Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedtél már Daedalon tablettát? Ha igen, akkor használt? fórum

Szedtél már Daedalon tablettát? Ha igen, akkor használt? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 2. 17:41
én nem szedtem, emberem szedte, ha hosszú útra ment busszal, akkor rosszul volt. ez a gyógyszer segített.
2017. ápr. 30. 18:28
A Deadalon úgy tudom szédülésre hányingerre van, én egyszer-kétszer kipróbáltam ilyen esetben sosem mulasztotta el egyiket sem. Lehet hogy másnak jobbak a tapasztalatai ezzel.
15. ronka
2017. márc. 18. 21:32
nem szedtem
14. icuri
2012. jan. 26. 13:42
Anyukám és az fiam az autóban, buszon mindig rosszul voltak. Ha bevették a gyógyszert nem volt hányingerük, de semmi mellékhatás sem volt. Én egyszer vettem be repülőút előtt.Nem volt hányingerem és semmi mellékhatása sem volt.
13. mothertiger (válaszként erre: 12. - Yoffo)
2012. jan. 25. 22:09
Gyerekeknek is adható?
12. Yoffo
2012. jan. 25. 22:04
Én minden hosszabb autóútnál rettenetesen rosszul vagyok, ha elfelejtem bevenni a gyógyszerem. Évek óta Cocculine-t szedek, homeopátiás szer, nekem tökéletesen bevált. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2012. jan. 25. 22:03
Kb 25-30 éve pár szemet, hogy ne hányjam nyakon az osztálykiránduláson előttem buszozót. Használt, bár mindig szóltak, hogy most leszállunk egy templomnál, de előbb ébredjek fel.
2012. jan. 25. 22:03
Ez a fajta gyógyszer már legalább 50 éves, gondolod, még senki nem szedte? Általában a gyógyszerek egyik embernek használnak, másiknak nem, egyiknek okoz mellékhatást, másiknak nem. A gyógyszertárban biztosan tudnak ajánlani másikat, amennyiben ez a fajta nem válik be.
9. SDitti (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2012. jan. 25. 22:02
A B6 csak enyhe hányingernél ér valamit, egyébként pedig nem sokat.
2012. jan. 25. 22:01

Azért attól is függ, hogy miért hánysz,

mert nem mindíg javasolt bevenni!!

7. SDitti (válaszként erre: 1. - Macskanita)
2012. jan. 25. 22:00

Gyerekkoromban rendszeresen. Mindig rosszul voltam autóban, buszon. Állandóan ezt adták, leszedált, aludtam, után pedig kóvályogtam, de legalább nem hánytam.


Ma már vannak modernebb gyógyszerek. Sajnos nem ugrik be most egyiknek se a neve, de vény nélkül kaphatóak (még a DM-ben is láttam).

2012. jan. 25. 21:59
Én Cerucal tablettát szedek, ha hányingerem van. Hányingerre, és hányás megelőzésére jó. Régen is bevált, és most is. És nincs K.O. jellegű mellékhatása.
2012. jan. 25. 21:55

szerintem ha hányás vagy bealvás közt kell választani, akkor inkább üssön ki a gyógyszer :D

mondjuk nekem sajna sokszor az volt a baj, hogy már későn vettem be, és kihánytam... így nem tudott hatni...

4. virag32 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2012. jan. 25. 21:52
Szerintem engem most, felnőtként is kiütne...
2012. jan. 25. 21:52

Én kiskoromban szedtem, mert rosszul voltam, ha utaztunk. Mindig használt, soha nem volt hányingerem, csak úgy kiütött,hogy egyszer leestem az ülésről, úgy bealudtam tőle. :)))


Szerintem hasznos és működik.

2012. jan. 25. 21:51
egyszer bevettem daedalont, és nagyon lezsibbasztott.kíváncsi lennék mások véleményére...mert eszméletlen hányingerem van, a B 6 nem használ...nem szeertném, ha kiütne.Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 25. 21:50
Szedtél már daedalon tablettát? ha igen...akkor használt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook