Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiváló minőségű alapozó-érett, de zsíros tág pórusokra. Tudtok ajánlani? fórum

Kiváló minőségű alapozó-érett, de zsíros tág pórusokra. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. mindenmas (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. febr. 2. 15:48
Köszi, én nem találtam, ezért kérdeztem rá konkrét alapozófajtára, chanel, estée, ezeket nézegettem.
7. mindenmas (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. febr. 2. 15:47
Köszi, hogy írtál :) Nézegettem, de a tág pórus-zsíros bőr kombinációra nem igazán ajánlják, neked erre a bőrtípusra vált be?
2012. febr. 1. 17:50

Estée Lauder: Ideal matte


zseniális!!

5. homern (válaszként erre: 1. - Mindenmas)
2012. febr. 1. 15:38
Én még nem próbáltam,de láttam már mire képesek a Chanel alapozók,én közülük próbálnám ki valamelyiket ha alapozót keresnék.Van amelyik olyan bőrre való mint a tiéd.
2012. febr. 1. 14:16
Senki sem tud segíteni? :(
2012. febr. 1. 14:08
Akár lancome-esteé stb, csak jó legyen :)
2012. febr. 1. 14:07
Sajnos idősebb korban is lehet valakinek problémás, tág pórusú a bőre, kipróbáltam minden alapozót, és nem találtam olyat, ami azért fed és abszolút nem tömíti el a pórusokat, ha hasonló a bőrötök, minden megoldás érdekel, most kifejezetten márkás termék érdekelne, mert a rossm.-dm-ben kaphatóak, és a vichy gyógyszertári nem vált be. Köszönöm, segítsetek, nem vennék 10ezerért olyat, próba cseresznye alapon, arra nincs pénzem...
2012. febr. 1. 14:05
Kiváló minőségű alapozó-érett, de zsíros tág pórusokra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook