Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez? Tegnap este 8 óta a gyomrom görcsöl, nem múlik semmitől, nem tudok sokszor lábra állni annyira fáj fórum

Mi lehet ez? Tegnap este 8 óta a gyomrom görcsöl, nem múlik semmitől, nem tudok sokszor lábra állni annyira fáj (tudásbázis kérdés)


20. Fishyke (válaszként erre: 18. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 16:44
Lehet, hogy a hányás-hasmenés eztán jön:S Én két hétig voltam benne, a második héten nagyrészt csak a gyomrom fájt. Hátha elmúlik és nem kell tükrözni!
19. eufórbia (válaszként erre: 18. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 15:49
Hát nem tudom miért nem elöbb ultrahangra küldött,lehet bármi is.Minek mindjárt mindjárt ilyen drasztikus vizsgálat?
2012. jan. 31. 15:41

Vagyok.

Felhívtam mobilon a háziorvost, elmentem,kaptam egy algopirin+nospa kombo szurit. Azt mondta vírus,mármint van most ilyen vírus,és ez is az, várjuk meg míg lecseng és a jövőhéten menjek vissza egy beutalóért egy gyomortükrözésre.

Hát jó hülye voltam, hogy eddig kínlódtam, hazajöttem lefeküdtem és most végre nem fáj.

De nem zárta ki a gyomorfekély ügyet sem, de mivel van most ez a virus ezért ezen a héten arra leszek kezelve.Nem kaptam semmit,nospa meg gaviskon ezeket kell szednem, aztán meg jövőhéten megtükröznek :S

De amugy nem tudom milyen virus ez, ha az ,mert volt már csomó féle amit hazahozott a gyerek az oviból, de mind háyásos vagy hasmenéses volt. Se hányásom se hasmenésem nincs "csak" a gyomorgörcs.Kegyetlen, annyira tud görcsölni, hogy szinte kiszalad a vér a fejemből és majd elájulok úgy fáj.


Köszi a sok jókivit, mostmár megmaradok!!!

17. kenzol
2012. jan. 31. 15:37

Ha nem hiszel a távgyógyításba,akkor menj orvoshoz, mert innen távolból egyikünk se tud diagnosztizálni és meggyógyítani!

Minden nap van egy ilyen kérdés: Itt fáj ott fáj mi a bajom? Van olyan ember aki azért tanult, hogy megmondja mi a bajod a neve: ORVOS!

2012. jan. 31. 15:14

gyomorfekély....

de mindenképp menj dokihoz még ma...

15. tilbog
2012. jan. 31. 14:56
Epe lehetséges.... iszonyatos gyomorgörcseim voltak+a hátam fájt. Nekem homok volt.
14. dafde15949 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 14:51
A fiam ma most pont ezért volt dokinál.A diagnózis:Emésztő rendszeri fertőzés.Semmit nem írt fel neki,egy hányás elleni gyógyszeren kívül( nem hányt eddig)Diétáznia kell,háztartási keksz,sóban-vízben főtt krumpli,tea stb..Állítólag járvány.Menj te is orvoshoz,az a biztos.Jobbulást neked!
13. Ylush
2012. jan. 31. 14:47

Én is epére gyanakodnék... Hasonlóan jártam régebben én is... Eleinte egy idő után elmúltak a görcsök... aztán egyszer úgy maradtam. 3 napig bírtam, hogy majd jobb lesz, majd jobb lesz... aztán sírva könyörögtem, hogy mindegy mi vár rám, csak menjünk valahova, ahol segítenek rajtam. Rögtön vérvétel, infúzió és uh, ahol kiderült, hogy nem gyenge kövek vannak az epémben, és el is záródott az epevezeték...


1 hetet voltam műtéttel együtt kórházban. Nem kívánom senkinek az előtte lévő napokat.


Mindenképpen menj el dokihoz, mert ez nem játék!

2012. jan. 31. 14:42
Szia szerintem hívd ki a háziorvost,mert ez lehet akár gyomorfekély vagy nyombélfekély is és ezekkel nem érdemes vacakolni mert bele is lehet halni ha késő lesz,de ha nem az hanem más jobb letudni és hamarabb túlesni rajta,hogy ne szenvedj tovább nem volt még elég a szenvedésből.Tehát hívj orvost hogy ne legyen semmi bajod,és gyógyulj meg minél hamarabb és írd meg hogy mi volt a bajod szia gyógyulgass.
2012. jan. 31. 14:36

Epekő? Ismerősöm most produkált hasonló tüneteket, a héten veszik ki neki a köveket..


Jobb orvoshoz menni, ha hamarosan nem múlik el..


Jobbulást!:)

2012. jan. 31. 14:31
Epe is csinálhatja, de ha eddig nem múlt el, akkor tényleg menj el az orvoshoz. Infúzióra fognak kötni, attól felerősödsz! Jobbulást !
9. Fishyke (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 14:29

Én ilyen miatt töltöttem a karácsony estét a sürgősségin infúzión, annyira fájt:S

Valószínűleg nálam a hasmenéses-gyomorfájós vírus utóhatása volt, meg túl sok sav...

8. pista55 (válaszként erre: 3. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 14:26

Most van ilyen járvány is. Elég gyors lefolyású.

Azért nem biztos, hogy ez is az.

7. Mzsuka (válaszként erre: 3. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 14:24
Indulj el a sűrgősségire,ne várj,nehogybaj legyen. Ne tudom mitől lehet,sok dolog szóba jöhet,pl vakbél/bár nekem nem volt,nem tudom az mennyire és hol fáj/. Menj dokihoz!
6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. jan. 31. 14:23
A kis alien fog előtörni.
2012. jan. 31. 14:22

gyomorrontás, ételmérgezés, vagy bármi más.... irány a doki

Ha nincs háziorvos, akkor ügyelet, vagy helyettesítő dokinak kell lennie.


Mi amikor ételmérgezésesek voltunk, rajtam egy erős gyomorgörcscsel és hasmenéssel átment a dolog, de páromnak erős gyomorgörcs, hidegrázás, majd később láz jelenkezett. Ja és ő hányt is.

2012. jan. 31. 14:22
Irány az orvos!
2012. jan. 31. 14:20

Ittam már meleg teát reggel nem lett jobb, ittam tejet is de semmi. Amikor épp megiszok valamit elmulik de csak pár percre.

Nem vagyok lázas de ráz a hideg,gondolom a fáradtság és a fájdalom.

Háziorvosom nincs ma:(

Nem vagyok egy orvoshoz menős tipus de nem mult el eddig akkor gondolom nem is fog.

Ha bemegyek a sürgősségire a kórházba mire számitsak ilyen tünetekkel?

Egyáltalán mi lehet ez?

2012. jan. 31. 14:20

Áldjon meg az ég! Miért nem mész dokihoz?

Nem tudom mi lehet, de jobbulást!

2012. jan. 31. 14:18
Mi lehet ez? Tegnap este 8óta a gyomrom görcsöl, nem múlik semmitől, nem tudok sokszor lábra állni anniyra fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook