Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol keressem meg az egeret a lakásban? fórum

Hol keressem meg az egeret a lakásban? (tudásbázis kérdés)


2019. okt. 3. 09:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz ,a cica egyből megtalálja.Ha nincs cicusod,kérje kölcsön vagy kérd meg az ismerősödet hozza el,egyenesen oda fog menni ahova elbújt az egér.
2019. okt. 3. 09:11
Nincs macskátok ? ő tuti megkeresi
27. karikaturista (válaszként erre: 1. - Maszat27)
2019. okt. 3. 08:30
98%-ban ha teszel ki diót neki meglesz. :)
26. Erzsi4
2019. okt. 3. 08:23
Amit 160- ért vettem nem kapja el de érdekes amit az Obiban vettem az elkapta
25. Erzsi4
2019. okt. 3. 08:21
Van hogy csak a csalit eszi le de lehet az is hogy a egerfogó a rossz minőségű
2019. szept. 27. 07:22

Nálunk nincs egér, lekopogom.


Én meg is halnék, viszont amikor megvettük ezt a házat és évekig nem lakták, akkor találkoztam párral, ragaccsal eltávolította a párom.


Meg van egy vizsla-labrador kutyák, na ő mindent elintéz kint, pocok sincs mióta ő itt van, így be már nem jön semmi.


Ha lenne már nem laknék itt, én nem osztozom a házamon, annyi szent ! 😂

23. Erzsi4
2019. szept. 26. 18:17
A ragasztóba megis döglik vagy csak beleragad és vergődik benne?
22. éva1951 (válaszként erre: 21. - Maszat27)
2012. febr. 2. 09:15
Szegények fáznak,éhesek, de én nem akarok velük lakni. Volt olyan évünk, hogy fogtunk vagy 20-at is.
21. Maszat27 (válaszként erre: 20. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 07:17
Kanapé mögé a nappaliba párom kitett egy hagyományos csapdát...reggelre benne volt az egér :)))) Úgyhogy megnyugodtam :)
2012. febr. 2. 04:41

én csak szólnék a 6évesnek, nehogy beleragadjon, vagy megcsípje a csali. Gondolom, az összes kistörpe tud váratlant alkotni, ezért. A picin meg ott lenne a szemem folyton.


vöá, egyszer egy exemnél volt egér a konyhában, el se mertem aludni, ott is ragaccsal jött össze. Aztán benzinnel takarítottukblöe.


Remélem, hamar megoldódik a problémád, ha nem lenne gyerek, javasolnék macskát bérelni:D.

2012. febr. 1. 21:04
Ma még folytattam a fertőtlenítést, olyan helyeken is találtam kakit, hogy csak néztem. Még a gáztűzhelybe is bemászott, hallottuk a kaparást, szétszedtük, mostam ki belülről azt is. Mindenhova be tudja magát fúrni.
18. Maszat27 (válaszként erre: 17. - 3cde375c32)
2012. febr. 1. 20:04
Én is kinn... most vettem észre, hogy a konyhapulton is járt a mikró mögött.. gondolom a kis dög jót röhögött amíg mi az alsó szekrényeket pakoltuk, meg átrendeztük az egész lakást :((( Még mindig nincs meg sajna. A címet meg nem értem miért változtatták meg, ráadásul fórumról át is helyezték tudástárba.
2012. febr. 1. 19:43

Mi baj volt a SOS egérrel? :) olyan jó cím volt,jót nevettem

remélem,elboldogulsz majd vele.(én szeretem az egereket,de kinn..)

2012. febr. 1. 19:09
Köszönöm az ötleteket, akkor ma a hagyományossal megpróbálkozunk, ha nem járunk sikerrel, akkor holnap jön a ragacsos is:((
2012. febr. 1. 18:56

Egerentyü sokkal fifikásabb, gyorsabb mint Te és legalább annyira fél is tőled.

Hagyományos egérfogó és a pajtikának annyi.Tapasztalat. A munkahelyemen megleptek minket az egerek és ez max. használt. Azt viszont megnézhetnéd, hogy hol jött be.Pl. falnál egérlyuk.

Azt meg kell szüntetni.

2012. febr. 1. 18:54
Nálunk hétfő este szökött be valahogy, a konyhában volt. Tettünk ki egérfogót(hagyományost) lezabálta róla a kaját, a csapda nem csattant el. Vettünk ragacsot, keskeny farostlemezre kentük a közepébe egy pici darab diót és kolbászt nyomtam. 1 óra múlva megvolt az egér beleragadva. :) Mindent összemászott, fertőtleníthettem a konyhát. Szóval a ragacs a legjobb. Én is azt ajánlom!
13. 3cde375c32 (válaszként erre: 7. - Maszat27)
2012. febr. 1. 18:50
éjszakára tedd ki a ragacst,reggelre benne lesz..lehet likvidálni
12. Maszat27 (válaszként erre: 10. - 3cde375c32)
2012. febr. 1. 18:50

Segítessz elkapni, tőlem meg is

eheted :))))

2012. febr. 1. 18:48
Férjem hozott csapdát, de még nem raktuk ki. De lehet az lesz, csak megvárom, míg a nagyobbik 6 évesem is elalszik, nehogy kipiszkálja valahonnan és baj legyen. Neki nem is mondom, hogy van egér, mert ő meg nagyon szereti az egereket, de persze hogy szereti, még csak mesekönyvben találkozott vele...
2012. febr. 1. 18:48

van nálatok sós egér? :) az nagyon fiinommm:)


Én egérragasztóval fogtam meg annak idején..kicsit durva,de remélem,tanult belőle az összegér-tudat,hogy az én házamba nem érdemes bejönni..

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Maszat27)
2012. febr. 1. 18:47
Pedig a ragacsos a legjobb.
8. Maszat27 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. febr. 1. 18:46
Szerintem én jobban megijedtem. :)
2012. febr. 1. 18:45

Van egy 11 hónapos totyogósom, nem tudom, addig is míg nincs meg az egér, mennyire merjem szabadon engedni a gyereket a lakásban? Folyamatosan mindent ha fertőtlenítek is, de ha nem tudom hogy hol az egér, és a gyerek a szájába vesz mindent nem lesz baja? Mi van ha előtte az egér mászott a játékán? Nagyon hisztis vagyunk, tudom, bocsi, de az egér az egyetlen olyan dolog, amivel soha de soha nem szeretnék összefutni, erre ez van :((

Ragacs az nagyon gusztustalannak tűnik, folyamatosan azt nézném benne van-e már? És ha véletlen igen.......áhhhhhhh

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Maszat27)
2012. febr. 1. 18:42
Megijesztetted szegényt. :)
2012. febr. 1. 18:42

Nálunk nemrég volt egy, a drága jó cicánk hozta be, és elengedte a lakásban.

Pakolászással semmire sem mentek, mert mindig el fog slisszolni előletek.

Mi azt tettük, hogy a férjem vett gazdaboltban 3 egérfogót, tettünk bele szalonnát, sajtot, betettük a szekrény alá, meg pár helyre.

Nappal semmi, aztán reggelre benne volt az egérfogóban az egerentyű (éjjel, amikor csend volt,akkor indult kajakereső útra, és így járt.)

Lehet, hogy ósdi módszer, de több ismerősnél is bevált.

2012. febr. 1. 18:42
A ragasztós csali a legjobb. Nálunk mindig beválik. A méreg nem jó, mert ha bedöglik valahova, nagyon büdös tud lenni...
2012. febr. 1. 18:40

Ha este sötét és csend lesz, fogjátok hallani.

December közepén fogtam, illetve csaptam agyon egeret szüleimnél a fürdőszoba sarkában. Esetleg gyorsan beszerezni egérmérget, csapdát.

2. titati (válaszként erre: 1. - Maszat27)
2012. febr. 1. 18:39
Tegyél ki ragasztós csalit, és bele fog ragadni :-))
2012. febr. 1. 18:38
Kezdem ott, hogy egérfóbiám van. Tetőtérben lakunk, de reggel összetalálkoztam a fürdőajtóban egy egérrel. :(( Egész napi pakolászás után, még mindig nincs meg. Hol lehet? Merre keressük? Valami ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook