Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan szokott le a drogról és játékgépről fórum

Hogyan szokott le a drogról és játékgépről (beszélgetős fórum)

2009. dec. 22. 15:38
Játékgép,drog,alkohol,csak a család segithet,ha akarnak.Tapasztalatból tudom,hogyan nem akarnak segiteni!
2008. aug. 13. 15:15
"ÁKOSNAK"...(BOCSJAVITOTTAM))
10. f427660e28 (válaszként erre: 9. - Lilimia)
2008. aug. 13. 15:14
mosttudom amugy h nem csinál semmit mert 2 hete 16 orázik egy erömübe...:-o 18ora nekicsak amunka..másra ideje sincs,,,:-(( de ma állitolag felhiv majdmeglátjjukk..nem tudon szeret e olvasni...de szerintem érzi h én szeretem..remélem ha "összejövünk" lemond ezekröladolgokrol...nah köszönöm akommenteket..pussa....ui.: nem tudom amugy h az anyja normális e ..!!!! lehet ötkéne gyogyszerezni...:-oo....amugy néha mondom arobink amikornormális h mivan elgurult agyogyszered...és mondja rá..nem akarom nőr szedni...én meg mondon neki h akkor ne szedd...erre elhallgat...:-ooo
9. lilimia (válaszként erre: 6. - F427660e28)
2008. aug. 5. 17:05
Mondd meg neki hogy szereted, hátha az segít valamennyit. Vagy ha nem tudod/mered konkrétan kimondani, akkor vezesd rá. És arra is, hogy rossz életet él. Ha szeret olvasni, akkor lepd meg James Frey-Millió apró darabban című könyvét. Fantasztikus! Nekem nagyon sokat segített a leszokásban!!! A legtöbbet...
2008. aug. 5. 17:02
Gondoskodás? Enyhén szólva túlzásba vitt gondoskodás...
7. gerna (válaszként erre: 4. - F427660e28)
2008. aug. 5. 05:33
Ha valakit 22 éves korában az anyja "nyugtatóz, meg pszichiáterhez járat", az lehet gondoskodás is. Ha egy évig meg sem szólalt, az meg nem biztos, hogy a drogtól vagy valami megrázó dologtól van. Más betegségek is vannak, nemcsak a drog meg a családi problémák, persze ezek még rátesznek a bajra.
2008. aug. 5. 01:02
remélem igy lesz...a SZERELMEM.....és én szenvedek amig ő ezt teszi...az én egézségem lassan jobban rámegy mint azövé!!sajnos nem tudja mit érzek iránta...pedig sejtem h nek is tecceK....nah midegy
5. lilimia (válaszként erre: 4. - F427660e28)
2008. aug. 4. 20:42

Csak magán tud segíteni. Te annyit tehetsz, hogy ott vagy mellette.

Én 7 éven át voltam drog, és alkoholfüggő. 2 éve már csak a lekem rab, de így is sokkal szabadabb vagyok mint régen.

2008. aug. 3. 23:30
egy igaz történet röviden...A SEGITSÉGETERKET KÉREM!!!!!a neveket kicseréltem hogy a szereplök ne ismerjenek magukra: egyik jó barátom nevezzük csak Alexnak...drogozik néha..nem tudom mi vezetett erre..de annyit megtudtam h az anyja aki egézségügyben dolgozik..nyugtatozza....és Pscihiáterhez is járatja..kétségbe vagyok esve.nagyon szeretem ...de tönkreteszik azéletét..beszélni nem is lehet erröl vele...-szeritnem azért vanszüksége ezekre a szerekre mert otthon nincs vmi rendben..amugy nagyon Okos innteligens ..van jogositványa ....meg minden...egyik közös barátunk mondta h jo hogy vagyok neki..mert amiota engem megismert kezd javulni..PÉldául párévvel ezelött beszélni sem tudott!!!SZÓSZERINT..1 ÉVIG MEGSE SZOLALT..!!:-O..mitöl történik ilyen???most 22 éves..18 évesen még minden rendben volt vele...kiszeretném húzni a csávábol..szeretném ha rendes élete lenne...amugy most iselég furcsa.rettentö halkan beszél..ráadásul aztis kizárnám h azért mert nincs önbizalma..mert az van--..elég joképü srácc...SŐŐŐT...történt vmi megrázó vele talán? vagy én nem tudom..:-(( válaszokat várok..köszönöm
2008. júl. 10. 11:14

Az ismerőseim körében van egy férfi, aki az ital, és a játékgépek rabja volt. Neki úgy sikerült megszabadulnia ezektől a káros dolgoktól, hogy a felesége, és a lányai 10 éven keresztül imádkoztak érte. Egyébként a férfi megrögzött ateista volt. De az imák meghallgatásra találtak, a férfi megtért, és azóta se ital, se játékgép! Látványosan megváltozott az élete.

Nagy az ereje az igaz ember buzgó könyörgésének!

2008. júl. 8. 11:21

Hmm, ha ez igaz akkor gratlálok, ügyes vagy.

Velem is elbeszélgethetnél néha...

:)

2007. dec. 12. 17:28
Történet röviden : Év fizetővendéglátós voltam .A csopottal érkezett egy fiú ,akinek ismertem az édesapját ,és felhívott mielött megérkezett a csoportom ,hogy figyeljek oda a gyerekre ,mert ilyen gondok vannak vele !!(Drog ,játékgép stb.) (Persze ez kettönk között maradt ) Hát már az első nap talált egy játékgépet és a seggére vert a pénzének ! A csoport tagjai ismerték ,kölcsönt nem adtak Neki . Ekkor még nem láttam fontosnak a beszélgetést ,de sajnos kávézni sem tudott ! A kaja biztosítva volt ,de más nem . A 3 .dik napon leültem vele ,mivel nem volt népszerű a csopotban ,igy csak velem tudott beszélgetni ,megkináltam kávéval és sütivel ! És elkezdetem boncolgatni ,milyen emberek vannak játékgépeznek ,pedig egy nagy csalás az egész ,mintha nem is tudtam volna ,hogy gépezik ! És kissé kitértem a narkóra is és ,hogy gyerekek nem tudják elfogadni ,ha a szüleik elválnak és új párt választanak ! Nagyon figyelmesen meghallgatott ,az érveimet alátámasztottam és mit ád Isten annyit kérdezett ! " Te igazán igy gondolod ,ahogy elmondtad ?" Mondtam igen .3 hétig nem mentek haza ,igy mindennap meghívtam kávézni és folyamatosan beszélgettünk mindenről , kiderült az apja új élettársára még féltékeny is volt ! Mondtam Neki butaság ,hiszen joga van az élethez ,mivel csak 43 éves ! Láss csodát napi 2-3 óra beszélgetés meghozta az eredményt ! A fiú gyökeresen megváltozott a 3 hónapos tanfolyam alatt ! Az apja csak annyit mondott ,nemtudom hogyan érted el Nála ,de nem ismertem a fiamra ! Egy aranyos ,fiatal lett ! Persze kiváncsi voltam egy év múltán mi lett belöle ! Tanult és minden káros szenvedélye megszünt ! Felhívtam telefonon és azt mondta, felnyítottam a szemét és megtanítottam arra ,hogy értékelje azt amit kap ! És azóta teljesen másképpen látja az életet ! Én meg boldog vagyok ,hogy betudtam bizonyítani ,hogy lehet bánni egy emberrel úgy ,hogy nem sértegetem . És bármit meglehet beszélni !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook