Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mit vegyek páromnak 30. születésnapjára? fórum

Szerintetek mit vegyek páromnak 30. születésnapjára? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 28. 20:35

Sziasztok!


Én a férjemet a 30. szülinapján elvittem 4 napra pihenni, egy csomó jó programot találtam ki Neki az érdeklődési körének megfelelően. A szállodában ajándékba kaptunk egy tortát, az első esti vacsora alatt vitték föl a szobánkba, jó kis meglepi volt ez is. És a legjobb az egészben az volt, hogy hónapokig szerveztem, a család mindent tudott, még a gyerekek is, de senki nem szólt egy szót sem Neki, egészen az indulásig nem tudott semmit! :)


Azóta is ezt emlegeti, élete legjobb ajándékának tartja. Az emlékek nem fognak a szekrény alján porosodni. Pláne ha az utazás után még egy fotókönyvet is csinálsz/csináltatsz Neki.


Sok sikert és sok boldogságot kívánok!

9. Sekina (válaszként erre: 6. - Csülkösbab)
2012. jan. 28. 20:09

Utál minden szúró-vágó fényes eszközt. Bele értve a szerszámokat is :)

Picit válogatós...ezért van nehéz dolgom...

8. Sekina (válaszként erre: 5. - Ujlany)
2012. jan. 28. 20:07

Ehhez először be kell szereznem egy jó vastag pénztárcát :)

Köszi! :)

7. Sekina (válaszként erre: 3. - Ministry)
2012. jan. 28. 20:07

Sajna a haverok csak pasis bulit tartanak pont ma este neki, egyiknek sincs barátnője :(

Gondoltam egy olyan tortát sütök neki pillecukor fondantból, ami a Vörös teret ábrázolja.

Az oklevél...hát ahhoz túl sok van már neki eredeti :) hogy még egyet csináltassak neki, ex PMSC-s volt...

6. Csülkösbab (válaszként erre: 1. - Sekina)
2012. jan. 28. 20:05
Ha imádja Moszkvát, vegyél neki egy Victorinox Safari nomad svájci bicskát. Enélkül ne nagyon menjen oda:) Egyébként is jó holmi minden férfiember számára.
2012. jan. 28. 20:05

Hat akkor ez egyszeru. Jegyet egy Dinamo Moszkva meccsre. Moszkva, foci,( Dzsudzsak Balazs), biztos orulne neki.

Es eleg orult ajandek, ha a repulojegyet is hozzaszamoljuk. :-)

4. Sekina (válaszként erre: 2. - Lara anyuja)
2012. jan. 28. 20:04

Szia,

U-U :)

Köszi, ez nagyon jó ötlet :)

Szép estét!

2012. jan. 28. 20:03

Focimániás, ezért egy focis oklevelet csináltam neki, amit minden barátjával aláírattam.

Azonkívül kapott egy csomó pipere cucot egyedi címkével: pl Elmúlt 30, de még örülten szexi.


Azonkívül egy meglepetés bulit szerveztem neki, ahova az egyetemi haverjait is meghívtam.

2012. jan. 28. 20:02

Szia!

Szerintem egynek menj el egy könyvtárba és a születésnapján megjelent napilapot és egy országos újságot egy az egyben fénymásoltasd le. Ha már szereti a híreket! :)

A többiek biztosan adják majd a többi tippet!

Isten éltesse őt sokáig!

2012. jan. 28. 19:59

Sziasztok,

Hamarosan a párom 30 éves - őszerinte érett, meglett férfi - lesz. Szeretném meglepni valami egyedi őrült ajándékkal, ami nem valamelyik szekrény alján porosodik, hanem tényleg hasznát látja. Picit régimódi gondolkodású, imádja Moszkvát, a focit és a híreket:) Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook