Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ausztriai vendéglátósok fórum

Ausztriai vendéglátósok (beszélgetős fórum)


2012. febr. 3. 12:57
Aha az is érdekelne legalább nem lennék ilyen távola szeretteimtöl!Asszem egy nyarat még lehuzok Karintiában aztán éve sállásra váltok a párommal.
2012. febr. 2. 09:53
En az elejen sopronban kerestem egy alberletet es kijartam burgenlandba melozni.
2012. febr. 1. 10:31

Hát igen,itt üt ki,ha a vendéglátosnak nem vendéglátos a párja.Ez egy külén világ.En Salzburg tartományban dolgozom Saalbach-ban szezonmunkában.Kb

1500 eurot keresek,de ez nem éves állás.Évente kb 9 honapot dolgozom,a szállás és az ellátás ingyenes.Szerenék éves állást valahol közelebb.3 éve vagyok egy hotelben,eddikg a fönökök rendesek voltak,de az idei téli szezonban a fönökasszonyom totálisan megörült!!mindenkit csak cseszeget!keresnem kell másik melot..

2012. jan. 31. 20:15
Volt mar benne reszem, burgenlandban dolgoztam, es munka fonokseg fizetes valtozo volt. Barmixerkent dolgoztam egy ket koktelbarban a suli mellett. Hat kb 1400 eurot kerestem 20 oraban. Fonokseg laza volt, de az ejszaka az kemeny tudott lenni. Allandoan vitaztam a parommal mert feltekeny volt minden gast-ra !
2012. jan. 31. 17:02
Sziasztok!Ausztriában dolgozom már több,mint 4 éve.Szeretnék tapasztalatcserét elinditani sorstársaim közütt,hol jo ls hol kevésbé jo a munka/fönökség/fizetés,esetleg a kolegák.Irjatok bártan!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook