Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki segítsen edzés terén fórum

Valaki segítsen edzés terén (beszélgetős fórum)


11. yousei
2012. jan. 25. 09:50
A guggolás nekem se megy még tökéletesen. A kitöréssel szenvedek sokat, hogy szabályos legyen. A hátra emelgetést mostantól beépítem. Nem is nagyon fogyni szeretnék, inkább átalakulni. De a fogyás sem baj. Főleg azért edzek, mert feszültség levezető. De akkor már összekötöm a kellemest a hasznossak. Rékát is megpróbálom megszerezni, köszönöm az eddigi tanácsokat :)
10. 0654396656 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. jan. 25. 08:41

Szia!


Négykézláb a földön és nyújtott lábemelés felfele, legalább 5x10, utána derékszögbe hajlít a láb és szintén 5x10 felfele, aztán jöhet a kitörés, idővel sülyt is vehetsz kezeidbe!

Ez megy fenékre!!! A guggolás inkább comb!

9. 1246f1921c (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. jan. 25. 08:36

Ha kifejezetten popsira és combra szeretnél edzésmenetet, szerintem keress rá interneten ilyen gyakorlatokra. Vagy Rubint Réka gyakorlatai is nagyon jók.


Szemezgess, és válaszd ki azokat, amiket még beletudsz iktatni az edzéstervedbe, mert ezekkel amiket most csinálsz nem kifejezetten a popsit, combot veszed igénybe. :)

2012. jan. 25. 08:36
Bár gondolom neked jól megy minden, ha amúgy is sportoltál.
7. biológus (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. jan. 25. 08:34

Szia!

De örülök hogy belekezdtél! :) <3


Ez egy jó edzésterv, ha végre is tudod hajtani a gyakorlatokat hibátlanul. Lehet, hogy most ki fogsz nevetni, de én vért izzadtam ,mire megtanultam rendesen guggolni.

6. yousei (válaszként erre: 5. - Miel77)
2012. jan. 25. 08:31
Reggel szoktam edzeni, miután felkelek. Kilencre megyek dolgozni és este fél kilencre érek haza. Edzés előtt semmit nem eszek, hisz annó edzőtáborban is így volt. Egész testre edzek, hogy legyek szép izmos :) csak a popsi és a comb a kritikusabb. Este a kefír mellé mit lehet enni? Még a melóhelyen le szoktam tudni a vacsit.
5. miel77 (válaszként erre: 4. - Yousei)
2012. jan. 25. 08:07

A futás jóó :) én is futok :) :)


Mikor szoktál edzeni? Mert ha estefele, délután akkor úgy max előtte kellene szénhidrát tartalmú kajcsit enni, ha pl. éhes lennél nagyon edzés alatt. Pl. banán.

Edzés után meg az izmok is fehérjéből regenerálódnak ugye, lehet enni husit salátával, kefir, túró, egy kis sajt, ilyenek. Amiben kevés a szénhidrát, vagy valami tejes turmix, fehérje shake.

Persze sokan esznek este is ch-t, mert hogy a napi kalória bevitel fontos, én azt mondom délután kb. 3 után már nem tanácsos enni, ha fogyni is akar az ember. Persze ha csak súlyt tartasz akkor belefér mondjuk egy szelet kenyér is.

4. yousei (válaszként erre: 2. - Miel77)
2012. jan. 25. 08:00

Szijó!


Még azért nem hosszabb, mert egyenlőre csak ennyi megy, de folyamatosan növelem az adagokat. Bele szeretnék majd vinni újakat (lábemelés hátra, oldalra), meg ha jön a jobb idő, akkor kint kocogás.

Lehet, buta kérdés, de pontosan mit takar a fehérje? Csak husi?

2012. jan. 25. 07:55
Ha zsírt is akarsz leadni, kicsit fogyni, akkor még esetleg az esti szendvicset lecserélhetnéd valami fehérjére :)
2. miel77 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. jan. 25. 07:54

Én nem vagyok egy nagy szakértő, de pl. ezekkel sztem nem pont a popsit fogod formálni. Biztos van hatása, de ha előtte sportoltál akkor lehet sokkal hosszabb edzésre van szükséges, hogy fejlődj.

Popsira miért nem próbálod ki a Réka tornákat? Nagyon jól megdolgoztat 20 percben :)

2012. jan. 25. 07:28

Sziasztok.

23 éves, 172 cm és 62 kg vagyok. Mindig sportoltam, de már pár hónapja nem mozdultam semmit. Van egy edzés tervem, amit még a mesterem állított elő. :

Felülés:

3x15 hasprés

3x15 keresztbe

3x15 teljes felülés


Guggolás:

3x20 normál guggolás

3x10 kitámadás mind a két lábra


Fekvő:

3x5 normál

3x5 szűk

3x5 tág


Az adagokat én csökkentettem le. Ezt egy 15 perces bemelegítés előzi meg. Minden másnap megcsinálom.

A kérdésem, hogy ezzel lehet valamennyit fogyni, illetve leadni a zsírt és izmos építeni helyette? Alakot formálni? Főleg a popsimmal és a combommal vannak problémák. Löttyedtek, valahol van izom rajta, de hol? Pedig harcművészeteztem és fogok is még.

Reggelire és vacsorára megeszek 1-1 szendvicset, ebédre normál adagot veszek magamhoz, nem zabálok.

Nem vagyok hízékony, nagyon sokat kell egyek, hogy hízzak. Diétákban nem hiszek, így csak az édességet és a cukros üdítők zárom ki az életemből (néhanapján azért csak lehet :)


Előre is köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook