Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyásom története: -45,1 kg fórum

Fogyásom története: -45,1 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története: -45,1 kg

1 2 3 4 5 6
2012. febr. 1. 14:06

Köszönöm, hogy leírtad!

Én ezekből a történetekből merítek erőt, ha másnak is sikerült nekem mért ne!

Gratulálok!

2012. febr. 1. 14:02
Minden elismerésem a Tiéd!!! Gratulálok! Nagyon-nagyon csinos lettél! :)
2012. febr. 1. 14:01

Gratulálok!Sok-sok fiatal nő vehetne példát rólad!

Az én fiam is 83-ban született, gimiben elkezdett hízni. Az érettségi szünetben kezdett fogyózni, 20kg-ot fogyott, azóta is tartja a súlyát.

Úgyhogy lehet tartani a súlyt,nem kell hinni az irígyeknek.

Kitartást, és sikeres, boldog életet kívánok!

2012. febr. 1. 13:52

nem lefogyni nehéz, hanem megtartani a súlyt. Mindenki beleesik abba a hibába, hogy eléri az álomsúlyt és úgy gondolja, visszatérhet a régi táplálkozási szokásaihoz. Nem. Ezentúl az egész életben így kell ahhoz táplákoznod kedves Kata, hogy csini is maradj. Sok sikert és kitartást neked! Ügyes vagy, gratula.


(én csak 25 kilót fogytam. 40-et híztam vissza.:S)

2012. febr. 1. 13:43
Gratulálok! Nagyon szuper volt olvasni a cikked! Megmondom őszintén, nekem is kellene egy ilyen nagy elhatározás. Lenne pár kérdésem, ha szabad....
44. a0c1361e44 (válaszként erre: 43. - Herzi)
2012. febr. 1. 13:37

A barátnőm bőre is szép maradt. Miért lenne más?

Az arcán jobban alakul a bőre az embernek. Lehet, hogy a hasán azért lóg egy kicsit, bár én is fogytam már 25 kg-ot, bár én nem diétáztam és a bőröm sem lóg.

43. Herzi
2012. febr. 1. 13:35

"Gratulálok! :)


Egyébként még egy pozitívum: most úgy 10-15 évvel fiatalabbnak nézel ki, mint 2007 nyári képeiden. Megérte! Gratulálok még egyszer!!!"- és ezt más is írta...


Előre elnézést a kételyért:

Talán azért néz ki annyira másképp, mert a két személy nem is ugyanaz.:( Ez csak bennem merült fel? 112kg-ról...és hol a bőr? Az nem tűnik el.

2012. febr. 1. 13:34

Ügyes vagy!

A pofid szép volt ducin is:)

Van egy barátnőm, aki nem evéssel fogyózik, a legrosszabb, amit ki lehet találni. Nem rég 52 kg-ot fogyott, de ő mindig visszahízik.

Te ügyesebb leszel!

2012. febr. 1. 13:08
Mostantól mindennap elolvasom ezt a cikket, hogy még véletlenül se merüljön fel bennem, hogy feladjam :)) Gratulálok hozzá, és további sok sikert ahoz a -9 kg-hoz :)
40. melath
2012. febr. 1. 13:06
Gratulálok a fogyásodhoz, a kitartásodhoz és az akaraterődhöz. Én is épp most készülök belevágni valami életmódváltásba, és szeretnék kb 25 kilótól meszabadulni. Jó volt olvasni az írásodat, nagyon lelkesítően hatott, köszönöm.
2012. febr. 1. 12:43

Gyönyörű fiatal ,karcsú csajszi lettél:DD

Biztos érzed mennyire megérte!!

Gratula!!! Így kell ezt csinálni,semmi fakszni,csak csinálni....ez a világ legnehezebb dolga:DDDD

De te megcsináltad:DDD!!!!

2012. febr. 1. 12:42

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz, jó, hogy kardió és súlyzós edzést is iktattál be. De nagyon kevés fehérjét viszel be. Az, hogy napi egyszer eszel húst oké, de pl a tej fehérje szempontjából nem ér semmit.


Ja és ilyen étrend mellett nem fogsz izmot növeszteni ( tán még megtartani sem) hiába súlyzózol.

2012. febr. 1. 12:30
Ezt hívják Akaraterőnek. :) Gratulálok!!
2012. febr. 1. 12:29
Gratulálok!Sajna nekem is több mint 30 kilótól kell valahogy megszabadulnom én most kezdtem el és remélem nekem is lesz ennyi erőm megcsinálni mint neked!
2012. febr. 1. 11:49
Nagyon nagy eredmény az amit te elértél. Szívből kívánom érd el a kitűzött célodat. Gratulálok!
2012. febr. 1. 11:47
Gratulálok a kitartásodhoz és az erődhöz. Az eredményed valóban csodálatos. S tényleg sokkal fiatalabbnak is nézel ki. Kívánom, hogy sikerüljön a súlytartás is.
33. Rika1
2012. febr. 1. 11:45

Nagyon jó volt olvsasni ezt az írást, és még egy kis önbizalmat is adott. Bár én csak 5-6 kg -tól akarnék szabadulni, de ez nagyon nehezen megy. Nem volt ez mindig így, de mióta nem tornázhatom, mert befulladok nagyon rossz. Eddig életem volt a mozgás, és most csak a kajára kell, hogy koncentráljak__nehéz.

Gratulálok a kitartásodhoz, és további sok sikert a terveid megvalósításához.

32. Floren
2012. febr. 1. 11:10

Annyira ügyesés és kitartó vagy!!!! Ez rólam sajnos nem mondható el :( Én 5 hónap alatt adtam le 23 kg ot és azóta is tartom (még jó, legalább ezt sikerül :) ) de szeretnék újból nekifogni, mert májusban töltöm a 3 x-et és addigra szeretnék leadni még 16 kg-ot. 16 hét=16 kg :) pont úgy mint te! valahogy nyáron jobban ment ez a fogyás dolog...csak tudnám miért???

Én biztos vagyok benne, h nem fogsz még a 75 kg közelébe sem kerülni, hidd el!!! Aki ennyire pontosan és fegyelmezetten vezeti és csinálja a fogyást, az egy életre megtanulja h hogyan kerülje el h még egyszer ugyanabba a csapdába ne essen! Mégegyszer GRATULÁLOK!!!! ;-)

2012. febr. 1. 11:06

Nagyon ügyes vagy!

Kívánom, hogy sikerüljön elérned a kitűzött célt!

2012. febr. 1. 11:05
Gratulálok neked az akaraterődhöz a kitartásodhoz,nagyon ügyes vagy le a kalappal.Na most azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak hogy ne legyek állandóan éhes pláne este?Nem zabálok eszem de nem sokat csak este ami nagyon problémás.Köszi a válaszod.
2012. febr. 1. 10:57
Szóhoz sem jutok. :) Nagyon ügyes vagy, büszke lehetsz a kitartásodra. Csak így tovább, azaz sikerüljön megtartani a súlyt, illetve lefaragni a maradékot az álomsúlyodig! :)
28. koxy
2012. febr. 1. 10:40
Huhh, le a kalappal előtted, gratulálok!!
2012. febr. 1. 10:24
Gratulálok!!!
26. il gatto (válaszként erre: 5. - Spiritus)
2012. febr. 1. 10:13

azt nem néztem..de most meglestem. Hihetetlen, mintha nem is ő lenne. Megdöbbentő a változás. Fiatalodott is vagy 10 évet.

Gratulálok!

25. bebe82
2012. febr. 1. 10:10

Szívből gratulálok a kitartásodhoz!

A férjed is biztos nagyon büszke Rád.

2012. febr. 1. 10:01

Gratulálok! :)


Egyébként még egy pozitívum: most úgy 10-15 évvel fiatalabbnak nézel ki, mint 2007 nyári képeiden. Megérte! Gratulálok még egyszer!!!

2012. febr. 1. 09:44
Gratulálok!!:)
22. Abibee
2012. febr. 1. 09:42
Ügyes vagy!Gratulálok!
2012. febr. 1. 09:38
Gratulálok, és őszintén kívánom, hogy meg is tudd tartani a súlyod! Én 30 kg-ot fogytam és már 8 éve tartom, úgyhogy hajrá!!! :))) Menni fog, de állandó odafigyelés kell és bizony lemondásokkal jár. Agyban dől el minden!
2012. febr. 1. 09:38

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz, tényleg nagyon szuperül nézel ki, le a kalappal előtted! :) Én is hasonló cipőben járok mint te anno, és én még eléggé gyerekcipőben járok, de most nagyon sok erőt adott a történeted, köszönöm :)

Csak így tovább! :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook