Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Freecycling Győr? fórum

Freecycling Győr? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 1. 23:31

Ahogy valaki /már nem tudom ki volt/ mondta "megindult az agyam". Nem hülyeség, sőt! De mi van akkor ha Én pl. felajánlok egy nem rossz, kishibás

camping biciklit mert nekem nincs rá szükségem és valakinek jól jönne. Kis javítással tökéletessé tehetné.Szivesen adnám.Tudom, hogy a családom egyes tagjai azt mondanák: Te hülye vagy javíttasd meg és add el, majd aki elviszi Ő is ezt fogja tenni.Nem lennének egyedül a véleményükkel, de Én nem akarom megjavíttatni vigye akinek szüksége van rá.

Kicsit hosszú volt az eszmefuttatás. Azért az lenne igazán jó érzés, ha olyan vinné akinek tényleg szüksége van rá és használni is fogja.Nem

rögtön pénzzé teszi. Igy gondoltad ezt a programot

Te is?

2012. jan. 31. 18:18

Sziasztok!

Aki nem hallott volna a freecyclingról:

"egyfajta lomtalanítás-program: aki meg akar szabadulni feleslegessé vált holmiktól, ruhaneműktől, tárgyaktól, az felajánlhatja azokat, akinek pedig konkrétan szüksége van valamire, az felteheti a kérdést, ki tudna neki segíteni. Azt kell hogy mondjam, zseniális gondolat, nemcsak környezetvédelmi, de humánus szempontból is. Remélhetőleg Magyarországon is nőni fog a programban résztvevő csoportok száma: világszerte eddig 4.675 csoport alakult, melynek 6.356.801 aktív tagja van." /noondarkly.com/


A budapesti freecycling fórumot már régóta böngészem,találtam egy pomázit és egy székesfehérvárit is,és most ütött szöget a fejembe hogy lenne-e igény egy győri csoportra? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook