Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL villanófényes "végleges" szőrtelenítés tapasztalatok fórum

IPL villanófényes "végleges" szőrtelenítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2021. nov. 24. 11:51

Sziasztok. 2 hónapja kaptam a férjemtől egy Yousilky villanófényes szőrtelenítő készüléket. Egy ismerősöm már ajánlotta régebben, és láttam is már nála, hogy mennyire brutális a különbség.


Nekem sajnos 100%-ban nem tüntette el a lábamon, de a hónaljamon és a bikinivonaloman szuperült működik. Lassabban nő vissza, nincs kipattogva csúnyán. Amit korábban 2 naponta kellett borotválnom azt mostmár csak 1-2 hetente. Nem gondoltam volna én sem, hogy ennyire jó lesz amúgy.

11. pakung
2016. nov. 29. 23:31
Tapasztalatok ?
10. pakung
2016. nov. 29. 23:31
IPL szőrtelenítés otthon. Rapasztalatok?
2014. szept. 4. 15:29
Sziasztok! Gondoltam leirom a tapasztalataimat! Két évig hezitáltam erről az egész ipl kezelesről! Mindenhol olvasgattam jót is,rosszat is..most rászántam magam és elmentem kezelésre,saját magamon akartam megtapasztalni a hatást! Hónalj szőrtelenítésen voltam! Nagyon sűrű fekete,és baromi erős szőröm van! Első kezelésen vagyok túl! Aki kezelt azt mondta,hogy kb két hét múlva kezdenek kihullani a szőrök! Nem hittem el! Első hét elteltéig semmi! Majd tényleg kihullottak!! El sem hiszem! A napi borotválkozások megszűntek,elég 5 naponta, jobb oldalon nem anyyira látványos,de a bal hónaljamon nem.hiszek a szememnek! És még csak 1 kezelésen voltam! Nagyon meg vagyok elégedve! Kíváncsi leszek ha befejezem a kezelés sorozatot,mennyire lesz tartós!
8. Kamillka (válaszként erre: 6. - A6d5a14c21)
2012. febr. 1. 00:17
Igazából nem ismerem az árakat pontosan. Tudom, hogy Nyíregyen 8000 Ft-tal olcsóbb egy IPL teljes fazon, mint itt Pesten egy lézeres kezelés, viszont minden másféle kezelés között is elég nagy a különbség, szóval itt Pesten az IPL is biztosan jóval több. Viszont nekem a nyíregyi kozmim is ajánlotta az IPL-t is (ő nem csinálja és nagyon megbízom benne). Neki az egyik rokona megcsináltatta mindenhol és azt mondta, hogy gyakorlatilag ahol vissza is nő a szőre max pihe és egy évben 1-2x kell legyantázni. A lánynak nagyon erős fekete szőre volt és ő pl IPL villanófénnyel csináltatta. Mondjuk az, hogy gyengébb lett, mert kezd elvékonyodni én is látom már 2 kezelés után. Pedig eddig is gyantáztattam, soha nem borotváltam. Aztán, hogy mi lesz a végeredmény... nem tudom, eddig hatékonynak tűnik. Barátnőmnek sem nőtt vissza, pedig hónapok óta nem volt már, egy másik ismerősöm meg ugyancsak lézerrel csináltatta a hónalját és neki is jó lett a végeredmény- ezt láttam is kezelések között is. Ill tudom, hogy aki nekem csinálja kezelt egy pasit is teljes mellkas és has szőrtelenítés. És neki is már alig van és elég gyenge is a szőre, ami maradt 6 kezelés után. Én is körbejártam a témát mielőtt belevágtam, mert nagyon tudott idegesíteni mikor még nem elég nagy a szőr a gyantázáshoz, de már látszik. A kozmin is láttam 2 foltot, ahová 1-1et lőtt és szőr ott nem nőtt. Máshol meg rendesen ki volt nőve neki. Nem hinném, hogy 2 téglalap alakú területen kicsipeszelte volna :)) Szerintem nézzél jól szét, érdeklődj több helyen is. Hátha lesz olyan, aki megmutatja neked az eredményt még folyamatában is. Nekem nem volt egyszerű rávennem magam, mert valóban elég drága és tényleg megoszlanak a vélemények! Lézerre 4-5 napos borostával kell menni és kezelés után 10-12 nappal kezdenek kipotyogni a szőrszálak. Én szívesen megírom majd neked, h mire jutottam az egyes kezelések után, vagy tartós volt-e végül vagy sem :S Viszont nem kellemes, egyes helyeken eléggé fájdalmas, viszont ha lejegelik rögtön elmúlik. Igazából kibírható- rem nem feleslegesen "kínzom" magam!
7. Ministry (válaszként erre: 6. - A6d5a14c21)
2012. jan. 31. 17:51
Én is sokat kacérkodtam a dologgal, és ma már bánnom, hogy nem hallgattam azokra, akik azt mondták, csak felesleges pénz kidobás.
2012. jan. 31. 17:34

Köszönöm a tapasztalatokat!Hát sajnos egyelőre nem vagyok meggyőződve,hogy akkor kipróbálom :(( nagyon régen kacérkodom az ötlettel,de eddig szinte mindig negatív tapasztalatokat hallottam...


Kamillka nem vagyok benne biztos,de a lézeres szőrtelenítés már egy újabb,jobb technológia,azt többen is dicsérik,de úgy tudom,hogy jóval drágább,mint az IPL villanófény meg elég kevés helyen alkalmazzák,legalábbis eddig ahogy érdeklődtem,kb tized annyi helyen sincs,mint az IPL.

5. Kamillka (válaszként erre: 1. - A6d5a14c21)
2012. jan. 31. 17:05

Nekem a 3. alkalom lesz 2 hét múlva. Teljes fazont csináltatok, bár lézerrel. Az első 2 kezelés elég látványos volt. Felül már csak pár szál szőr van, alul még van, de azért ott is kopott már. Barátnőm 5 kezelésen volt, neki tartós maradt. Ami akkor kihullot az nem is nőtt vissza. A kozmetikusom is mutatott egy már több mint 4 hónapja kezelt területet és ott sem nőtt vissza szőr.


Kíváncsi leszek! Még 5-6 kezelés biztosan hátra van...

4. szeszil74 (válaszként erre: 3. - Ministry)
2012. jan. 31. 15:08

Sajna nálam sem vált be 100%-osan, úgy, ahogy ígérték.

Ráadásul én ideális páciens voltam, fehér bőr, sötét szőrszál stb.

Ehhez képest 12 kezelés után is van foltokban a lábaimon szőr.

2012. jan. 31. 14:29

Én a hónaljnál voltam.

A gyantát nem bírom ott, ezért mindig borotváltam. Elég erős volt a szőr.

Az első kezelések után biztató volt az eredmény, szépen halványodtak és ritkultak a szőrszálak, aztán semmi változás.

Már régen túl voltam az ajánlott kezeléseken, de még mindig sok volt a szőrszál, igaz, gyengébbek voltak.

Le se merem írni, mennyit költöttem rá. Végül meguntam, és abbahagytam.

Pár hétre rá visszaállt minden az eredeti állapotba.

Szóval nálam felesleges pénzkidobás volt.


Barátnőm ugyanígy járt. Együtt kezdtük el. Nála szinte teljesen eltűntek a szőrszálak. Amikor abbahagyta, szinte az összes visszanőtt, csak halványabban.

2012. jan. 31. 13:39

Sziasztok!

IPL villanófényes végleges szőrtelenítéssel kapcsolatban várnék mindenféle akár pozitív,akár negatív tapasztalatot,jó tanácsot.

Minden érdekelne ezzel kapcsolatosan,főleg,hogy kinek hány kezelés kellett az adott területen.

Kifejezetten az intim területek szőrtelenítésére vonatkozó tapasztalatokra lennék kíváncsi,de jöhet bármi más is:)) láb,hónalj,stb...kinek mennyire volt erős a szőrzete(szőke,fekete,stb)...esetleg mennyire fájt utána,lettek e mellékhatások?

Köszönöm!

2012. jan. 31. 13:39
IPL villanófényes "végleges" szőrtelenítés tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook