Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta valaki a Bioderma White objective termékeket? fórum

Használta valaki a Bioderma White objective termékeket? (tudásbázis kérdés)


13. Pitypangné (válaszként erre: 12. - 04d410066e)
2012. jún. 10. 20:48
Én is gondoltam erre. :)
2012. jún. 10. 20:12
télen helyett nyáron. :D Ill. a WO fölé raknék még egy 50 faktoros fényvédőt, hogy tuti ne legyen gond. Én szeretek biztosra menni, bár tényleg van benne fényvédő, nincs kiírva, hogy hány spf...
11. Pitypangné (válaszként erre: 10. - 04d410066e)
2012. jún. 10. 17:56
És ezt a niacidet sima gyógyszertárban be tudom szerezni? Tegnap már majdnem megvettem a white objective ecsetelőjét, de 6% glykolsav van benne, és megijedtem, hogy lehet ettől is fényérzékeny lesz a bőr, bár azt írják magas UV védelemmel is bír.. a gyógyszertáros csajszi sem tudta megmondani sajnos. Bár sehol nem írják, hogy ne menjen vele napra az ember. Én nem nagyon szoktam napozni ugyan, de azért nem lehet elkerülni nyáron a napot, és nem szeretnék egész nyáron a szobában ücsörögni. :) Ha nem okoz vele problémát a napozás, akkor szülinapomra akarok kérni egy ilyen w o garnitúrát.
10. 04d410066e (válaszként erre: 9. - Pitypangné)
2012. jún. 10. 15:15
Szia! A niacidet nyugodtan lehet használni nyáron is éjszakára, mert csak fél% BHA és 1% AHA van benne. Egyébként 5000 Ft alatt van, és nekem 3 hónapig elég napi egyszeri használattal. A benne lévő 4% nikotinamide pedig megnyugatja a bőrt. De csak 2-3 hónap múlva van "szabad szemmel" látható változás az alacsony savtartalom miatt. Én napozok, és semmi gond. :) De májfolttal nem ajánlott egyáltalán, mert attól kijön. Egyébként szerintem nagyon jók a Bioderma termékek, többet is használok, sensibio light krém, sebium H2O, ebből neked a sensibio H2O biztos jó lenne, ezt is próbáltam, és Bioderma fényvédőket vettünk. 15 faktorossal nem égek le és barnulok szépen. :) Soha nem volt még ilyen. Vagy leégtem, vagy fehér maradtam. Szóval a Biodermát szívesen ajánlom. :)
9. Pitypangné (válaszként erre: 8. - 04d410066e)
2012. jún. 9. 10:38
Szia! Igen, tudom, hogy ezek a savas hámlasztások a jobbak, találtam is egy krémet ami erre való, de nem találtam róla semmi infot, ahhoz meg drága volt, hogy csakúgy egy próbára megvegyem... Meg most nyáron nem próbálkozom ezzel, nem szeretnék barna foltos is lenni. :D Tudom, hogy a fényre ezek érzékenyek sajnos. Meg szedtem már gyógyszert is a bőrömre, ami szintén ilyen volt, na hát azt nem ajánlom senkinek. Hegek nekem is vannak, csak a vállamon. Egyébként már egész szép az arcom, pattanás ritkán jön ki, és a foltok sem olyan szörnyűek már. :) Nagyon köszönöm a tippet és a linket is!
2012. jún. 3. 21:49
Amúgy nekem pattikból visszamaradt hegek voltak az arcomon, és pár hónap alatt teljesen eltüntette egy niacide nevű gél, a mitteszereimmel együtt. :) Ez hámlaszt, és gyulladáscsökkentő. AHA és/vagy BHA savas hámlasztással tényleg érdemes megpróbálkozni. Meg ne menj napra, ill. használj fizikai fényvédőt, amiben cink-oxid van, akkor nem fog rosszabbodni. Sajnos a nap nem barátja a pigmentfoltoknak.
7. Erikacz (válaszként erre: 5. - Pitypangné)
2012. jún. 3. 20:36
Megkérdezhetem mi a zselé ami bevállt neked? Előre is köszi.
2012. márc. 17. 16:31

Szia


En használtam, nem krémet hanem zselét, direct a foltokra. Valoban drága és nekem semmit se használt. Elég sokáig eltartott mert csak a foltokra kentem de igy se volt hatása. De az is igaz hogy sok mindent kiprobáltam, de eddig még semmi se használt.

5. Pitypangné (válaszként erre: 4. - Pirikem)
2012. márc. 16. 11:16
Hallottam már arról is, de nekem arra nincs pénzem. Igazából a Biodermára sem nagyon, de egy krémre még csak csak összekapargatom valahogy. De már találtam egy hámlasztó zselét, ami jóval olcsóbb és úgy néz ki hatásos is. Sokkal szebb már az arcom, halványodtak és tűntek is el foltok. : )
2012. márc. 14. 09:54
Én használom a White Objektive krémet. Az én bőröm nagyon érzékeny, de semmilyen probléma nem merült fel a krém használata során. Mondhatom, hogy szereti a bőröm. Nem folteltüntetésre használom, hanem, hogy ne jöjjön elő újabb barna folt a bőrömön. Nekem folteltüntetésre a fotorejuvenáció nagyon jól bevált. Már egy alakalom után látható volt az eredmény.
2012. jan. 25. 17:35
Senki? :(
2012. jan. 25. 17:13
Vannak ilyen pattanások után maradt barnás-pirosas foltocskák az arcomon, és azokat szeretném eltüntetni. A gyógyszerttárban kaptam Bioderma termékajánlót, és ott láttam a White Objective termékeket. Elég drágák, úgyhogy érdekelne, hogy használ-e, mert nem szeretnék 10 ezret csakúgy kidobni az ablakon. :)
2012. jan. 25. 17:11
Használta valaki a Bioderma White objective termékeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook