Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új élet, új külső ..... holnaptól, ki tart velem? fórum

Új élet, új külső ..... holnaptól, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 15. 01:02

Beke26....élsz még?


Nem tudom, miért akarsz fogyni! Ennyit legalábbis!

Belenéztem a naplódba, hihetetlen, mennyit kínlódsz, féltem az egészségedet.

Itt egy kis segítség. Ha már ismered, akkor csakara kérlek, hogy legalább közelíts ehhez kicsit, mert a 171 cm-s magasságodhoz nem kellene annyit fogynod, amennyit gondolsz.

[link]

34. Beke26 (válaszként erre: 33. - Macsek24)
2012. febr. 4. 19:07

Szia, köszi a tippet kipróbálom.

Megnézem, hogy Te hogy csinálod, mert nekem nem akar elindulni.

Hűű, komolyan, ilyet is lehet? nem tudom, hogy lehet beállítani, de mindjárt megpróbálom, és akkor tudunk ott csevegni, köszi

2012. febr. 3. 11:03

Szia Beke26 én még ide nem írtam,de elolvastam a naplódat, szerintem a Norbis liszt ha nem ízli akkor inkább próbáld ki a zabkorpát,vagy a búzakorpát! Palacsintát is lehet belőle csinálni, és szerintem finom. Persze mindenkinek más az ízlése! Én is kalóriát számolok eddig bejött,1hónap alatt fogytam 5kg-ot vele.

Ha gondolod jelentkezz a naplómba és meg nézed én hogy csinálom!

A naplódat nem állítod be, hogy hozzá tudjunk szólni? Segítenénk egymásnak,ha kérdésünk van!:))

32. Beke26
2012. febr. 3. 10:04
Látom nem túl aktív itt a társaság, szóval így nem erőltetem, mindenkinek sok kitartást kívánok, én elkezdtem írni itt egy naplót, hátha úgy könnyebb lesz..legyünk csinik mindannyian
31. butterfly00 (válaszként erre: 30. - Beke26)
2012. jan. 31. 19:51
Nincs pontos diéta amit követnék,:) figyelem hogy mit eszem és főleg hogy mennyit, délután már épp hogy csak csipegetek dolgokat és próbálok minnél több gyümölcsöt enni. Ált. rubint rékára szoktam tornázni. ja és zöldteát is szoktam inni, azt mondják ez is segít. :) remélem tudtam valamit segíteni:) remélem ezen a héten is megy le valamennyi...
30. Beke26
2012. jan. 31. 09:53
szia.végre van mérlegem....66,4kg, szóval a tettek mezejére kell lépnem. a 3 kg az nagyon jó, elmondod, hogy mit követsz, v agy miket eszel?
29. butterfly00 (válaszként erre: 28. - Beke26)
2012. jan. 30. 14:07

Szia! Én személy szerint meg vagyok elégedve magammal pont 2 hete csinálom és eddig még sose bírtam ilyen sokáig. A torna napról napra jobban megy bár néha nagyon nincs hozzá kedvem főleg ha még izomlázam is van. Eddig a 2 hét alatt kereken 3 kiló ment le. (összesen 15 kilót szeretnék leadni) mit gondoltok? :)

és neked hogy megy? mióta csinálod? :)

28. Beke26
2012. jan. 30. 08:54
Haliho, ki hogy teljesített a héten?
2012. jan. 25. 18:43
Óóó Lányok :D Svájcban piszok nehéz diétázni :D 3 napja csak marha cukros és marha zsíros kaja van vacsira :D (vacsorát nem én főzöm) Ma pl palacsinta :D hűűű de csökkentenem kell az adagom :D a sietség miatt ma bekaptam egy csokit is így dupla zumba jár ma nekem :D És ti hogy álltok?
26. butterfly00 (válaszként erre: 25. - Beke26)
2012. jan. 25. 15:03
hajrá ne add fel egy kilengés miatt :) vasárnap én is bünöztem egy sütivel igaz nem is ettem vacsorát utána. de ha sok ideig csinálod meg lesz az eredménye a munkádnak :)
25. Beke26
2012. jan. 25. 09:17

Én is remélem, én már bűnöztem is, tök bűntudatom van, amit én tegnap feltam:

reggel corn flakes, erre 150 és 200 kcal találtam a neten, sajna a dobozt kidobtam, úgyhogy 200-at számolok, ebéd tk szendvics 320 kcal, délután joghurt 140 kcal, vacsi kebab-erre 450 és 600 kcal közötti értékeket találtam a neten, szóval...legyen 600, ez így összesen 1260 kcal...hmmm jó sok, ma este meg vendégek jönnek, na mindegy, majd csak csipegetek...és semmi snack

2012. jan. 24. 15:26
Sziasztok én is szeretnék csatlakozni, én pont egy hete kezdtem a fogyókúrám már, egy másik fórumon is írtam párszor, de nem valami nagy ott az élet így remélem itt ez másként lesz! :)
23. Beke26 (válaszként erre: 20. - Kiarakyl)
2012. jan. 24. 14:07
Hű, ez elég kemény, sztem ez kb 600 kcal lehet, jól bírod, ha két hete csinálod, és nagyon ügyes vagy a 30 kg miatt is.én még beveszek a bio almaecetet, elvileg az is jó lehet.
2012. jan. 24. 10:07

kettővel ezelőttről kihagytam hogy heti 3x1óra "izzadós" edzés :)

képbe vagyok ma is...

2012. jan. 24. 10:02
ja, és arra azért figyelek, hogy egy adag kaja kb két markomnyi legyen.
2012. jan. 24. 09:58

Sziasztok! Én is csatlakoznék :) Én egy hosszú és göröngyös út végére szeretnék már végre pontot tenni. 95kg-ról indultam és most vagyok 65,3kg. a célom, hogy 60 alatt legyek és ott is tartsam. (167cm magas vagyok) de már nekem se igazán a kilók számítanak. Csak a két általam leginkább kedvelt sportot a hideg és a térdem miatt nem űzhetem (futás és kerózás) Na sebaj. Tavaszig kihúzom pár itthon végezhető tornával. pl a zumba nekem is tetszik. Egyébként baromi sok diétát kipróbáltam már. igazából, ha tényleg fogyni akar az ember mindegyik lehet hatásos. az már más kérdés, hogy egészséges-e... Végtére is kitaláltam egy saját diétát, ami úgy tűnik be is vált (nekem legalább is)

hat egyszerű szabály:

-minden nap megiszok 1,5l zöld teát (1,5lvízből és 2 filterből) plusz 1,5l vizet

-reggeli: gyümölcs (egy fajta)

-ebéd: zöldség+egy fajta fehérje (végletekig lehet variálni)

-vacsi: leves (főleg valami zöldség leves)

-semmi alkohol édesség, cukros üdítő

-reggelente jóga, heti 3x1óra

nos kb ennyi. Ezt durván 2hete csinálom (a mozgást általában elsunnyogtam és pár sör is legurult) és kb 4kg lement.

19. Beke26
2012. jan. 23. 20:49
Amikor én valamire nem tudom rávenni magam, mindig mondok magamnak vmit, hogy vmi rossz történik, vagy nem történik. Mondjuk, hogy ha ma tornázok egyet meglesz a vizsgám, vagy hasonló vagy ezt most csak azéret is megcsinálom az unokahúgomért, vagy a szüleimért. Ez olyan egyet a mamáért,egyet a papáért.... dolog, tudom hülyeség, de ezzel nekem mindig sikerül..
2012. jan. 23. 20:40

Sziasztok :)

Én mint mondtam, nem számolok kalóriákat, csak adagokat felezek /negyedelek mikor mi a kaja... Emellett, rengeteg folyadékot iszom és délelőtt csak gyümölcsöt eszem... Egyetlen egy gondom van, a mozgás... 13 órát dolgozom egy nap és ez után, az istenért sem tudom magamat rávenni, hogy mozogjak... Szerintetek hogy lehetne még valahogy beszuszakolni a napomba?

17. Beke26
2012. jan. 23. 20:12

Hello Lányok, szóval pont most néztem végig mit is tömtem ma magamba, összességében a mozgás kivételével elégedett lehetek. Az meg az én hibám, szarul voltam ma, és nem mentem el futni.

Szóval reggeli 1 szelet tk kenyér-122 kcal, sonkával 4 szelet-20 kcal, saláta-azt én csináltam, kb 50 kcal lehetett maximum-sztem talán annyi se volt, de legyen kerek. 192 kcal

Ebéd zöldésgleves 3 kanál-100 kcal, light leveles tésztában pulykamell-ez nem tudom mennyi, egy zacskó 328 kcal, abba kb 25-30 db volt, én 4et ettem,szóval arra is számoltam vagy 100 kcal, meg egy kis sali kb 70 kcal, tehát ebéd 270

délután egy joghurt 56 kcal,

vacsi leves 70kcal, 4 szelet tk pirítós-4x64-264 kcal+feltét 50kcal+ 1 joghurt 56 kcal,vacsi 450

ez így összesen: 968, ha vmit rosszul is számoltam ki, akkor is jó vagyok, szóval első nap megvolt, nálatok???

16. Beke26 (válaszként erre: 14. - Csibefalat2008)
2012. jan. 23. 19:57
Szia, igazából februárban kezdtem el igazán nekiállni a fogyásnak, mondom 69, de volt, hogy 70 voltam, először a 90 napost próbáltam, aztán a Norbit. De semmitől nem indult el, pedig korábban soha nem voltam ilyen súlyú, max mindig 64-65.Aztán megvettem a sheket, én a turbősat, hanem a molkésat, drogériában lehet kapni. Azt csináltam nem szabályosan májusig és végre megindult,de igazán beismerem, és imádom a csokit, volt, hogy hetente 2x befaltam néhány kindert, vagy snikerst, de akkor nagyon oskat futottam futópadon, szóval mikor bűnözem néztem, hogy lefussam azt a kalóriát. Aztán májusban már ez a 63-64 voltam, de sürgetett az idő, hogy esküvőm lesz. Belefogtam a káposztába, de nem bírtam megenni-3 napig ha bírtam. Na június közepétől rászántam magam, hogy akkor csoki nuku, meg péksüti, és akkor tényleg rendesen csináltam augusztusig, mármint nem ettem csak ritán kenyeret, és volt, hogy 5 napig is kibírtam, hogy csak a csokis dolgot ittam, meg van hozzá ez a protein csoki azt ettem, ha nem tudtam inni. Aztán augusztusban már 58 voltam, és akkor már estefelé ettem salátát, és a nagy napra végül csak összejött az 56, de nem bírtam sokáig tartani. Azóta meg félek azt csinálni, mert babát szeretnék, és ha esetleg összejön nem lenne túl jó a kicsinek. De megfigyeltem, hogy nekem a 600 kcal napi bevitelnél indult meg. Nyomta RR meg a futást, de semmi, azt inkább a karom miatt csináltam, mert ugye a ruhából az lógott ki.
2012. jan. 23. 18:32

Na hogy sikerült az első nap lányok?

én egész jól birtam modnjuk most este kicsit rossz voltam ettem egy szelet kakaos kalácsot. De még edzek egyet. Meg alapból egésznap jól tudtam magam tartani. A sok ivás esik nagyon nehezemre :S

14. csibefalat2008 (válaszként erre: 13. - Beke26)
2012. jan. 23. 14:33
Szia, az hsz.-ban irtad hogy shakkel fogytál látom elég sokat, mennyi idő alatt? Nekem is van itthon tudom marha nehéz igy de én sajnos az a fajta vagyok aki csak saját kárán tanul. Majd ha látom az eredményt akkor már lesz bennem annyi hogy más diétát is mellé kombinálva megtartsam a súlyt. Sportot is tervezek-elliptikus tréner van itthon de 2 kicsi mellett+ tanulás mellett erre csak kevés idő van. De ha neked ilyen sokat sikerült vele lefogyni annak idéjén ez elég biztató. Bár nem tudom milyen shake volt nekem nem turbós van itthon.
13. Beke26
2012. jan. 23. 09:48
Helyes helyes, minél többen vagyunk,annál könnyebb lesz...remélem
2012. jan. 23. 00:36

Én csatlakoznék. Egy hete csinálom ismételten az életmód váltásomat. De nagyon nehezen birom a kezdeteket.

Most vagyok 63 kg 175 centihez de minimum 55re leszeretnék menni.Remélem itt tudjuk egymást segíteni valamilyen szinten

2012. jan. 22. 23:34

Sziasztok csatlakoznák :D

jo sokat kel még fogynom :(

áá el is felejtetem milyen nehéz!!

10. Beke26
2012. jan. 22. 22:33

Hat nekem se tűnik a 60 soknak, de megnéztem a BMI kalkulátort, és az enyém alacsonyabb, és engem nagyon zavar, mert mondjuk úgy, hogy van mit fogni rajtam :-)

szóval akkor elkezdhetnénk együtt. már holnapra van is kajcsim reggeli teljes kiőrlésű kenyér + pulykamell sonka, ebédre saláta feta sajttal, és van még itthon diétás joghurt meg tej , gyümi, hogy meglegyen a napi 5 étkezés. Igazából ez alegnagyobb bajom, nehezen találom ki, hogy mit csináljak nap, mint nap....

9. Ami.
2012. jan. 22. 20:36
Nekem ezek nem is tűnnek soknak kilókban.
8. DijjjCa (válaszként erre: 7. - Beke26)
2012. jan. 22. 18:42
Én alapból, egy alacsony lány vagyok, és hát ehhez elég súlyos is... 160cm-hez a 60 kg tartozik jelenleg amitől meg tudnék őrülni :) így most változtatni kell :) !
7. Beke26 (válaszként erre: 6. - DijjjCa)
2012. jan. 22. 16:32
Szívemből szólsz, augusztusra elértem az 56 kilót, amire évek óta vágytam, de igazából én annyira nem láttam, hogy fogytam volna, csak egyes ruhákban volt látható a különbség. A combjaim még mindig vastagok voltam, pedig azért nem vagyok alacsony....171
6. DijjjCa (válaszként erre: 5. - Beke26)
2012. jan. 22. 14:47
10-et, de azt hiszem fontosabbak lennének a látható eredmények :) És te?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook