Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MHH Kórház Meddőségi Centrumába járt már valaki? fórum

MHH Kórház Meddőségi Centrumába járt már valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 22. 16:04
Mi a Kaáliba jártunk, dr. Kováts Tímeához. 2. lombik sikerült. Nekünk a katonákkal nem volt probléma, de ettől függetlenül ajánlották a Maca Vibe kapszulát, azt szedte a párom időnként. Kitartás, és soha ne adjátok fel. Lombiknál elég egyetlen egy kiskatona is :)
8. Dorottya88 (válaszként erre: 6. - Micike55)
2012. jan. 22. 15:40
Ja amúgy gratulálok és sok boldogságot nektek .Gondolom milyen nehéz lehetett...és köszönöm a választ
2012. jan. 22. 15:38
Én most kezdtem oda járni de én a Murányi hoz , normális volt és kedves.DE nem biztos,hogy tud nekünk segíteni,párom kevés és gyenge "kicsikékkel" rendelkezik ezért rögtön a lombik került szóba.De majd jövőhét pénteken kiderül mert akkor kapjuk ki a leletet.Hova jártál lombikra?
2012. jan. 22. 15:30
Én Vajda dokihoz jártam. Nekem nem sikerült ott babát csinálniuk:) 6 sikertelen inszemináció után most 15 hetes terhes vagyok egy lombik babával:) Vajda doki kicsit pénzéhes szerintem, habár én felvettem a fapofát, és csak kétszer vagy háromszor adtam neki pénzt. Többször nem, megbeszéltük a párommal, hogyha sikeres lesz valamelyik inszem majd csak akkor kap. Az asszisztens csajszik nagyon aranyosak Mártika is és a Móni is. A Murányi dookiról több pozitívat hallottam. A kolléganőm is a Vajdához jár már egy fél éve és még addig sem jutottak, hogy petevezeték átjárhatósági:( Én nem igazán voltam megelégedve azért sem, mert IR vizsgálatott csak a 4. sikeretlen inszem után csinált és utána közölte, hogy kezelni viszont csak maszekban hajlandó:(
2012. jan. 22. 15:25
Mik a tapasztalatok?
2012. jan. 22. 15:25
igen
2012. jan. 22. 15:24
A Dózsa György útiba? Ami a MÁV kórházhoz tartozott?
2012. jan. 22. 15:22
A Podmaniczky utcaiba?
2012. jan. 22. 15:20
MHH Kórház Meddőségi Centrumába járt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook