Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mi történik, segítsetek! fórum

Nem tudom mi történik, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 18. 16:05

Sziasztok!


Huh.. beleolvastam a röpke 7évvel ezelőtti kiírt témàmba.. Aki esetleg még olvassa: 1évbe telt mire elfelejtettem azt a bizonyos őt, amikor megismertem a mostani férjem. Most ha visszagondolok, csak fogom a fejem, hogy lehettem olyan naív. Mai szememmel nézve, az első szakítás után csak sexre használt, de én sajnos ezt akkor nem láttam. Egyèbként fogalmam sincs egyàltalàn, hogy volt hozzá gusztusom, tudom vàltozunk az idő múlásàval de a mostani szememmel abszolút elmennék mellette az utcàn...😀

83. f1e23b97ee (válaszként erre: 82. - Rekababus)
2012. jún. 3. 20:32

Azt kell mondanom ez halott ügy. Nem szabad erőltetni ezt a kapcsolatot. Neked jobbra, neki balra kell menni és egy új életet kezdeni.


Sok sikert hozzá!

2012. jún. 3. 20:22
Úgy érzem ennek sosem lesz vége...azóta 1x újrakezdtük, 3hétig tartott...de most ismét összekeveredtünk...egyszerűen én még mindig bízom az egészben....
81. e16fe97baf (válaszként erre: 79. - Rekababus)
2012. ápr. 9. 18:46
nem kell elfelejtened hiszen az életed része volt...a jó emlékeket sem kell, inkább őrizd, az már a tiéd.. de meg kell tanulnunk a múlttal élni...ő a múlt, a jövő előtted...indulj! :)
2012. ápr. 9. 18:42

Jó annak akit szeretnek, aki hiányzik valakinek.

Akit gyakran hívnak, akit sokszor keresnek.

Aki még félig másban él, akiben nem céltalan a remény.

Aki tudja, várják valahol, akit valaki szelíden átkarol.

Aki élhet egy másik emberért,

Akinek nem kell sírnia egy másik emberért.

Akinek nem kell sírnia egy apró kis támaszért,

Akiben nem kételkednek soha,

Aki megnyugodhat, ha távol is otthona.

Aki igazat mond és van aki elhiszi,

Aki megóvja, s kiben újra megtanulhat élni!!

Van, aki könnyen kapja meg azt akit szeret, van aki sír és szenved. Van aki könnyek nélkül tud feledni, s van aki meghal mert igazán tud szeretni !

2012. ápr. 9. 14:42
Igen tudom elkéne Őt felejtenem, de egyszerűen képtelen vagyok rá....Sajnos csak a jó emlékek vannak eszemben. A fogadalmak amiket egymásnak tettünk, és mindvégig biztosnak véltem a kapcsolatunkat. Nemtudok beletörődeni.Már nem zaklatom, nem hívogatom semmi...csak várok....:(((
2012. ápr. 9. 09:22

Hagyd őt békén.

Volt itt más is a dologban, szerintem történt olyan is, amit nem mondott el Neked.

Az meg külön egy gerinctelen dolog, hogy elhallgatta azt, ami nem tetszik neki és lehetőséget sem adott arra, hogy javíts a dolgaidon. Komolyan, ez már megéri azt, hogy SOHA TÖBBÉ NE ÁLLJ VELE SZÓBA.

Sok olyan nő van ezen a fórumon, mint Te, olvasgass. Nagyon nehéz az ember eszére hallgatni ebben a helyzetben, de ne keseregj rajta sokáig. Egy ilyen férfi sem érdemli meg, mint a Tied, hogy keseregj érte: e őszinte nem volt, se semmi. Hetekig húzta-vonta a dolgokat, kínzott, megalázott. Emberi szót sem érdemel.

77. 91d4989ab9 (válaszként erre: 76. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 22:41

nem tudok semmi okosat mondani, de azt szokták mondani ha tényleg ő a nagy ő akkor majd még valamikor együtt lesztek


bár szerintem amire ő rájön hogy te kellenél neki addigra te már sokkal jobb pasi mellett leszel:D

2012. ápr. 8. 22:39
22..Igen tudom még fiatal vagyok, előttem az élet, de nekem ő az igazi ebben biztos vagyok..sajnálom, hogy ő ezt nem így látja:(((
75. 91d4989ab9 (válaszként erre: 74. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 22:37
szia, sok erőt neked, és fel a fejjel, hány éves vagy?
2012. ápr. 8. 22:31
Abban reménykedek, hogyha eltűnök előle, hátha idővle hiányzom majd neki..Eddig mindne 7végén látot tugye...Bár sajnos ő már más lányokkal chatelget...de szerintem max sexre megy náluk..nemtudom..:((((
2012. ápr. 8. 22:29
A fejemhez vágta, hogy sokminden nem tetszett neki, és ezekkel utólag tisztában is voltam, de sajnos ne adott esélyt sem , hogy változtassunk...Én nemláttam , hogy ennyire rossz a helyzet nálunk:(( Aztmondta, hogy már nemis érez irántam, úgy ahogy kellene. Nemtudna olyan lenni mint régen, és nem akarja folytatni. Még mostsem tudom elhinni, hogy kiszeretett belőlem...és lehet márcsak a képzeletem szülemény,e de egyszer érzem, hogy mi még együtt leszünk.....
2012. ápr. 8. 22:25
Bocsánat, csak összevissza írtam...
2012. ápr. 8. 22:25
Igen vége lett. . . 2hét után ismét rátört ez az érzés, hogy egyedül akar lenni.Akkor megbeszéltük, hogy szünetelünk, de a végeredményen nem változtatott:((Aztán teltek a 7végék, együtt voltunk ugyanúgy, találkoztunk, egyik este azzal várt, hogy folytassuk, szeret nagyon hiányoztam neki, az eszére hallgatot amikor szakított velem. Persze én a nyakába borultam, boldog voltam. Másnap már az sms-re keltem, hogy lehet elhamarakodottan döntött, idő kell neki még. . . Aztán megintcsak azt éreztem, hogy tök jól elvagyunk, hivatalosna nemvolt kimondva, hogy együtt vagyunk, de a 7végéket együtt töltöttük. Úgy éreztem mintha először randiznánk.Egyszer rákérdeztem, hogy akkor most ez mégis mi? Döntse el, mit akar, és akkor közölte, hogy ő ezt lezártnak tekinti.Előtte is eléggé kivoltam, de reménykedtem, hogy rendbe jönnek a dolgok, hiszen amikor együtt voltunk jóvolt minden. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk. De persze, ez sosem fog működni. . . Immár alig beszélünk, ő nem keres, énmeg értelmét nem látom már. Fáj nagyon. Hiányzik rettenetesen. . .
2012. ápr. 8. 22:22
gen vége lett. . . 2hét utána ismét rátört ez az érzés, hogy egyedül akar lenni. . akkor megbeszéltük, hogy szünetelünk, de a végeredményen nem változtatott:((Aztán teltek a 7végék, együtt voltunk ugyanúgy, találkoztunk, egyik este azzal várt, hogy folytassuk, szeret nagyon hiányoztam neki, az eszére hallgatot amikor szakított velem. Persze én a nyakába brultam, boldog voltam. Másnap már az sms-re keltem, hogy lehet elhamarakodottan döntött, idő kell neki még. . . Aztán megintcsak azt éreztem, hogy tök jól elvagyunk, hivatalosna nemvolt kimondva, hogy együtt vagyunk, de a 7végéket együtt töltöttük. hogy akkor most ez mégis mi? Döntse el, mit akar, és akkor közölte, hogy ő ezt lezártnak tekinti, azért találkozgat még velem, hogy nekem jót tegyen. Azthittem a föld megnyílik alattam. Előtte is elégg kivoltam, de reménykedtem, hogy rendbe jönnek a dolgok, hiszen amikor együtt voltunk jóvolt minden, úgy éreztem mintha először randiznánk. Egyszer rákérdeztem, Megbeszéltük, hogy barátok maradunk. De persze, ez sosem fog működni. . . Immár alig beszélünk, ő nem keres, énmeg értelmét nem látom már. Fáj nagyon. Hiányzik rettenetesen. . .
2012. ápr. 8. 22:20
Igen vége lett...2hét utána ismét rátört ez az érzés, hogy egyedül akar lenni..akkor megbeszéltük, hogy szünetelünk, de a végeredményen nem változtatott:((Aztán teltek a 7végék, együtt voltunk ugyanúgy, találkoztunk,egyik este azzal várt, hogy folytassuk, szeret nagyon hiányoztam neki, az eszére hallgatot amikor szakított velem. Persze én a nyakába brultam, boldog voltam. Másnap már az sms-re keltem, hogy lehet elhamarakodottan döntött, idő kell neki még...Aztán megintcsak azt éreztem, hogy tök jól elvagyunk, hivatalosna nemvolt kimondva, hogy együtt vagyunk, de a 7végéket együtt töltöttük.azért találkozgat még velem, hogy nekem jót tegyen. Azthittem a föld megnyílik alattam. Előtte is elégg kivoltam, de reménykedtem, hogy rendbe jönnek a dolgok, hiszen amikor együtt voltunk jóvolt minden, úgy éreztem mintha először randiznánk. Egyszer rákérdeztem, hogy akkor most ez mégis mi? Döntse el, mit akar, és akkor közölte, hogy ő ezt lezártnak tekinti, Megbeszéltük, hogy barátok maradunk. De persze, ez sosem fog működni...Immár alig beszélünk, ő nem keres, énmeg értelmét nem látom már. Fáj nagyon.Hiányzik rettenetesen...
68. 91d4989ab9 (válaszként erre: 66. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 19:09
szia mi lett?
67. e676663877 (válaszként erre: 66. - Rekababus)
2012. ápr. 8. 19:07
Mégis vége lett? :(
2012. ápr. 8. 16:00
Sziasztok! Nemtudom ki olvasta a fórumot az elejétől, új híreim vannak.SAJNOS.Kíváncsi valaki rá? Jelenleg lelkileg teljesen összetörtem...amit érzek leírni nem lehet, de kegyetlenül fáj.
65. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Rekababus)
2012. febr. 5. 18:16

Ez semmi más, mint egy megkésett tinédzserkori érzelemhullámzás. Egyszer fenn, másszor lenn.

Ez inkább a 14-18 évesek sajátja. Itt ez a labilitás elkésett. (Hogy miért, annak sok oka is lehet)

64. Lea89
2012. febr. 4. 21:30

Hát ha GreenFairy 13 éves, akkor nagyon szépen megválogatja a szavait, a korához képest.

Butaságot pedig nem mondott. Kivéve azzal, hogy valaki itt keres választ a problémáira. Ez azért annyira nem szánni való, hisz ezért vannak ilyen fórumok, hogy segíthessünk valakin és egyrészt mi is tanuljunk ebből.


Én barátnőmön tapasztaltam, hogy az ő 3 éves kapcsolata azért ment tönkre, mert mindig valamin összevesztek a párjával. Imádták egymást a pasi vitt virágot, elhalmozta minden jóval, de a problémák mindig fennáltak. Egyik sem mert lépni. Aztán a lány elutazott fél évig külföldön dolgozott... ott sokáig hű volt... de aztán talált egy olyan embert, akivel nem tudta ezt a helyzetet tovább fenn tartani (véleményem szerint a külföldi férfival sem lesz később semmi komoly...) de a lényeg, hogy a kapcsolat tönkre ment.

63. 2a69f78972 (válaszként erre: 60. - GreenFairy)
2012. jan. 31. 14:24

Bocs', de én is megnéztelek és akkor még 13 voltál.

Pontosan azért néztelek meg, mert 13 éveshez képest érett véleményed volt.

A témához más hozzáfűzni valóm nincs.

62. Pici Manócska (válaszként erre: 59. - Hné80)
2012. jan. 31. 13:59
csak tudod egy kapcsolat úgy működig, hogy mind két fél alkalmazkodik a másikhoz....
61. Neltharion (válaszként erre: 60. - GreenFairy)
2012. jan. 31. 13:10
Hagyd rá! Majd rájön. Mindenki a magáéval veri a csalánt. A józan észre azt hiszi rossz indulat, ezzel nem tudsz mit kezdeni, mikor görcsösen és eszeveszetten ragaszkodik valakihez.
60. GreenFairy (válaszként erre: 54. - Rekababus)
2012. jan. 31. 04:33

Nem vagyok 13 éves. És nem akartalak kiosztani. Segíteni próbáltam, hogy megtaláld a probléma forrását. Volt már barátnőm, akit végül így hagytak el.


Te vagy az, aki a párkapcsolati problémádat online a neten próbálod idegen emberekkel megbeszélni, ami önmagában kicsit fura, mert lehet, hogy pároddal kellene. Vagy a barátaiddal legalább.

És kétségbeesésedben irracionálisan gondolkodsz és rám vetíted a saját tehetetlen dühödet. És az els hozzászólástól, ami nem sajnál téged és ért meg mélyen megsértődsz és inkább lezárod a topikot, mert véletlen se szeretnéd, ha valaki szembesítene azzal, hogy lehet hogy te is hibás vagy. Mert egyelőre még nem jársz ott, hogy ezt elismerd. Mert még csak most történt, olyan hirtelen és támogatásra van szükséged. Megértem. De ettől még nem leszek 13 éves.

59. Hné80
2012. jan. 30. 23:02
Nekem úgy tűnik simán behódolt.. szar ügy megváltoztatni saját magunkat, hogy másoknak megfeleljünk...
58. Neltharion (válaszként erre: 57. - Pici Manócska)
2012. jan. 30. 17:21

Ha piszkálnám, az másképpen nézne ki. :)

Az Ő dolguk, mi zárlat, és mi menthető. A topic nyitó kérdezett, én válaszoltam rá. Különben meg inkább csalódjon kellemesen, mint essen pofára sikerhiszemmel átitatott teljes örömében.

57. Pici Manócska (válaszként erre: 56. - Neltharion)
2012. jan. 30. 17:11

ne piszkáld...

át beszélték...

pillanatnyi rövid zárlat volt a srácnál...

ez a kapcsolat még megmenthető.....

56. Neltharion (válaszként erre: 55. - Rekababus)
2012. jan. 30. 16:22
Én ilyet nem merek kijelenteni. Ha ezek után még fél évig együtt húzzátok, akkor nyert ügyed van egyelőre...
55. Rekababus (válaszként erre: 51. - Neltharion)
2012. jan. 30. 14:50
Vita, veszekedés ki hogy hívja...."tányértöréses, ajtócsapkodásos" vitánk nem volt SOHA. tisztában vagyok a hibáimmal és egy kicsit kell ezen finomítanom..ennyi az egész, nem személyiséget kell változtatni..de hát te biztos okosabb vagy....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook