Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra együtt holnaptól! fórum

Fogyókúra együtt holnaptól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. márc. 22. 11:16
Nagyon eltűnt mindenki...:(:(:(
2012. márc. 13. 09:08
Mi újság csajszik? kinek hogy megy a diétázás? nekem nagyon nem...vagyis nemsokmindent eszem...mégsem megy le rólam mostanában sokminden...:(
161. delfinkeke5 (válaszként erre: 159. - Bettsy)
2012. márc. 11. 16:58

Talán az egészséged szempontjából kellene fogynod...Amúgy érdekes,de már többször megfigyeltem,hogy a kövér nők tudnak a legőszintébben nevetni.Szerintetek miért van ez?

Én elhiszem,hogy ismerőseid mondják,hogy szép az arcod....Mert nagyon sok szép arcú duci nő van,nekik talán simább ságyabb a bőrük,de hogy miért? :)))

160. Bettsy
2012. márc. 8. 10:24

Jah, és még egy csajok! Egyik fogyis hirlevelem hatására leírtam, mit jelent nekem az evés. Milyen érzések kapcsolódnak hozzá. Mit érzek, amikor épp eszek, mit érzek amikor megkordul a hasam, mit érzek, amikor nem vagyok éhes, csak kívánós. Milyen gondolatok járnak ilyenkor a fejemben.

Hát azt kell mondjam, megdöbbentő dolgokat írtam. Megkérdeztem egészséges testalkatú barátaim, és azt mondták: eszem, hogy fentartsam magam, az egészséges életben maradás miatt eszem stb... ilyen válaszok jöttek. Sajnos nekem ezek pont nem jutottak eszembe. Próbáljátok ki, tanulságos! Addig nem írnám le, hogy én miket írtam....

159. Bettsy
2012. márc. 8. 10:07
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok. Annyit rólam, hogy igencsak súlyos egyéniség vagyok, kb 130kg-és 170cm. A vicc, vagy inkább borzadály hogy jól érzem magam, szeretnek az emberek, és a szép arcom miatt mindenki azt mondja "jól áll" , "mi így szeretünk"! Nem tudom igaz-e vagy csak megszánnak ilyenkor... Szóval nem is igazán törődnék a fogyással, ha nem akarnék a férjemmel babucit. Nagy elhatározás vette úrrá magamat, szóval fogyni szeretnék. Norbi kaját rendelek minden nap, teljes napi étrendet. Minden másnap szobabicikli 30 perc. Két hete csinálom, eddig 0 eredménnyel. Egy deka nem ment le. Most szomorú vagyok, és emiatt is csatlakozom hozzátok, hogy kitartásom legyen. Különféle bogyókat árulnak a neten, szerintetek érdemes venni? Weight Loss, acai berry? Próbálta már vki? Mert a termékek oldalán sztem kamu vélemények vannak.
158. szilisári (válaszként erre: 155. - Pemcsike)
2012. márc. 4. 16:01
Spontán gyümölcsnapot tartok, úgyhogy egy mangót ettem ebédre.
157. delfinkeke5 (válaszként erre: 155. - Pemcsike)
2012. márc. 4. 15:47

Gratulálok!!!!! Nagyon ügyes vagy!!! nekem még 1,5 kg-ot kellene a szombatig leadni....hát nem akar lemenni....nagyon megszerettek a kilók..... Pedig mindjárt itt a nőnapi buli...

Én natúr csirkemellet céklával és picike rizzsel ettem:) Délután még natúrjoghurt gyümivel:) és ennyi...

156. pinkyke (válaszként erre: 155. - Pemcsike)
2012. márc. 4. 12:05
Nekem párolt hal lesz zöldséggel ...nyamiiiii :)
2012. márc. 4. 11:24
Jelentem a tegnapi folyadék nap megint meghozta a kívánt eredményt :) Ma reggeli mérlegelés után -5,1 kilónál járok :) Huu de nagyon örülök neki :) Na meg persze iszonyatosan várom az ebédet.. rég volt már tegnapelőtt 5 óra :) Ki mit eszik ebédre?
154. delfinkeke5 (válaszként erre: 152. - Pinkyke)
2012. márc. 3. 18:47
Elég jó fogorvosom van:) De akkor is féleeeek :S
153. Skittles (válaszként erre: 152. - Pinkyke)
2012. márc. 3. 10:54
Huha! na nekem is egy ilyen kellene
152. pinkyke (válaszként erre: 138. - Delfinkeke5)
2012. márc. 3. 10:02
Neked meg irány gyorsan a fogorvos, én időbe mentem, mégis csúnyán jártam, mivel az előző doki nem kezelte ki megfelelően. Keress egy jó fogorvost és irány !!! Az előzőhöz aki magán volt és csomó pénzt nála hagytam, mindig félve mentem és a váróban volt, hogy elájultam a félelemtől. De most ősszel találtam egy olyan dokit, akihez kb. úgy megyek, mintha haza mennék. Vicces mert a múltkori műtét után is mosolyogva szálltam ki a székből. Ami ugye nem jellemző. :DD
151. pinkyke
2012. márc. 3. 09:57
Szép jó reggelt mindenkinek!!! Remélem mindenki kitart és még mindig lelkes. Sajna nekem a mozgás ismét sztorno egy ideig, mert újra felnyitották a sebet a számba. :(((
150. Todzsó
2012. márc. 1. 16:48
Igazad van a normális evéssel, a testmozgással kapcsolatban.Az okok között nem csak a lelkiekre gondoltam. Számos egyéb dologot talál az Ember, amire az evési szokásainak megváltozásával reagál. A szokások nem csak vannak. Ha így lenne semmin nem lennénk képesek változtatni.
149. szilisári (válaszként erre: 148. - Todzsó)
2012. márc. 1. 15:40

Igen, nyilván a lelki okok is fontosak, de azért a rossz szokásoknak nem feltétlenül vannak lelki okai, csak így szoktad meg őket. A normális evésnek nem feltétlenül kell azt jelentenie, hogy csak zöldségeken élsz, mert a cukros üdítő+ csipsz és nyers saláta között azért rengeteg étel van még.

A minden napi mozgás viszont fontos. Ha nem igényled, az egy rossz szokás, sajnos. (vö. az egész nap mozgolódó kisgyerekekkel)

148. Todzsó
2012. márc. 1. 14:31
Az életmód váltás sokmindent takar.Nem mindíg kivitelezhető.A hiba megkeresése sokkal célravezetőbb. Nekem se kedvem se energiám fitnesztermekbe járni, minden nap sportolni, vagy csak zöldségen élni. Mindenki úgy él ahogy a körülményeihez mérten tud. Ez nem azt jelenti hogy nincs megoldás.
147. delfinkeke5 (válaszként erre: 146. - Todzsó)
2012. márc. 1. 14:23
sajna igazad van...csak életmódváltással lehet előre jutni...
146. Todzsó
2012. márc. 1. 13:06
A túlsúly egy tünet! Az okát kell megszüntetni, nem a tünetet. A fogyókúra tüneti kezelés és mivel az okot nen szünteti meg, a kúra végeztével a túlsúly újból jelentkezni fog. Ez törvényszerű!
145. Skittles (válaszként erre: 144. - Todzsó)
2012. márc. 1. 12:35
akkor életmódváltás?
144. Todzsó
2012. márc. 1. 12:13

Köszönöm.

A fórumot olvasgatván látom hogy sokan fogyókúráztok különböző módszerekkel.Sok tapasztalatom van ebben a témában, már sokszor fogytam 20-25kilót. Minden tiszteletem a tiétek.

Én már nem fogyózok, mert mindíg visszahízás lett a vége.

143. Skittles (válaszként erre: 142. - Todzsó)
2012. márc. 1. 12:02
Természetesen:)
142. Todzsó
2012. márc. 1. 11:20
Sziasztok.Férfiként is csatlakozhatok a fórumhoz? Befogadtok?
141. szilisári (válaszként erre: 140. - Skittles)
2012. márc. 1. 11:02

Ja, ja, meg dinnye!

Én tavaly valami egész hosszú gyümölcsözést is csináltam, mittudomén, 3-4 napig, de tök jó volt. Majd vissza is olvasom a naplómban. (tovább nem bírtam volna, mert nem vagyok édesszájú és nekem ez már kicsit túl sok édesség volt).

140. Skittles (válaszként erre: 139. - Szilisári)
2012. márc. 1. 11:00
ajj ne is mondd. alig várom, hogy eperszezon legyen. akkor tuti eper napot is fogok tartani:D
139. szilisári (válaszként erre: 137. - Skittles)
2012. márc. 1. 10:24

Ah, igen, én is örülök, hogy végre március van!!

Pontosabban annak, hogy jó idő van, nagyon élvezem, te vagyok energiával és ötletekkel. És alig várom, hogy igazi zöldség-gyümölcs szezon legyen, imádom őket. (Persze most is ezt eszem, de hiányzik a tavaszi / nyári gyümölcskollekció :-)

138. delfinkeke5 (válaszként erre: 137. - Skittles)
2012. márc. 1. 10:07

szia! én nagyon nagyon jól vagyok:) bár el kéne mennem fogorvoshoz,mert van egy lyukas fogam...de én félek tőle...:S

Én még nem tudom,hogy ma mit eszem...valami könnyűt kellene...Gyümölcsöt kéne beszereznem,mert semmi nincs itthon:(

137. Skittles (válaszként erre: 136. - Delfinkeke5)
2012. márc. 1. 08:56

Szia! épp most ébredezek, és örülök, hogy végre március van, az én hónapom:) és ma gyümölcsnapozok.

te hogy vagy?

2012. márc. 1. 08:53
Mizujs csajok? hogy telnek napjaitok? :)
135. delfinkeke5 (válaszként erre: 134. - Pemcsike)
2012. febr. 28. 17:06
Én elfelejtettem.... De ma legalább rávettem magam egy kis mozgásra:)
2012. febr. 28. 16:28
Folyadék nap... Eddig egész jól elvoltam, a fejem sem fájt.. kb 2,5 liter folyadékot ittam eddig... de most elkezdett fájni a fejem is a változatosságért.. Kimondhatatlanul várom már a holnapi ebédet :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook