Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ipoly utcai rendelő XIII. ker. fórum

Ipoly utcai rendelő XIII. ker. (beszélgetős fórum)


7. 04de31da95 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. jan. 31. 11:25

ja ez így működik??? Lemegyek délután, körbeszimatolok:)))


Neked mennyi idős a picid?

6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - 04de31da95)
2012. jan. 31. 10:13

akkor közel lakunk, mi a Pannóniában :)

amúgy mi nem tőle kérdeztük h mehetünk-e hozzá, oda megy már mindenki ahova akar, beírt a recepciós a Paksyhoz, onnantól kezdve hozzá jártunk. :-)

5. 04de31da95 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. jan. 31. 10:03

köszi az infókat! Akkor lehet, hogy minket már nem fog fogadni:S 2 hónapja költöztünk ide, itt lakunk a Tutaj utcában. Területileg mi a Révész utcaiba tartozunk, de szimplán hülyét kapok az ottani dokinktól... múltkor 20 percig voltunk bent nála és a kisfiamat 3 perc alatt megvizsgálta, miután elintézett 4 telefont.... na mindegy, cserélni szeretnék dokit, de nem tudom, hogy ki fog majd fogadni minket az Ipoly utcaiban...


2 gyerkőc van, 2,5 éves és 14 hónapos:) szoktunk néha arra is sétálni, ha bejön a jó idő tuti többet fogunk majd.

Délután megpróbálom Paksyt, hátha tud fogadni minket is...


köszi mégegyszer!

4. Kangaroo Island (válaszként erre: 3. - 04de31da95)
2012. jan. 31. 09:39

Nagyon kedves, figyelmes, szereti a gyerekeket (ez a Révészről nem mondható el, ő szerintem csak a pénzt szereti), kedves a gyerekekkel is, nyugtatja őket, minden kérdésre válaszol, nem néz hülyének, segítőkész.

Sajnos a jó tulajdonságai miatt sokan járnak hozzá, de ad időpontot, és tényleg akkor fogad, nem 1 óra múlva kerülsz sorra.

Úgy még nem voltam szerencsére h beteg volt a gyerek, csak az egészséges rendelésen (státuszvizsgálat) voltunk. Itt laktok Újlipótvárosban? Most költöztetek ide? Mennyi idős a kisfiad/lányod? Szt. István parkba nem szoktatok sétálni?

3. 04de31da95 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. jan. 31. 09:16
én is Paksy dokit néztem ki:) sokan vannak nála? Milyen orvos? Mondanál róla pár szót? Köszi!
2012. jan. 31. 08:53
Mi a Paksyhoz járunk, szeretjük, a Révészhez jártunk előtte, őt nem ajánlom egyáltalán.
2012. jan. 31. 08:32

ismeri valaki az alábbi gyerekorvosokat?


Kit ajánlanátok, ha olyan dokit keresek csemetéimnek, aki nem tötymörög a rendelésen, nem intéz el 5-6 telefont amíg bent vagytok nála és nem kell 2 órát ülni nála, mert olyan sokan vannak?


Dr. Asbóth Etelka

Dr. Kádár Ferenc

Dr. Kovács Zsuzsanna

Dr. Paksy László

Dr. Révész Katalin


köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook