Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog műtét után meddig normális a fájdalom? fórum

Bölcsességfog műtét után meddig normális a fájdalom? (beszélgetős fórum)


2019. aug. 22. 11:11

Sziasztok!


Nekem 16 hete véstek ki kettőt és még mindig sokszor sajognak a helyek. Szerintetek mikor fog elmúlni? :(

Néha még kell bevennem Cataflamot is.

11. 83e25137af (válaszként erre: 9. - Petraaa)
2012. jan. 25. 11:28
nem kell túl sokáig egy idő után már csak napi 1 aztán meg alkalomszerűen. én nagyon erőset szedtem de fájt is rendesen. ne félj rendbe jön, arra ügyelj hogy öblögetőt használj (pl corsodyl. sokat segít)
2012. jan. 25. 11:11

Nekem is kivésték, és utána még évekig éreztem a vágás helyét, érzékeny volt hideg időben, mondjuk fájdalomcsillapító akkor már nem kellett...

Amíg jódcsíkot tettek bele addig folyamat cataflamot szedtem. Napi 3-at, de mikor éjszaka elmúlt a hatása felébredtem.

A felső kettőt vésték ki, az alsó magától kinőlt valamennyire de fájt, úgyhogy annak is búcsút kellett mondani. Pedig ép egészséges fog volt.

Kb. 10 éve vésték ki a két felsőt. De mostanra márnem fáj!

2012. jan. 25. 09:17

Köszi hogy írtatok!


Igen,csontot is véstek ki:(

Akkor megnyugodtam hogy normális,nem is maga a fájdalom ami zavar hanem hogy ennyi ideig nem igazán jó dolog fájdalomcsillapítókat szedni...

8. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Petraaa)
2012. jan. 25. 09:02
nincs egy hetes sem.. jó hogy fáj... nekem egy hétig dagadt volt a fejem és bő egy hónap volt mire rendbejött.. bár nekem mindkét alsót ki kellett szedni.. állkapocs csontot is véstek?
7. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. jan. 25. 08:39
votlt=volt
2012. jan. 25. 08:39
nekem egyáltalán nem fájt utána, de az enyém felső votlt, az alsó durvább állítólag.
2012. jan. 24. 23:08
Nekem hetekig fájt, aztán időnként elő-elő jön még most is, sajog, de nem vészesen, pedig van már vagy 10 éve, hogy kiműtötték...
2012. jan. 24. 22:58
Szerintem normális, és még egy darabig érezni fogod! De azt, hogy meddig? Nem lehet tudni embere válogatja!
3. virgilius (válaszként erre: 1. - Petraaa)
2012. jan. 24. 22:56
2 hétig legalább, de talán egy hónapig is fájdogált nekem is, legalábbis éreztem a helyét. Jól megkínoznak, nem csoda.
2012. jan. 24. 22:45
Szia.) nekem elég sokáig fájt a helye, 3 hét múlva is éreztem , de meg fog gyógyulni,csak lassan ..elég nem jó helyen van és nem tudom minek is nől az ,ha úgyis ki kell venni..
2012. jan. 24. 22:43
Csütörtökön műtötték ki az alsó bölcsességfogam és még mindig fáj igaz csak tompán.Meddig normális?Valami savanykást ízt is érzek néha.Antibiotikumot és cataflamot szedek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook