Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet bővíteni a WIFI kiterjesztését? fórum

Hogyan lehet bővíteni a WIFI kiterjesztését? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 17. 15:21
a routerek általában 54 Mb/sec-mal működnek, 3 embert simán el kell látnia, vagy olyan helyen van a harmadik, hogy kevés a jel, vagy egyszerűen a sávszélességed kicsi, arra pedig csak egy nagyobb csomag a megoldás. szerintem próbáld ki, hogy csak a kritikus személy kapcsolódik fel, ha egyedül használja a netet, akkor is kevés-e neki. ha igen, térerővel lesz a gond. arra megoldás esetleg egy új, nagyobb hatótávú antenna a routerre, ezek kicsavarozhatóak és cserélhetőek. vagy menj közelebb, ha tudsz. esetleg egy lan-kábellel csatlakozz azon a gépen. :)
2012. jan. 26. 12:03

Szerintem a routernél lehet vmi fura beállítás, a szolgáltató az internetet adja, hogy azt hányan használják, már nem az ő dolga.

Mit jelent, h a 3-ik ember már nem tud netezni? A hálózatra fel tud csatlakozni? Ha igen, mi történik, ha netezne? Kijön vmi hibaüzenet?

4. bnedora (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. jan. 26. 12:03
Nálunk is így működik. De azt nem tudom, hogy szükséges-e a szolgáltató ehhez.
2012. jan. 26. 12:02
Van routeretek? Nálunk azzal működik a három gép.
2012. jan. 26. 12:02
Szerintem egyszerűbb, ha felhívod a szolgáltatódat, nekem T. ....és négy gép tud róla üzemelni. Természetesen csak egyet fizetek a csomagban van benne.
2012. jan. 26. 11:56
Az a gond hogy itthon 3 gépen megy/menne a net, de ha 2 valaki netezik , akkor a 3. már nem tud. Ezt a szolgáltatónál lehet kérni azt tudom, de hogy kerül-e valamibe ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook