Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalatotok, szedett már valaki Norprolac 25 mg nevüű tablettát? fórum

Mi a tapasztalatotok, szedett már valaki Norprolac 25 mg nevüű tablettát? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 19. 11:02
Sziasztok! Én is a Norprolac után érdeklődnék. Eddig Bromocriptint szedtem, 800 körül volt a prolaktinom tavaly év elején. Először le vitte 300 körülire, 2x felet szedtem. Aztán folyamatosan orrdugulásom lett este /ejjelre amikor a 2.felet be vettem és így csak napi felet szedtem. Attól viszont 520 körül volt most már 2x is a prolaktin és 200 körüli kellene nekem a sikeres terhességhez. Házi orvos írta most fel a Norprolac -ot, nagyon bízom benne hogy segít mellékhatás nélkül.
5. Eper 11 (válaszként erre: 4. - Emesemm)
2012. febr. 1. 22:01

Szia!Köszi,hogy probálsz segíteni!Kaáliban is voltam ezzel a problémámmal,és így nekiálltak a lombiknak,persze nem mondtak semmit,még a labor eredményeimet sem tudhattam,nem kapta senki kézbe.

Teljesen tanácstalan vagyok!

Mit kellene csinálnom,hova kihez menjek már nem tudom,mert úgy néz ki nagyon lazán kezelik ezt a dolgot.Pedig sok nőt érint a kérdés!

2012. jan. 31. 10:55

Hú hát erre semmi okosat nem tudok mondani. A nővérem prolactin szintje igen magas! De hát nála bizonyított a baj és hogy mi okozza ezt. Igaz 4 évbe került, mire Dr. Julesz János Szegeden kiderítette a baj forrását.

De úgy látom már minden vizsgálaton keresztül mentél, amin lehet. Fogalmam sincs hová fordulhatnál ezügyben.

Kaáliban nem tudnak semmi okosat mondani, tanácsolni, kérdezted már?

Én megpróbálnám ezt a gyógyszert szedni, abból kiinuldva, amiket leírtál, hátha segít. Csak aztán felmerül bennem az újabb kérdés, hogy oké segít a tejfolyást elmúlasztani, de meddig kell szedni???

3. Eper 11 (válaszként erre: 2. - Emesemm)
2012. jan. 30. 15:09
Szia!Azt megkérdethetem,hogy prolactin szintje magas volt-e?Mert Nekem teljesen normális de tejfolyásom van és nem tudom hogy ez hatásos lenne-e mert egyik orvos azt mondja szedjem a másik azt,hogy ne.Na de akkor ha már megvolt jó pár vizsgálatom(MR,mell ultrahang,prolactin szint ellenörzés,endokrinologiai vizsgálat)ami negatív ,mi fogja elmúllasztani a tejfolyást ami nem kellene,hogy legyen?Tudsz,tudtok erre valami okosat,kihez forduljak?
2012. jan. 30. 13:58
Szia, nővérem szedi kb. 10 éve! Teljesen jó az állapota tőle.
2012. jan. 30. 13:31
Mi a tapasztalatotok, szedett már valaki Norprolac 25 mg nevü tbl-t?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook