Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem indul be a fogyásom? fórum

Miért nem indul be a fogyásom? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 25. 10:14
És hajrá mindenkinek, kitartást, aki hasonló ciőben van, mint én! :) Ministry, te is nagyon ügyes vagy!!!
2012. jan. 25. 10:12
Köszönöm az eddigi hozzászólásotokat. Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy cardiózok is (zsírégető torna, futás), és alakformáló tornát is csinálok. Szóval most eléggé belehúztam. Úgy érzem, hogy kisebb lettem, csak hát a mérlegtől is megerősítést vártam volna. :) De ti megerősítettetek, én is így gondoltam, hogy az izom nehezebb meg minden, csak hát attól tartottam már én csinálok valami rosszat. :)
2012. jan. 25. 08:57

Az elmúlt két hétben súlyban nálam se látványos a fogyás - szinte meg se mozdult a mérleg -, de a derekamon, csípőmön már centikben is mérhető.

Derékban 3-mal, csípőben 5-tel, combban majdnem 2-vel mutat kevesebbet a centi.

Mérd meg magad centivel, ott sokkal gyorsabban észreveszed. :)

2012. jan. 25. 08:57
biztos jönnek mások és kifejtik de ha keveset eszel a szervezeted raktározni kezd azért nem fogysz. A másik hogy a tornátol izmosodsz ami nehezebb mint a zsír. A centi számít nem a kiló.
2012. jan. 25. 08:55
Ha alapból keveset eszel akkor türelmesebbnek kell lenned...és az sem mindegy mennyi az alapsúlyod, miből akarsz fogyni. Minél több a súly, annál könnyebben válik meg a szervezeted a feleslegtől, de ha viszonylag csak kevés a túlsúly rajtad, jobban "ragaszkodik". Türelem! Be fog indulni, csak ne add fel!
2012. jan. 25. 08:55

Szia!

Attól is függ, hogy mit tornázol. Ha pl dvd-re tormázol akkor azzal alakot formálsz leginkább, a súlyod nem nagyon fog változni, mert a zsír helyét az izom veszi át, szóval a centikben fogod leghamarabb látni az eredményt. Ahhoz, hogy elkezdj fogyni kardiózni kellene heti 2-3 alkalommal 40 percet kb. Pl. futás (én amúgy utálok futni, taposógép is jó erre a célra vagy az elliptikus tréner). Remélem kicsit tudtam segíteni! :)

2012. jan. 25. 08:51

Sziasztok!

Már két hete minden na tornázom, az előírtak szerint eszem (szénhidrát 14-ig, utána fehéreje), amúgy nagyon keveset eszem. Ezen kívül lisztes, cukros, zsíros dolgokat sem fogyasztok. Nem értem miért nem indul be a fogyásom, ugyanannyit mutat a mérleg. Úgy érzem centiben kisebb lettem, de szeretnék kilóban is kevesebb lenni. Remélem ti tudjátok rá a választ, és valaki tud nekem segíteni.

Előre is köszönöm! :) Szép napot mindenkinek!

2012. jan. 25. 08:48
Miért nem indul be a fogyásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook