Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reinkarnációs hipnózis fórum

Reinkarnációs hipnózis (beszélgetős fórum)


1 2
46. 0c4c6bc0ed (válaszként erre: 42. - Hellóvilág)
2021. jan. 25. 13:54

Szia, szerinted depresszió is gyógyítható hipnózissal?

Köszönöm!

2016. okt. 15. 10:22

Üdv.Mindenkinek! Hipnózisra szeretnék menni mivel nagyon beteges vagyok több autoimmun betegségem is van.Tud valaki olyan orvost aki foglalkozik ezzel? Esetleg elérhetőséget ill. árat kérhetnék!

Anikó

2016. febr. 25. 18:32

Spermadon-tól kérdezem,hogy ezek szerint Ő pszichológus, vagy orvos? Mert a reinkarnációs hipnózis hipnoanalízisnek minősül, amit nem elég elvégezni, de utána a klienst nem lehet szélnek ereszteni,hanem fel kell dolgoznia az átélteket.

Magyarországon legálisan hipnózist csak orvos vagy

pszichológus diplomával rendelkező végezhet, aki természetesen képződött és sikeres vizsgát tett

a hipnózis alkalmazásából, mint egy pszichoterápiás módszerből!

Aki sarlatánságnak minősíti, az maga a sarlatán, kókler és nem ér semmit az a papír amit megmutat. Az biztos,hogy Te nem vagy diplomás és a hipnózishoz nem értesz semmit! Az egyik legjobb és leghatékonyabb valamint leggyorsabb javulást garantáló pszichoterápiás módszer,megfelelő kezekben alkalmazva. Természetesen nem végezhető el mindenkinél,különböző betegségek és életkor kizáró oknak minősülnek, de ezt Te ugyis tudod, nem igaz? Gondolom felelősség biztosítással is rendelkezel, mert kötelező kötni!

A reinkarnációs hipnózisban nem az a lényeg,hogy az átéltek valóban megtörténtek-e a multban, hanem az, hogy milyen összefüggés van az átéltek és a jelenlegi probléma között. Itt kezdődik el a pszichoterápiás munka és feldolgozás! De ezt Te úgyis tudod, ugyebár, kedves diplomás!!!

2016. febr. 7. 16:00

Én tanultam,

sarlatánság... aki nem hisz megmutatom a diplomám...

Egy érdekes dolog, de igatából annyi értelme van hogy elég szép pénzekt lehet kérni érte.

42. Hellóvilág (válaszként erre: 41. - Tamra)
2016. febr. 7. 15:48

Szia!

Nekem vannak tapasztalataim, ezzel a módszerrel gyógyultam, kérdezz nyugodtan. :)

41. Tamra
2015. okt. 28. 11:04

Halihó!

Feléleszteném a topicot. Vannak tapasztalataitok regressziós hipnózissal ill. meditacióval? Konrét gyógyulásokra gondolok leginkább.

Az én esetemben a hallásomról lenne szó. Van egy veleszületett halláskárosodásom, pontosan abban a frekvenciatartományban, ahol az emberi hang van. Ez nem lehet véletlen. Most 28 vagyok, eddig kijöttem a dologgal, de a jelenlegi munkánat nagyon segítené, ha jól hallanék. Arról nem is beszélve, hogy mások a hallókészüléket emlegetik, amit próbáltam es sajnos inkább rossz tapasztalataim vannak vele.

40. Én-Önmagam (válaszként erre: 39. - Eva999)
2012. jún. 27. 17:15
Igen.
39. eva999
2012. jún. 19. 19:39

Sziasztok!


Ismeri valaki a Metafizikai Akadémia képzéseit?

38. Sylvike85 (válaszként erre: 37. - Snowgirl)
2012. febr. 23. 14:31

Kedves snowgirl!

Én nem akarok senkit sem meggyőzni mindenki döntse el miben hisz, DE mivel én ezzel foglalkozom (reinkarnációs terápiával),és a pácienseim többségének különböző eredetű problémái megszoktak oldódni ez tény, az is tény, hogy hipnózis során, vagy más jellegű utazás során olyan emlékképek idéződnek fel, amiknek egy részét visszatudjuk keresni pl.: neten évszám utca stb, de egyébként is több ezer eset áll már rendelkezésünkre azzal kapcsolatban, hogy a reinkarnáció létezik.

2012. febr. 22. 07:49
Nem akarok senkinek se belerondítani a lelkivilágába, de abba belegondoltatok, hogy mi van, ha 1) nincs olyan, hogy reinkarnáció 2) ez a sok ezoterikus dolog kamu és csak arra van, hogy egyesek meggazdagodjanak?
36. Sylvike85 (válaszként erre: 16. - C064fd71b1)
2012. febr. 21. 22:40

Kedves cycuuu!

Előző életekbe nem csak hipnózissal lehet visszautazni, szimpla meditációval is ugyanolyan jó eredményeket lehet elérni,jól tudunk blokkokat oldani, a különbség annyi míg hipnózisban valóban nagyon intenzíven átélsz mindent, addig meditációban nem láthatsz/érezhetsz olyat, amire nem vagy valójában felkészülve, mert automatikusan leblokkolod, de ez jó dolog, mert egyfajta védőmechanizmusként hat. Míg hipnózisban rengeteg múlik a terapeután. Én reinkarnációs terapeutaként dolgozom és hipnózist akkor szoktam alkalmazni, ha már több meditációs visszavezetésben vett részt páciensem, tehát véleményem szerint rögtön nem szerencsés hipnózissal kezdeni, mert esetleg olyat élsz át amitől el megy a kedved az egésztől, és negatív érzéseid lesznek utána. Ha érdekel az a módszer, amiről írtam, szívesen segítek neked.

35. Hedi13 (válaszként erre: 14. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 12:49
szívesen:)
34. Én-Önmagam (válaszként erre: 33. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 12:30
:-)
33. 2f7db3f503 (válaszként erre: 32. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 12:14
azért köszi, hogy jót akartál;)
2012. febr. 2. 12:07

Hát most már mindegy ...

Valóban cycuuu-nak írtam.

Ez van, ha valaki még újonc a fórumon...

Bocsi...

31. Én-Önmagam (válaszként erre: 27. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 12:05
Háááát... bocsi :-) ez tényleg így van... :-)
30. AngyalJudith (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 2. 12:05

Szia! Lehet azért reagáltál így, mert nem akarsz szembesülni "újra" azzal az élménnyel ami -ki tudja mikor - történt veled. De lehet csak hasonló volt az álmod, egy tényleg megtörtént dologhoz. Ezért tényleg szakember kell, aki nem engedi, hogy valami gáz történjen, mert a hipnózissal ártani is lehet!!! Ha pedig ennyire félsz, akkor még várj az ilyesféle "utazásoktól" !

Próbálj meg inkább csak meditálni, hátha az is ad némi válszt a kérdéseidre! Hidd el sokan vannak így, nem vagy egyedül. Sok szerencsét!

29. Én-Önmagam (válaszként erre: 25. - AngyalJudith)
2012. febr. 2. 12:03

Kedves AngyalJudith!


Figyelmedbe szeretnék ajánlani pár, igazi spirituálitással foglalkozó - számomra - tanítót, talán találsz a tanításaiban választ azokra a kérdésekre, amit itt felvetettél:

Sri Ramana Maharsi

Sri Nisargadatta Ramanaj

Dr. László András professzor


Sajnos én nem tudom megfogalmazni olyan tisztán, röviden és érthetően az eredeti, igazi spiritualitás lényegét és jelentőségét, de ezen tanítók írásai, könyvei megtalálhatók a könyvesboltokban a és az interneten is...

2012. febr. 2. 12:02
úgy értettem, a fórumindítónak tanácsolsz-e vmit a félelemnélküliségre törekvésen kívül
27. 2f7db3f503 (válaszként erre: 26. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 12:00
szerintem a 3. sortól nem nekem címezted:)
26. Én-Önmagam (válaszként erre: 22. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 11:58

Nincs semmi gond, nem is értettem úgy, csak sajnos a mai világban ugye minden a lauvéról szól... :-)


Igen, az volna a tanácsom, hogy ha ez a napközbeni érzéseidre, életedre, rányomja bélyegét, akkor mindenképpen keress meg valakit, akivel legalább elbeszélgetsz ezekről az érzésekről... és most nem pszichiáterre, vagy pszichológusra gondoltam...

Nem minden esetben...vagy inkább úgy írnám, hogy nagyon ritkán tudunk mi, magunk túllépni bizonyos dolgokon, illetve egy kívülálló talán objektívabban lát bizonyos helyzeteket...


Ja, és írtam a privátodra is...

25. AngyalJudith (válaszként erre: 19. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 11:56
Szia.Végig olvastam ezt a kis párbeszédet, de igazából tényleg nem kapott választ a kérdésére a téma indítója. Mindenki leírta a saját véleményét, de a lényeget a valót senki nem látja?!Na és ez, hogy "minden úgy van rendjén a világban, ahogy az van";minden érted van". Hogy érted ezt? Az egész emberiség kizsákmányolja a világot. Mi értelme, ha úgy sem az történik amit mi szeretnénk, hanem valami irányítja az életünket; tök mindegy mit teszünk, nem mi döntünk a sorsunkat illetően, hanem valami más. Az ember csak kutatni tudja, és magába keresi a választ, hogy mi miért is történik. A hipnózis is egy válasz lehet a jelenlegi életünkre.
24. 2f7db3f503 (válaszként erre: 23. - 1560f47887)
2012. febr. 2. 11:16
voltál már hipnózison?
23. 1560f47887 (válaszként erre: 8. - 83e25137af)
2012. febr. 2. 11:10

Én nem emlékszem semmire.

Hipnózissal viszont bele lehet az arra fogékony emberbe plántálni élményeket a terapeuta szándékának megfelelően.

22. 2f7db3f503 (válaszként erre: 21. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 10:43
Nem bántani akartalak, csak gúnyosnak éreztem a mosolyt a kérdésed végén, viszont nem sikerült kiérezni, hogy a félelemnélküliségen kívül tanácsolsz-e valamit.
21. Én-Önmagam (válaszként erre: 20. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 10:39
OK. Értem...
20. 2f7db3f503 (válaszként erre: 19. - Én-Önmagam)
2012. febr. 2. 10:17
Akiket én ismerek, nem kérnek semennyit. Más kérdés, hogy az ember nem várja el, hogy ingyen osztogassák a benzinköltséget és idejüket.
19. Én-Önmagam (válaszként erre: 16. - C064fd71b1)
2012. febr. 2. 09:44

Gondolom, hogy azok a hipnoterapeuták, akikkel leveleztél felajánlották vagy utaltak arra, hogy szívesen segítenek, illetve az oktatók is, hogy "megutaztatnak". Mennyiért vállalnák? :-)


Kétségtelen, hogy egy ilyen elkezdett és "félbe hagyott" hipnózisban "elindulnak" energiák, amelyek eddig "nyugalomban" voltak és most szeretnének megnyilvánulni, érvényre jutni, uralni, vezetni Tégeg.

Természetes, hogy fizikai szinten a lelki "tüntetkre" a test is reagál, hiszen test, lélek, szellem, amely egy egységet képvisel...tudod...

Az, hogy éppen akkor, amikor hallgattad a CD-t mi történt akár lelki, akár testi szinten "innen" nem lehet bizton megállapítani, de kétségtelen, hogy elindult Benned egy folyamat kezdete. Talán megerősítést nyer ez által, hogy lásd azt, hogy van spirituális világ is, lehet, hogy megerősítést nyer számodra az, hogy megértél valamire és talán ezzel többet kellene foglalkoznod, talán megerősítést nyer ez által, hogy higgy valami másban...

Talán, talán, talán...

Hidd el minden úgy van rendjén a Világban, ahogy az van és hidd el, hogy minden Érted van, hidd el, hogy Te sokkal több vagy, mint test, mint egyszerű, földi, halandó ember...

18. 2f7db3f503 (válaszként erre: 17. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 02:58
ben
17. 2f7db3f503 (válaszként erre: 8. - 83e25137af)
2012. febr. 2. 02:55

ez most nem célzás, én is szeretnék olyan lazán nyugodt lenni, mint Józan Paraszt,


de a hozzászólásodról annyit, hogy errööl mindig eszembe jut, hogy lehet vki a 42-ban, de 40szer molylepke volt, meg lehet, vki még csak 37-et járja, mégis 7.óta "két lábon":). De mondom, ez nem "fikázós komment".

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook