Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levike világrajövetele fórum

Levike világrajövetele (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Levike világrajövetele

12. Andy28 (válaszként erre: 11. - 17b4718bd7)
2008. ápr. 6. 14:25

Sajnos ezt a válaszodat nem tudom értelmezni.Mit jelent,hogy nem muszály utánaszámolni?Én csak megköszöntem a hozzászólásodat,és írtam,hogy már milyen nagyfiú.Sajnos nem tudom megítélni a hozzászólásodból,hogy most kedveset akartál írni,vagy esetleg mérgeset.

További szép napot mindenkinek4

2008. febr. 19. 10:40
Ne haragudj hogy személyeskedek egy kicsit csak olvastam a történetedet és azért szóltam hozzá.Mert nagyon tetszett szép volt és nem muszály nekem utána számolni hogy most menyi idős a fiad!!
10. Andy28
2008. febr. 11. 21:58
Nagyon szépen köszönjük!Már lassan 14 hónapos,és tele van élettel.
2008. febr. 10. 11:42
3700 grammal, és 54 centivel szép nagy baba.Sok erőt és boldogságot kívánok a fiadnak.
8. Andy28 (válaszként erre: 6. - Davider)
2007. dec. 18. 12:07
Nekem még 18-án este sem volt semmi jele,hogy ki akarna jönni.Aztán hajnali 4-kor útra indult a drága.Előtte jóslóim sem igazán voltak,inkább csak néha haskeményedés,de csak akkor vettem észre,amikor figyeltem rá.Tehát ne izgulj,lehet hirtelen elindul ő is,és csak nézel majd nagyokat,hogy semmi jele nem volt.Kisfiad,vagy kislányod lesz?Mi lesz a neve!Hajrá,bátorság!
2007. dec. 18. 11:53

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a kedves hozzászólásokat,nagyon örültem nekik.Levikém holnap ünnepel,oroszkrémtortát kap,és azt csinál majd vele,amit akar.Az övé!Tettem fel 1 képet a cikkhez,hova tegyek még?Ezt davider-től kérdezem.Ja és rengeteg van a képeslapok között is róla,csak már régebben tettem fel,biztosan hátrébb van már.A babás-bébis-ben.Köszönöm mégegyszer a gratulákat,Üdv mindenkinek!

2007. dec. 17. 22:13

Boldog szülinapot Levikének!!


Nekem lombikbabom van két évig vártunk rá két babot elveszitettünk de most itt van és nagyon Boldog vagyok Képzeld 19.-re vagyok kiirva de még ma sincsen jele annak,hogy kiakarna bujni a melegből:)

Majd ha lesz időd rakj fel képet Leviről:)


Boldog Szülinapot Neki:))

2007. dec. 17. 18:01

Sok boldog születésnapot Levikének!

Olyan jó,hogy vannak ilyen csodák az életben!!!

Sok boldogságot Nektek!

2007. dec. 17. 17:51

Boldog Szülinapot Levikének!

Szívmelengető a történeted.

2007. dec. 17. 11:35
Sok boldogságot a szülinaphoz. Szép történet!
2007. dec. 17. 10:38

Szia,

gratulálok!

Gyönyörű ajándékot kaptatok!

A szülésznőre ne hallgass,minden eset más!

Azért jó ám olvasni,hogy már a tesón gondolkodtok..Meg hogy a fájdalom emléke így elszállt.

Nálam még nagyon közeli és emlékezetes...


Sok boldogságot,jó szülinapozást!

2007. dec. 10. 13:17
Hát akkor kezdem a legelején.
5 éven keresztül próbáltam teherbe esni, sikertelenül. Már meddőségi központban is jártunk, hormonkezelések, különböző vizsgálatok, de siker, az nem volt. Ezzel ellentétben
rendszeresen késett a menstruációm, mindenféle cisztáim voltak, hol itt, hol ott. Éveken keresztül mindig bíztam, hogy talán most tényleg terhes vagyok, már majdnem 2 hete késik, de a terhességi teszteken mindig csak 1 csík volt, és az ultrahang is mindig csak cisztát diagnosztizált.

Ugrás a teljes írásra: Levike világrajövetele

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook