Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb fagyasztás-jó orvost keresek, aki tud ajánlana? fórum

Méhszájseb fagyasztás-jó orvost keresek, aki tud ajánlana? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 9. 08:30

Sziasztok!

Nagyon fontos! P2 citológiai lelet birtokában nincs szükség fagyasztásra. A P2 azt jelenti, hogy egészséges sejtek vannak. Ha az orvos erőlteti kérdezzetek meg legalább még két másikat is, akár telefonno is meg lehet kérdezni. Ugyanis nagyon sok orvos nem is csinál egyáltalán ilyet,mert ez nem betegség, ezért felesleges beavatkozás, és minden beavatkozásnak van kockázata, amit nem ő, hanem a beteg visel. Ne járjatok úgy, mint én, hogy megcsinálta az orvos, és utána rettenetes hasjfájásom volt. Mivel szabira ment, nem tudott megvizsgálni. TElefonon felhívtam kb 3 orovost, hogy tudnak-e fogadni, mind a három azt mondta, hogy P2 citológiával nincs további teendő, nem értik miért fagyazstottak. Végül kiderült, hogy elfertőződött a seb, kaptam antibiotikumot, betadin kúpot. Senkinek nem kívánom, mit éltem át, mert ez állítólag fájdalmatlan eljárás, utána sem fáj, és minden orvos értetlenkedett, hogy miért fáj a hasam....

2012. jan. 25. 19:19
Szia! Nekem is volt évekkel ezelőtt. Az SZTK-ban jelezték, mert a rákszűrés alkalmával látták és egy idő után már nem is engedték tovább húzni a dolgot, le fagyasztották, ott az SZTK-ban, tehát még pénzt sem kellett fizetnem érte. Nekem egyébként semmi panaszt nem okozott és a fagyasztás után sem volt semmi feltűnő. Maga a fagyasztás is csak kellemetlen volt.
6. Jázmin1975 (válaszként erre: 5. - Lexi018)
2012. jan. 24. 20:42
Nem, ő kecskeméten rendel!
5. lexi018 (válaszként erre: 4. - Jázmin1975)
2012. jan. 24. 19:38
Budapesten.Ő itt rendel?
2012. jan. 24. 19:24

Nekem is volt régen méhszájsebem.

Dr.Seregélyes Attila nem tudom hol lax?

2012. jan. 24. 19:18

azért nehéz ilyet ajánlani, mert minden jó orvos is véthet hibát, vagy nem lesztek egyenként, vagy együttesen szimpatikusak egymásnak.


jobbulást!

2012. jan. 24. 19:16
Uzsoki kórház: Gerencsér-,Mecsér-,Gyarmati Béla
2012. jan. 24. 19:11
Méhszájseb fagyasztás-jó orvost keresek, aki tud ajánljon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook