Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diéta: Mit mivel lehet helyettesíteni? fórum

13 napos diéta: Mit mivel lehet helyettesíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jún. 22. 21:03

Én ebben már szakértő vagyok. ^^

A marhát lehet csirkével, a kávét lehet teával, a főtt tojást lehet rántottával, kolbász meg miegymás nélkül... kis olajra odanyomod az összekevert tojásokat, kicsit "izéled" kevergeted és úgy. :)

33. Mancer
2008. nov. 12. 15:04

Hi!!!

Én ma vagyok harmad napos, a kávét nagyon nem bírom. A Marha húst megint nem bírom egyébként minden jól megy.

Vannak idők mikor szédülök egy kicsit, kibírom.

Ja és 83,5 voltam mikor kezdtem most kb.80 kg kevesebb mint, három nap alatt:D:D:DNagyon jáóó

32. Manna.
2008. márc. 12. 19:17

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hol találom meg a diétát?

2007. nov. 30. 19:09

Én épp a 11.napnál tartok! Eredmény: - 5 kg!!!!!

Elég durva volt az elején,de megszoktam! És nagyon jó érzés, hogy a sok sikertelen diéta után ez tényleg használ. Azt hiszem a mostani 62 kgmból még 5-6kg, vagyis még 13 nap és OK!!!

2007. júl. 19. 19:28
Én tegnap kezdtem ezt a diétát.Annyira nem durva szerintem ki lehet bírni. bár én előtte is fogyoztam 2 hétig ugy, h figyeltem arra, h mit eszek és tornáztam, csak ezután kezdtem el. tegnap meg ma is olyan 8 körül még eszek egy almát mert attol nem korog ugy a gyomrom lefekvésnél. :) remélem igy is hatékony lesz. kb 3 hete még 77 kiló voltam, ma már csak 72. egyébként 168 cm vagyok. olyan 65 körüli sulynak már örülnék,bár mielőtt felszedtem volna ezeket a plusz kilókat 60 voltam. :)
2007. júl. 10. 11:34
huha én ma kezdtem:S:S mikor lesz már vége:D:D
28. 189e7a0266 (válaszként erre: 27. - Myrjam)
2007. júl. 5. 15:31

Érdekes, utánna néztem, és kétféle 13 napos van. Amit anno én csináltam, abban lehetett a husi mellé egy csöpp salit is enni és azt lehetett csak pici olajjal és citrommal ízesíteni.

De találtam olyat is a neten, amiben este csak husi van olajjal és citrommal. Ezek szerint ebből is van már többféle...

Sok sikert hozzá amúgy, és kitartás!

De látom, Te ügye csajszi vagy! :-)

27. Myrjam (válaszként erre: 26. - 189e7a0266)
2007. júl. 5. 05:56
Lehet, hogy nem jól értelmeztem?? A neten talált leírásban az szerepel, hogy fűszert nem lehet használni, csak sót, és citrommal meg olajjal kell ízesíteni a húst/halat... én most csinálom először és én így értelmeztem! Ha neked több tapasztalatod van, örülnék, ha megosztanád velem. Köszi előre is!
2007. júl. 4. 19:01
Bocs, hogy megkérdem, de hol olvastad azt, hogy a húst olajjal és citrommal kell elkészíteni????
25. Myrjam
2007. júl. 4. 18:27
Sziasztok! Én is most kezdtem el a 13napos diétát, a 3.napnál tartok és 2 kilót fogytam eddig. Én csirkehúst eszem csak, mert a marhát + birkát nem szeretem! Vannak periódusok, mikor kezdem feladni, de azért kitartok, mert muszály leadnom 15 kilót! Ha most sikerül a felét, akkor még egyszer végigcsinálom (feltéve, ha most bírni fogom egyáltalán)! Én használom a fogyitapaszt is mellé és 3x iszok csalánteát egy nap + eszem Béres multivitamin kapszulát mellé. Tornázni már nincs erőm, de állítólag nem is kell ennél a fogyinál! Ma ettem zellert este - hát tényleg nem valami jó! Egy felet tudtam megenni csak. A grillcsirkét nem értem tisztán: vehetek Tesco-st is, pl. - csak le kell húznom a bőrét? Akkor az már nem olajjal és citrommal ízesített lesz, nem? Mindegy! Én eldöntöttem, hogy a grill napon sütőzacsiban fogok kisütni csirkeszárnyat és teszek rá grill fűszert is (nem megint olajjal meg citrommal eszem, mint a többi napon a húst). Ha boltba veszem, úgyis azzal van ízesítve, nem? A bőrét meg max.lehúzom. Ha van ötletetek vagy tapasztalatotok, írjatok! Kitartás!
24. netka
2007. jún. 5. 11:49

én sajna feladtam a 3. nap tuán...lehet kicsit tulzásba vittem rengeteg csalánteát ittam (ami által nyomelemek és vitaminok mégjobban kiürültek a szerevzetemből) és mindennap bicikliztem 1 órát plusz félóra futás + félóra lépcsőzés...

nem is az volt a gond hogy éhes lettem volna mert nem vágytam ételre teljesen jol birtam de a testem ellenkezett ! egész éjszaka nembirtam elaludni ugy szédültem,még reggel sem birtam felkelni az ágyból anélkül h el ne estem volna gyorsan benyomtam egy kis pirítóst meg ettem pár gyümölcsöt h elmuljon . szóval nekem ennyi volt ! Rájöttem hogy elhamarkodtam ezt a drasztikus diétát és hogy mult nyáron úgy fogytam egy honap alatt 7 kilót hogy kicsit figyeltem oda mit eszem viszont eljártam aerobikra hetente 3x !

de jó votl ez a 3 nap arra hoyg leszokjak az édességről...legalábbis egyáltalán nem gondolok rá holott volt hogy naponta 2-3 csokit is megettem :(

23. Violet
2007. jún. 4. 20:29
Sziasztok! Én ma kezdtem el. Azt szeretném megkérdezni, hogy inni csak és kizárólag vizet lehet? (Ha az előírás mást nem mondd?) Persze ilyen normális dolgokra gondolok, mint pl. tej, Bolero vagy 100°%-os gyümölcslé?
22. netka
2007. jún. 4. 11:53
na második nap:) 8.nap...mikor leszek még én ott ! amugy elég rosszul érzem néha magam,ez az állapot a napok előrehaladtával javul vagy épp hogy romlik... ?
21. minorka (válaszként erre: 20. - Netka)
2007. jún. 3. 21:17
nekem ma volt a nyolcadik, sőt még nem is végeztem, a vacsi hátra van, de nagyon tűrhető. Bár az is igaz,hogy nekem kell a tapasz, különben megállás nélkül a kajára gondolnék :-)
20. netka
2007. jún. 3. 19:05
wáá nekem ma volt az első napom és egész tűrhető volt :) kiváncsi vagyok hogy bírom a többit...egyébként én 67 kg vagyok és remélem oylan 60 kgra lemegy a sulyom ! persze biciklizek,meg futok is közben...bár kicsit tartok attól hogy egézségkárosító hatásai is lehetnek ennek a kúrának,de egy próbát megér !
19. minorka (válaszként erre: 18. - A443d105ab)
2007. máj. 31. 09:24
Hát átnéztem köszi, de ott nagyon másról van szó.Én a fogyásról konkrétan szerettem volna dumcsizni, de úgy látszik, mire összejönne, addigra csont sovány leszek :-)
18. a443d105ab (válaszként erre: 17. - Minorka)
2007. máj. 28. 22:52
Gyere a 13 nap alatt 8 kiló mínusz fórumba, ott többen is vagyunk :)
2007. máj. 28. 22:03

Sziasztok! Van vki, aki most csinálja a 13 napost?Én a második napon vagyok túl, és jó lenne megosztani az örömöket :-)

Minorka

16. katka1
2007. ápr. 13. 19:55
13 naposhoz lenne pár kérdés: a saláta csak zöldsaláta lehet vagy vegyes is? almaecetes vizet lehet inni? teét a gyógyteán kívül?
2007. márc. 7. 19:45

Hello mindenkinek, én hétfőn kezdtem el a 13 napot, ma a harmadik nap után úgy érzem, meg tudom majd csinálni..szerintem egyáltalán nem olyan durva.

Sokat iszom naponta, két ásványvíz, 1,5l es, plusz még ami napközben becsúszik (persze ásványvíz)úgyhogy így kibirom

első két nap baromi sokat mentem a wcre, ma már nem annyit.

Kíváncsi vagyok az eredményre, eddig mindent szigorúan betartottam.:)

Helga

2007. febr. 10. 11:47
Hello! En a 6ik napnal vagyok es 5 kg-t fogytam eddig:P persze nagyon sokat sportoltam is a 6nap alatt, es ez is hozzasegitett. egy cikkben olvastam, hogy mindegy hogy egy nap mit eszik az ember, de az a lenyeg, hogy amennyi kaloriat bevisz az ember a szervezetebe egy nap, annal egy kicsit tobbet kell leadjon:P nah puxx:-h
2006. aug. 31. 18:12

üdv!

én már a 7. napnál járok, szóval a felén már túl vagyok :) ez volt az eddigi legnehezebb nap (üres tea, ebéd: távolbanézés...)

ahogy a diéta is írja: ha megéhezünk igyunk vizet...könnyű azt mondani... napi egy 1,5 literes ásványvíz fogy el nálam naponta... állítólag a plusz kilóktól szabadulunk meg ezalatt a 13 nap alatt (megváltozik az anyagcsere)..

ha már nagyon nem birom az illatokat szagolni, vagy látni h a család milyen finomakat eszik, akkor elvonulok és lefexem :)

amúgy én 64 kg-ról indultam és ma, a 7. napon 62 voltam reggel. a cél minimum 57 kg..

már majdnem feladtam, amikor rájöttem h ez lenne a legnagyobb baromság amit tehetek, ha már eddig "szenvedtem".

meg a barátaim is mondták, hogy "hang vagy, úgysem tudod betartani" - de csak azértis megmutatom nekik!! :)

szeptember 6-a az utolsó nap, vagyis 7-én már jöhetnek a finomságok :D

megbeszéltük egyik barátommal, hogy egy hatalmas pizza mellett megünnepeljük h sikerült végigcsinálni :D

sok siker mindenkinek :)

12. sokka
2006. aug. 22. 15:49

Hali!

Jómagam a 13 napos diéta második napjánál tart és elég nehezen megy. Nem szeretném feladni, de olyan messze van még a 13. nap. Igazság szerint tapasztalatok érdekelnének. Ha van valaki, aki kipróbálta már vagy épp most csinálja, írjon legyen kedves. Például, hogy hány kilóról indult, mennyit sikerült leadni, van-e valami jó tanácsa, amivel könnyebb lehet a diéta. Kérem szépen! Köszike!!!!

11. Smithy
2006. júl. 9. 13:53
Hát szerintem a 13 naposban nem igazán számít, hogy mit mivel helyettesítesz, mert alapvetően egy kalóriaszegény és szénhidrátszegény diétáról van szó. Persze ha hiszünk abban, hogy mindent pontosan be kell tartani az csak jó lehet, mert egyfelől placebóként is használ, másfelől segít, hogy egyáltalán nr szegjük meg a diétát. Ez nem csak a saját tapasztalatom és véleményem (álszerénység nélkül: elolvastam már ezt-azt, plusz annyi orvos vesz körül amennyit átlag ember egész élete alatt nem lát:D ). Egyébként a dietetikusom is ugyanezen a véleményen volt és ha valaki akkor ő biztosan tudja....
2006. júl. 9. 10:04
akkor küldj nekem köszi
2006. júl. 2. 21:22
De most ne kattincsd az itteni (utolsó hozzászólásom) narancssárga *...-ra, mert nem ezt dobja fel, amire gondoltam! Mivel *... is többféle létezik.
8. ördög (válaszként erre: 6. - Pinkietiszt)
2006. júl. 2. 21:19
Mennjél át az egyéb diétákba, ott a 6. oldalon "két hét alatt 9 kg!" (másnéven: Level-diéta, vagy Max Planck * diéta, én már így is "találkoztam" vele).
7. mazsola24 (válaszként erre: 5. - Ency83)
2006. júl. 2. 20:52
Minden fajta sovány hússal roston sütve párolva grillezve!
2006. jún. 30. 15:00
Valaki írja meg légyszi hol találom a 13napos fogyókúrát!!!?!?!?!?!?
2006. jún. 24. 16:36
Ha valaki nem szereti a halat mivel helyettesíthető???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook