Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciki, de végbél fórum

Ciki, de végbél (beszélgetős fórum)


20. a14deb9047 (válaszként erre: 18. - Csipkerózsika)
2012. jan. 25. 16:59

Felénk sót melegítettek fel...

És persze vigyázni még arra is, hogy ne fázzon fel... A "tanga" fazonú fehérneműt is száműzném...

19. murva (válaszként erre: 17. - Db78bacc4f)
2012. jan. 25. 16:48
Mire voltál allergiás?
2012. jan. 25. 10:08

Ha aranyér, akkor van rá ingyen népi gyógymód is: sütőben felforrósítani egy darab járólapot, vagy téglát, bebugyolálni valami ruhába, és ráülni, amikor már elbírod, és maradni, míg ki nem hűl.

Nekem egyszer volt aranyerem, a kenőcstől nem, de ettől elmúlt.

2012. jan. 25. 10:02
SZerintem lehet allergia is.Nekem az volt.
2012. jan. 25. 07:22
Proktológushoz menj ,ö biztos tud rá jobb ötletet.Bélflótát is szedhetsz azis segithet.Én a RO...man nerdves wc papirját tudom csak oda használni,van sensitiv meg kamillás 299ft a 70 db.Nekem végbélsipolyom lehet de énis mindig érzek ott valamit .
2012. jan. 25. 04:53
Ha valóban aranyered van, azt rendbe kell tetetni. Proktológust keress fel, ő tudni fogja hogy mi a teendő. Ha használtál már kúpot és kenőcsöt és nem múlt el, akkor lehet hogy meg kell gyűrűzni és azzal elfelejtheted problémáidat.
14. murva
2012. jan. 24. 21:39
Igen használok babapopsitörlőt,de a múltkor már azt is abba hagytam,váltottam mosakodásra,gondolva hátha a törlőtől viszketek,figyelek mindig a wc papírra is,nem veszek illatosítottat.A mastu kúpot-krémet kipróbálom,ha más a hatóanyaga mint a reparonnak,de ilyenkor este mikor netezek és sokat ülök fáj
13. a14deb9047 (válaszként erre: 12. - D550c57e19)
2012. jan. 24. 21:21
És a fehérített, illatosított tisztasági betét sem ildomos... Ajánlatos a pamut fehérnemű is.
12. d550c57e19 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2012. jan. 24. 20:57
igen pl a babapopsitörlő ezt is akartam írni.
11. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Murva)
2012. jan. 24. 20:41

Lehet, hogy furcsa a kérdés, de milyen toalettpapírt használsz, illetve székelés után langyos vízzel megmosakszol-e? ...

Jót tesz egy leheletnyi olajos áttörlés...

2012. jan. 24. 20:19
szia nekem az 1. terhesség alatt volt, és utána is néha aranyér.uezek a tűntek. Mastu kúp +krém és gyakori mosakodás +sok joghurt mindig segített.
2012. jan. 24. 20:12
Használtam reparon kúpot és kenőcsöt,de semmi változást nem éreztem,én soha semmit nem vettem észre ami aranyérre utalt volna,vérzés,berepedés.Nincs epehólyagom és arra gondolt anno az orvos,hogy az epesav irritálja ürüléskor, kaptam rá kúpot és kenőcsöt ,de ettől se változott semmi.Gondoltam férgességre,de hónapokról beszélünk és figyelgetem hónapok óta,nem igaz,hogy nem látnám meg a kukacot.Most egy hete nem kv-t cappucinót iszom és elmúlt,de ezt a nyomó érzést ami üléskor van nem tudom mire véljem.
2012. jan. 24. 19:28
Kakiláskor nem vettél észre vért ? Lehet hogy egy nehezebb székeléskor berepedt és míg gyógyul ez viszkethet ! Mondanám még a férgességet is , mint lehetőség ..ugyanis egy mosatlan gyümölcstől is belénk kerülhet , de akkor a viszketés nem múlt volna el !
7. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - Boszy28)
2012. jan. 24. 19:27
Egy jógával foglalkozó könyvben olvastam, hogy az aranyeret okozhatják a kávé mellett a tejtermékek is. Érdemes megpróbálni, hogy elhagyod a tejet, kefirt, stb. Legfeljebb nem válik be, bajod nem lehet ebből.
6. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. jan. 24. 18:53

Semmit sem okoz a külső és belső aranyér?

Nekem is az volt/van, én kaptam gyógyszert, kenőcsöt, és még mindig elő-előjön.

Ja, én nem KV-zok, úgyhogy nem hiszem, hogy attól lenne, de ki tudja? Nem vagyunk egyformák.

Mindenképp menj dokihoz, másikhoz! Ha jó a háziorvosod, segít ő is!

5. c62e5b7d24 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. jan. 24. 18:50

hát a páromnak szintén külső belső aranyere volt, ő gyógyszert kapott, amit hetekig kellett szednie és nem sima krémet, hanem szteroidost. neki mondjuk vérzett csúnyán.


Vegyél aranyérre való krémet vagy kúpot szerintem, illetve az aloe vera növény nedve is tökéletesen gyógyítani tudja

4. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. jan. 24. 18:49

Vegyél valamilyen aranyérre való kenőcsöt. Mastu kúp és krém vagy a régi nevére nem emlékszem, de mostanában sokat reklámozzák.

Elképzelhető az aranyér, de nem biztos a krém pedig nem fog ártani. Elég rostosan eszel?

2012. jan. 24. 18:48
Proktológushoz menj!
2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. jan. 24. 18:48

szerintem attól.

okozhat az aranyér ilyen tünetet is

2012. jan. 24. 18:41
Kérlek benneteket aki volt hasonló esetben ossza meg velem.Hónapokon keresztül viszketett a végbelem,bőrgyógyász,sebész semmit nem talált.A sebész azt mondta borsónyi belső és külső aranyerem van és biztos,hogy az semmit nem okoz,tehát nem írt semmit.Abba hagytam a kávé ivást a viszketés elmúlt,de amikor ülök most is tompa fájó nyomást érzek és fogalmam nincs mitől lehet.Szerintetek tévedett az orvos és mégis a borsónyi aranyértől van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook