolgokat...
4. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 13:52
nagyon sok olyat írtál le, amiket én is tapasztaltam...
2012. febr. 2. 13:49

Engem is érdekelne ez a téma... Én is érzékeltem sok mindent, amiket nem osztanék meg, de hidd el nem te vagy a "bolond", ahogy sokan egyből azt mondanák.


Kártyából szoktam megnézni hogy van e valami, de nem tudom hogy nálad ez hogy használna. Ha esetleg valami kép rólad, vagy nem tudom.

Megpróbálni meglehet, de nem ígérek semmit sem :S


Nem sűrűn szoktam így kirakni kártyát!

2. Trinitas (válaszként erre: 1. - Deothora)
2012. febr. 2. 13:48
Uhh... ez kemény... érdekes, hallottam már illetve olvastam itt ilyet, hogy a terhességgel kezdődtek a furcsaságok aztán a megszületett gyerek körül folytatódtak, és a gyermek elmondásai alapján előző életből hozhatta át ezeket a dögöket.. nálatok nem tudom mi a helyzet de utána kéne járni.. Léleklátó?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook