Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » RevAbs edzés holnaptól 90 napig! Ki tart velem? fórum

RevAbs edzés holnaptól 90 napig! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 20. 15:08

Sziasztok!


Csatlakoznék. Imádom a beachbody-s edzéseket!

RevAbs-Brazil Butt Lift kombinációt szeretnék csinálni egy kis kakukktojással - Tracy Anderson.


Nagyon tetszik nekem is a RevABs, bár ami nekem van edzésterv az elég sokáig csak 3 edzést váltogat az elején. Ez tényleg így van?

18. Enéh1
2012. márc. 20. 18:49
szia! csinálom még, csak nem volt időm ideírni, meg az elmúlt 3 napom maga volt a pokol! te hogy állsz?
2012. márc. 20. 13:35
Sziasztok lanyok csinaljatok meg a tornat??Hogy alltok vele??
2012. febr. 24. 10:05
Áprilistól pedig elkezdek futni is, mert azt hallottam, hogy az nagyon jó fenékre és combra. A friss levegőről már nem is beszélve!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 24. 10:04
Tavaly télen megcsináltam az insanityt. Az nagy kedvencem volt, változatos és igen csak izomlázam lett tőle. Akkor combból, hasból és csípőből ment le 4-4 cm. Amikor vége lett, elkezdtem Rubint Rékára tornázni, amit azóta is végzek. Már 2 ruhamérettel kisebb nadrágot kellett vennem. Akkor hétfőtől nekikezdek, csak az a baj, hogy heti 3 nap nekem kiesik.
14. Enéh1 (válaszként erre: 13. - Kityom1980)
2012. febr. 23. 11:41
csináld, mert tetszeni fog :) én függő vagyok, csak most a tetoválás miatt ki kellett hagynom pár napot :( de ma pótolok mindent, legalábbis egy részét :D
2012. febr. 23. 11:34
Szia! Nagyon örülök, hogy írtál. Hétvégén letöltöm, és én is kipróbálom.
12. Enéh1 (válaszként erre: 11. - Kityom1980)
2012. febr. 22. 11:14

szia! igen csinálom, nagyon szeretem, és mindenhol formál :D

próbáld ki, ajánlani tudom csak :D

2012. febr. 21. 13:52

Kedves Enéh1!

Érdekelne, hogy tornázol-e még a RevAbs-re? Ha igen, mik a további tapasztalataid? Egy kicsit utánanéztem, és nem tünik rossznak. Érdekelne még, hogy a combot, popsit formálja-e közben?

10. Enéh1
2012. febr. 5. 20:01

5.nap! nagyon jól esett szintén, egyre jobban bírom és tetszik...tuti, hogy jó hasam lesz!!! vicces a pasi is, olyan jókat tudok rajta nevetni.


Amúgy arra jöttem rá, hogy gyenge a karizmom, tehát arra is rámentem a börtön tricepsz edzéssel! remélem, hogy az is fog alakulni szépen.


A hasam az nagyon jó, fáj is, tehát tutira jól csinálom a feladatokat!

9. 5181a192ee (válaszként erre: 8. - Enéh1)
2012. febr. 5. 15:03
Szia ezt lelehet valahonnan tolteni???
2012. febr. 5. 10:20

4.nap (4.-ei edzés :))


A Mercy-t az első nap nem cisnáltam meg, tehát még azt is be kéne pótolnom! :)

A második a Mercy (Irgalom), 17 és fél perces hasizom edzés...ha ez az irgalmas akkor milyen lesz a második fázisban a Merciless (Irgalmatlan), abba bele se merek nézni :)

Nagyon a kedvence lehet a felülés közben az egyik lábadat is emeled, mert nem először csinálunk ilyet, mondjuk nem rossz, mert több izmot mozgat meg így a hasnál az tény, na de azért no...

Az is jó rész volt amikor azt hitte, hogy én vagyok drakula (V-ups a neve amúgy)és csak úgy simán felülök, hogy a kezeim oldalt és jön a lábam is :) annyira nem jött még össze, de van még egy csomó napom :)Súlyzós felülés is van, annak nagyon örülök, hátha szép karom lesz a végén! :)

2012. febr. 2. 18:09

2nap

Ami kell hozzá ugyanaz mint az első napon!

3szor ismételjük a feladatokat, minden gyakorlatot van fél vagy 45 másodpercig vagy 1 percig csinálunk. kellemesen elfáradsz itt is, de viszont nagyon jól érzed azt amikor feszül a hasfalad és ég a zsír :))) főleg az side plank-nél, az a kedvencem! :) már az Insanity-ből volt ismerős! :)

Jó fej a pali, nevetek rajta, aranyos :) és a csaj aki ezen a videón van, nagyon jó alakkal van megáldva, remélem nekem is sikerül valami hasonló :)

2012. febr. 2. 09:09
Jó reggelt! Nagyon jó izomlázam van, alig bírom a karomat használni, de hát ma is muszáj lesz edzeni :)
2012. febr. 1. 08:34

1 nap:


Ami kell hozzá:

2 súlyzó vagy szalag

1 matrac

víz

törülköző


Háromnegyed órás, nagyon jó, megtanít a dvd elején lélegezni is. Ha eddig nem voltak jó lábaid, hasizmaid, karizmaid akkor garantálom, hogy ettől a dvd-től lesz, mármint a 90 nap alatt.

Van egy lány, sárga topban, aki a könnyített verziót csinálja, ha esetleg nagy a túlsúlyod vagy van valamilyen sérülésed, nem ugrál meg hasonlók.

Nagy hangsúlyt fektet a lábmunkára valamint a súlyzóra. Kellemesen megizzaszt és kellemesen fáradsz el a végére!

Eddig tetszik, végre egy kicsit máshogy mozgat meg mint az Insanity. Itt is van egy óra ami számol vissza, meg számolja külön, hogy hány percig, másodpercig kell megcsinálni az adott gyakorlatot.

Kitartás annak aki csinálja velem! :)

4. Enéh1 (válaszként erre: 2. - Lanvin)
2012. jan. 31. 21:17

szia!


ez egy 90 napos edzés program, külön naptárral ami leírja, hogy mikor melyik programot kell cisnálni! Capoeira az alapja, nagyon jó, megmozgat mindent, has, láb, kar, fenék stb...nagoyn jó alakformáló...eddig egy másik programot csináltam, de nem akarom megunni és azért próbálom ki ezt!


youtube-on bele tudsz nézni, sztem nagyon jó! :)

2012. jan. 31. 21:15
sok sikert én ne haragudj...
2012. jan. 31. 21:12
Mesélnél erről egy kicsit? :)
2012. jan. 31. 21:05

Sziasztok!


Holnap kezdem ezt a fajta edzést ami 90 napos program! Ki tart velem? Szívesen látok itt mindenkit, én ha egyedül leszek akkor is írni fogom itt a tapasztalataimat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook