Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyásom története: -45,1 kg fórum

Fogyásom története: -45,1 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története: -45,1 kg

1 2 3 4 5 6
2012. febr. 2. 06:18

Szia!

Nem semmi amit csináltál!Én is sokszor elbukok,kitartásom megfogyatkozott,de mindig probálok pozitivan kijönni.Elfogadok bármilyen tanácsot.

Szia

Tünde

78. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - Jeva)
2012. febr. 2. 06:07
Nem, beteg voltam.
77. lorenda (válaszként erre: 1. - Gyongykati83)
2012. febr. 1. 23:27
Hatalmas gratula!
76. d71ef05a8e (válaszként erre: 69. - Herzi)
2012. febr. 1. 22:50
Hát persze, hogy öregebb(nek tűnik) azokon a fotókon, amelyeken még túlysúlya van! Az extrém súlyfelesleg egy idegen számára kicsit deszexualizálja az embert - nem bántásból -, elsősorban nem "nőcis", "dögös", hanem "anyukás", "meglett asszonyos" lesz, akár huszonévesen is. Bár a képeket nem érinti, de ehhez jön még a kevésbé kecses, könnyed mozgás, stb. De ebben sokkal több az asszociáció, mint a valóság.
75. jeva (válaszként erre: 66. - A0c1361e44)
2012. febr. 1. 22:07
Te jóISTEEEEEEN! Hogy lehet lefogyni 25kg-ot másfél hónap alatt? Valami speckó diéta?
2012. febr. 1. 21:46

Kata! Fogadd őszinte Gratulációmat! :) Tényleg úgy van, ha az ember egyben nézi mit is kéne leadni akkor jön a sokk és áhhhh ez nem megy....

Ügyes vagy !:)

73. vikuka
2012. febr. 1. 20:41
En setalok..es van futopadom de egy percet nem futo k rajta csak setalok es sietve setalok naponta kinti seta meg futopad 1000kcl elegetes napi 600 800 kcl bevitel melett.kmben meg 11 13km hangsujozom NAPONTA!!
2012. febr. 1. 20:30
Milyen módszerrel tornáztál? Nekem van fitt ball-om, de eddig nem sokszor használtam. Ki kellene tapasztalnom a megfelelő gyakorlatokat hozzá.Van már egy-két ötletem, csak át kellene ültetnem gyakorlatba is:)
71. vikuka
2012. febr. 1. 20:29
Mondjuk az en arcom is nagyon at valtozott..nem is akarnak sokan meg ismerni:-D:-D:-D de hat ha el tervez az ember lanya valamit akkor azt illik be tartani:-X:-Xmellek hatas kent meg egy csomo kilo ugrik le:-D:-D:-D:-D:-D:-D
70. vikuka
2012. febr. 1. 20:27
Moyt azt gyanitjatok hogy kamukeros a kep a lanyrol?????
69. Herzi
2012. febr. 1. 20:22
itt nem csak arról van szó hogy más az arc...hanem az egyik fiatalabb a másik idősebb. És a kövér képen idősebb az arca, fiatalodhat de nem ennyit. Ha tenne még fel fotót akkor lehetne látni. Ennyi.
2012. febr. 1. 20:18

Jajj, lányok!

Akkora lökést adtatok! Bár nekem a bőröm gyári hibás:)

Szóval már most látszik a karomon, hogy lóg a bőr.Vagyis, hogy visszahíztam, kicsit betelt, de ha fogyok, akkor lóg...

75 kg kellene fogynom az álomsúlyig, de én már 50-nel is bőven megelégednék!

67. vikuka (válaszként erre: 65. - Szinor)
2012. febr. 1. 20:17
Olvass bele a naplomba es valaszt kapsz a kerdesedre.
66. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - D71ef05a8e)
2012. febr. 1. 19:57

Szerintem ez bőr típustól függ. Én 25 kg-ot 1,5 hónap alatt fogytam le, de a bőrömön semmi nem látszott, pedig én nem is mozogtam, mert tilos volt.

Ahogy ment le a sólyom, úgy alakult a bőröm, az arcom sem lett ráncos.

Igen, genetika a lényeg:)

65. szinor (válaszként erre: 60. - Vikuka)
2012. febr. 1. 19:48
Szia!! Fantasztikus!!! Gratulálok!!! Te hogy csinálod??
64. szinor
2012. febr. 1. 19:45
Én is elkezdtem fogyózni,nem más miatt,miattam.Nekem is sokat kell leadnom.Igaz az hogy nem fogyókúra kell,hanem életmódváltás.Azóta leadtam 4kg-ot,de beiktattam a mozgást.Nem volt egyszerű,nagyon nem ,maga a tudat hogy megkell mozdulni.Én otthon tornázom,de ha 1 nap kimarad akkor már hiányzik,és ez jóó én úgy gondolom.Elején nagyon nem ment,bírtam 5-10 perc szobabiciklit,vagy dvd-ből 5 percet ,és napról napra többet birok.ma már egy 30 perc dvd,és kb 30 perc bicikli. :))))
2012. febr. 1. 19:34

Gratulálok s folyamatos kitartást kívánok a továbbiakhoz. Amit véghez vittél azt tényleg le kell írni, hogy esetleg más hasonló gondokkal küzdő is erőt tudjon meríteni belőle.

Nagyon sok embernek van hasonló gondja, kinek ilyen vagy olyan, de erőt meríthet a történetedből.

2012. febr. 1. 19:26

Sziasztok!

Én 77 kg körül vagyok, és 65 szeretnék lenni nyárra. Ti mit tennétek a helyemben?!

61. vikuka
2012. febr. 1. 18:00
Ha majus 10 re elernem az alom 70kg sulyt tiszt boldog lennek... 18kgt kell addig le paszirozni magamrol.
60. vikuka
2012. febr. 1. 17:41
Gratulalok...en is ebben a cipoben jarok most...en meg "csak38"kgt fogytam...a cel 70kg.de azonosulok a cikk irojaval...
59. d71ef05a8e (válaszként erre: 43. - Herzi)
2012. febr. 1. 17:34

Az arc arányai nagyon meg tudnak változni hízástól is, fogyástól is. Gondolj csak bele, egy pufika arcban a szemek mennyivel kisebbnek tűnnek, az ajkak alatt a toka is mennyire megváltoztatja az arányokat, vagy pl. ugyanaz a szemüveg mennyire másképp mutat, ha kerekebb az arc és a keret mellett még van husi, mintha a keret lóg túl az arcon.... Egy nagyon kipárnázott arc épp olyan, mintha egy szép sima párnára ejtenék a szemeket, az orrot és az ajkakat, míg eg yvékonyabb arcnak az arccsontokis karaktert adnak, a szemek szinte óriásinak tűnnek, stb.


Ha valaki rendszeresen tornázik, mozog és viszonylag lassan fogy, ráadásul genetikailag is szerencsés, nem fog lógni a bőre!

58. jeva
2012. febr. 1. 17:19

Gratulálok!!!!

Nekem 5-6 kg-ot kellene leadnom, de én is úgy nyitom a reggelt, hogy a fenébe, este megint teleettem magam.. Bár már két napja ezt nem csinálom, csak almát estleg natúr joghurtot nyammogok el... REmélem lesz kitartásom!

Még egyszer gratula!!

57. Ageeca (válaszként erre: 43. - Herzi)
2012. febr. 1. 17:09

Mikor engem Rubint Réka ki tett az oldalára, Tőlem is kérdezték hol a bőröm, meg hogy 2 különböző nő van a képen....


1. a fogyás/hízás nagyon sokat változtat az emberi "fejen"... Az arcon nagyon meglátszik... Nekem azt mondták hosszúkás lett a fejem, pedig csak a tokám tűnt el, és az álkapcsomon nincs háj, így nem kerek és pufi az arcom..... Hanem normális :DD


2. A bőr a legnagyobb találmány természetanyánktól. Rugalmas... tehát igazodik hozzánk :)))) A bőr (ha nem rövid idő alatt adsz le tetemes súlyt) nagyon szépen visszahúzódik... Nem kell rögtön plasztikai sebészhez rohanni... :)

2012. febr. 1. 15:46
Hát a képek magukért beszélnek... gratulálok az elhatározáshoz és a kitartásodhoz! Már most nagyon csinos vagy, igyekezz ezt megtartani! Ez a NORMÁLIS! Ügyes voltál!
55. 00301065a7 (válaszként erre: 52. - Carpediem*)
2012. febr. 1. 15:39
Miért lenne törvényszerű a lógó bőr? Nem 2-3 hónap alatt fogyta le a 45 kiló! Heti álag 1 kilókat fogyott csak, vagy még kevesebbet, volt ideje alkalmazkodni a bőrének - bár biztos nem túl feszes, de nem kell, hogy lógjon...
2012. febr. 1. 15:33

Csak garatulálni tudok!

Követendő példa.

bzsmama

2012. febr. 1. 15:20
Gratulálok! Engem is érdekelne az esti "zaba-csillapítás"...
52. Carpediem* (válaszként erre: 51. - Carpediem*)
2012. febr. 1. 14:15

Ami még egy kicsit zavarbaejtő, hogy a felesleges bőr hová lett??

Ugyanis nagyon sok bőrről beszélünk, a képek alapján!

De ez is csupán egy észrevétel.

2012. febr. 1. 14:12

"""Ez már életmódváltás és nem fogyókúra. Az első pár hónapban csak arra figyeltem, hogy ne vacsorázzak, tehát ez úgy nézett ki, hogy 7 óra körül reggeliztem valami gyümölcsöt, aztán 8 óra körül benn a melóhelyen ittam egy tejes 3in1-t, aztán ebédre jöhetett bármi, utána 14 óra körül megint valami gyümölcs és 3in1, aztán már semmi. Ezzel az étkezéssel szépen elkezdtem fogyni.""""


Ez a lehető legrosszabb amit csináltál.

De ahhoz viszont gratulálok, hogy sikerült.

De ez amit ide belinkeltem az írásodból, ezt senkinek nem ajánlanám.

gyanis teljesen felborítottad a szervezeted.

Kicsit azért fura, hogy azt írod hónapokig ezt csináltad.

Mindenesetre a fogyásodhoz, akaraterődhöz GARTULÁLOK!!!

50. fgaben
2012. febr. 1. 14:08
Ez igen, már csinálom is az excel táblámat (15 kiló mögöttem és még 17 kiló előttem van), nagyon ügyes vagy, gratulálok!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook