Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » H.H. vírust hogyan győzzem le? fórum

H.H. vírust hogyan győzzem le? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 28. 21:56
Na jobban is vagyok már. Sikerült aludnom egy kicsit, és pár órája nem is hánytam! jippy!
14. trapiti (válaszként erre: 12. - Miramira77)
2012. jan. 28. 15:44
Rizsnyák: tápszerekhez használják, mint régen au Oriza rizsnyák... innét kapta a navét Oriza Triznyák is ;) Egyébként tényleg nem jó... főleg nem répával :(
13. homern (válaszként erre: 9. - Simple)
2012. jan. 28. 15:00
engem a kóla mentett meg a kórháztól,még az ásványvíz sem maradt meg bennem.az orvos javasolta,hogy utolsó esélyként próbáljam ki ezt.bejött.ha nem ittam pár kortyot azelőtt a pár falat előtt amit magamba tudtam erőltetni,megint kezdődött az egész elölről..
12. Miramira77 (válaszként erre: 11. - Trapiti)
2012. jan. 28. 14:54
Nem is hangzik jól: Rízsnyák... Brrrr
11. trapiti (válaszként erre: 10. - Tökvirág)
2012. jan. 28. 14:42

A kólának bizonyítottan hányingercsökkentő hatása van. A diétás helyett viszont a normál kóla jobb, mert legalább cukrot-eregiát pótol ha már enni úgysem tud az ember. Valamilyen sós, nem zsíros rágnivalóval (nálunk a kislányom ilyenkor a PomBear-t szereti) kiegészítve lehet a sópótlást biztosítani. Nálunk még sópótlásra bevált a marhahúskockából főzött egyszerű húslé, a zsírját le szoktam szedni.

A kólát hűtve és buborékmentesítve (én kézi tejhabosítóval keverem ki belőle) érdemes inni.


Létezik orális rehidráló oldat (Hipp ORS 200) vény nélkül kapható a patikákban, sárgarépa-rizsnyák alapú ital, elméletileg ideális rehidrálásra, sópótlásra, ugyanakkor elég gusztustalan, nálunk nem issza meg a gyerek, és én is képtelen vagyok rá...

10. tökvirág (válaszként erre: 5. - Simple)
2012. jan. 28. 14:37
En ilyenkor dietas kolat szoktam meginni vagy 2 litert, es utana nincs hasmenesem. Semmi gond azzal. Nekem is orvos mondta.
2012. jan. 28. 14:33
Gyakorlatilag lehet hogy jó a kóla, elméletileg azonban semmiképpen. Már leírtam miért. Persze ettől még biztos van akinél működik, én ilyenkor még a vizet is küldöm vissza azonnal ahogy leért, és mindent.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Simple)
2012. jan. 28. 14:29
ahogy gondolod, gyermek klinikán ajánlották, kétéves gyereknek bevált aki sugárban hányt, hasmenéssel megspékelve. Persze ahány ember annyi szervezet, egyiknek jó a másiknak nem.
7. c42aaaac41 (válaszként erre: 5. - Simple)
2012. jan. 28. 14:29
De jó a kóla.:D
2012. jan. 28. 14:25
Most nézem a betegtájékoztatót, lehet a gyógyszertől is.
5. simple (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 28. 14:22
A kóla nem jó, mivel cukros és irritálja a gyomor nyálkahártyáját.
2012. jan. 28. 14:18

C vitaminnal, Zöldséglevesnek a levével, hogy a só pótlódjon a szervezetedben.

Hányinger ellem jó a kortyonkénti kóla, ne kérdezd miért,milyen mechanizmuson alapszik, de gyerekorvos tanácsolta és tényleg jó. Párszál sós ropival.

Jobbulást!!

3. simple (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2012. jan. 28. 14:10
Szerintem ezzel nem igazán lehet mit csinálni, pihenj feküdj, legalább fél napig ne egyél semmit. Vizet igyál de kis kortyonként. Holnapra kutya bajod sem lesz, de az étkezésnek még kíméletesnek kell lennie.
2012. jan. 28. 14:07

Két nap pokoli torokfájás után összeszedtem egy kis hányás-hasmenést.

Nagyon rosszul viselem.

Van valami tuti módszer?

Vagy csak örüljek, hogy leolvad rólam öt kiló.

2012. jan. 28. 14:06
H.H. vírust hogyan győzzem le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook