Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vélemények fitness dvd/kazettákról fórum

Vélemények fitness dvd/kazettákról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. febr. 8. 13:04

Sziasztok!

Keresném Cindy Crawford 2 fitness DVD-jét, a "Szépség és egészség" ,ill. a "Fittnes csak neked "címűeket.

Nagyon köszönöm előre is!

2015. okt. 4. 16:05
Sziasztok! Eladnám megunt fitness dvd-imet,Béres Alexandra, Péntek Enikő, Carmen Electra.
863. 4196c07be0 (válaszként erre: 861. - JustFree)
2015. aug. 7. 10:25
Én próbáltam, de nekem nem jött be. Hárman háromfélét csinálnak egyszerre és nem is olyan hatékony, mint az előzőek...Szerintem nem túl nehéz.
2015. máj. 1. 20:10
*blokk*
2015. máj. 1. 17:35

Sziasztok!

Próbálta már valaki R.R. új dvd-jét? Kíváncsi lennék milyen a felépítése a 40 perces bloknak és hogy mennyire nehéz.

2013. ápr. 3. 15:31
Tévedtem... Péntek Enikő Zóna DVD-i...
2012. dec. 14. 06:02
Én Réka dvd-ire szavazok. Jó, hogy 20 percekre van bontva (annyi idő minden nap jut mozgásra) csak hiányolom az alapos nyújtást, de azt meg lehet nélküle is csinálni. A dumája rém idegesítő, de a mozgásanyag tökéletes szerintem.
2012. jún. 3. 17:28

Sziasztok!


Szeretnék néhány fitness dvd-t cserélni! Akinek van olyan, amit nem szeret, vagy megunt, és szívesen cserélne velem, írjon!


Cserére ajánlom: Cindy Crawford, Új dimenzió, és Simkó Andi Új mozgásvilág c. fitness dvd-jét! Simkóét gyerekek is csinálhatják, Cindy-én pedig van külön mozgásanyag gyerekeknek!

2012. máj. 31. 15:27

sziasztok


nekem norbi kick-box aerobik dvdje nagyon bejött:) csak elég rövid, meg most szeretnék vmi mást is kiprobálni.. rubint rékát nem igazán birom, ugyhogy béres alexandrátol meg c.balázstol töltöttem le dvdket aztán majd meglátom melyik válik be:)


cindy crawford még nagyon kemény, inkább erősítő gyakorlatok de annak kiválo

856. Eszterkee (válaszként erre: 855. - Keszani)
2011. nov. 7. 21:24
köszönöm, megnézem :)
855. keszani (válaszként erre: 854. - Eszterkee)
2011. nov. 7. 19:48

combra-popsira nagyon o a Réka sztem, nem hinném,h nagyon térd gyilkos lenne, hisz nem ugrál, csak emelget- hajlit, amit napi szinten csinálsz csak nem ilyen sűrűn.


de van a beachbody brasil butt lift, lesd meg, naaaaagyon kemény izomlázat tud csinálni

854. Eszterkee (válaszként erre: 853. - Vaczila)
2011. nov. 7. 18:35

köszönöm szépen :)

most olvasgattam a fórumokat és többen is írták, hogy RR videói nagyon térdgyilkosak.

van-e más is, akit tudsz ajánlani?

853. vaczila (válaszként erre: 852. - Eszterkee)
2011. nov. 7. 18:32
Rubint Rékának vannak erre jó videói, illetve olyan lemezek, amin 20-20 perc gyaksi van minden testrészre.
2011. nov. 7. 16:55

sziasztok!


remélem jár még erre valaki :)

egyáltalán nem ismerem a fitness dvd-ket, ezért szeretnék segítséget kérni: mit ajánlotok, ha fenékre és combra szeretnék "gyúrni"? a kilók rendben vannak, nem fogyni szeretnék, hanem formásodni

köszönöm előre is a válaszokat :)

851. novidad21 (válaszként erre: 849. - Keszani)
2011. aug. 5. 21:08
5-6 kg jó lenne, 10 szupeer :) de inkább a tükörre hagyatkozom:)
850. Nelle
2011. aug. 5. 16:07
A Czanik Best of ugyanaz, mint a 3 capoeirás DVD, mindegyikből egy rész. Nem nagyon díjaztam, mikor rájöttem, kár volt megvenni.
849. keszani (válaszként erre: 848. - Novidad21)
2011. aug. 3. 14:03
sok sikert!!! mennyit akarsz leadni?
848. novidad21 (válaszként erre: 847. - Keszani)
2011. aug. 3. 13:48
eddig Norbi kickbox 2 :) de most nagy hitem van Balázsban:P
847. keszani (válaszként erre: 846. - Novidad21)
2011. aug. 3. 13:21
és melyiknél értél el nagyobb eredményt?
2011. aug. 3. 13:12

sziasztok:)

én is aztán sok mindent kipróbáltam...:) Norbitól a kickbox 1-re és 2-re tornáztam, a 2 nekem jobban bejött, végeredményben mind a kettő hatásos!

Aztán jött a Libby Roberts: Fogyókúra 10 hét alatt. Azért szeretem, mert nincsenek benne bonyolult vagy megeröltető mozgások, mégis összességében a több mint 1 óra kimerítő és nagyon hatásos :)

Most Czanik Balázzsal kísérletezek, megvan mindegyik capoeira dvd-je (kivéve a Best of). Az 1-et gyakran csinálom, nagyon jól megdolgoztatja a derekat, a többi dvd-je sajnos számomra még elég gyilkos :D

Ezen kívül még nemrég kezdtem el a Réka 2009-et, nekem ez is elég durva, de ahogy olvasgattam meglesz az eredménye, úgyhogy nem hagyom abba :)

845. keszani (válaszként erre: 844. - Petrikek)
2011. aug. 1. 08:12
szívesen :D
844. petrikek (válaszként erre: 843. - Keszani)
2011. aug. 1. 04:53
köszönöm, átböngészem
843. keszani (válaszként erre: 841. - Petrikek)
2011. júl. 31. 20:29

sajna magyarul nincs sehol.

a beachbody egy csoport, több edzővel és dvd-vel,h mindenki megtalálja a hozzá illőt. mindegyikhez van egy naptár, ami szerint tudod, h melyik nap mit kell csinálnod. majdnem mindegyik intervallum edzés, ami rásegít a zsírégetésre és a formálásra. találsz olyat, amihez nem kell semmilyen segédeszköz, de van olyan is, amihez kellenek.

a Beachbody "termékek" forumon találsz roluk pár infot, tapasztalatot, v itt: [link] tudsz roluk olvasni. csak ki kell keresni őket.

felsorolom azokat a címkéket, amin belül tudsz roluk olvasni: beachbody, chalean, Rockin body, Shaun-T.

de itt a fent emlitett forumon megtalálod az összeset, ha esetleg neten szeretnél utánuk nézni, v vagyunk páran, akik csináltak párat.

2011. júl. 31. 16:14

Véleményem: Réka dvd-jét igényes nőknek még aznap visszavittem....röhejes volt, hogy a gyakorlatok alatt majdnem elesett, úgy elvesztette néha az egyensúlyát, nekem nem jött be, sokan kedvelik, sokaknak használ..stb.

Volt "szerencsém" dokihoz és gyógytornára járni a térdem miatt. Kérdezte a doki mit sportolok? Mondtam semmit, Norbizom....na, azt mondta neki attól fáj a térde :( ettől függetlenül nekem a Norbi KickBox-al szép eredményeket sikerült elérnem.

841. petrikek (válaszként erre: 838. - Keszani)
2011. júl. 31. 15:47

Szia!


Én ezt a DVD sorozatot nem ismerem. A neten magyar oldalt nem is találtam róla. Tudnál bővebbet mondani esetleg?

Éva

840. Nelle
2011. júl. 15. 13:04

Czanik Balázs capoeira aerobicjai és a hardcore aerobic nagyon durva, sok az ugrálós rész, cipőben kell tornázni, dübörög is rendesen, de igazán szépen lehet tőle alakulni. Viszont nem lehet 20 perccel megúszni, 45 perc kb. A has-burningeknél hasizomgyakorlatok vannak nyújtott lábbal, meg hasonlók, amik annyira nem népszerűek, de az tuti, hogy az egész nagyon hatásos. A capoeira aerobic erősíti a törzset, egész testet átmozgatja és a deréktájékról szépen lekapja a fölösleges dolgokat.

Ezen kívül nálam még Réka a nyerő: comb és fenékformáló gyakorlatokkal.

839. keszani
2011. máj. 11. 14:31

egybként a Rékát nem szeretem, szép eredményeket ért el, de nem csípem a hangját, a sok "huha"-t...vmint unalmasnak tartom ezt is, Béres Alexandrát is és Bíro Icát is. Czanikkal még ninsc tapasztalatom. jah, ki ne hagzjam Norbit se...rola inkább nem is mondok semmit :S

inkább a porgosebb mozgás hive vagyok.


Zumbával is probálkoztam, Carmen Electra sztriptiz aerobicját is kiprobltam, szoval ez alatt az 1-másfél év alatt sokba belekostoltam, de nálam eddig magasan veri az Insanity a lécet :D ezután johet a RevAbs, TurboFire v a P90X... ezeket biztos kiprobálom, csak még a sorrend nem világos :D

838. keszani
2011. máj. 11. 14:27

sziasztok!

ma kaptam egy fulest errol a forumrol :D hát végig lapoztam,hátha találok vmi ujat+én is adhassak vmi ujat.

én 2010 januárjátol tonrázom, akkor csak heti 3x20 perc RR has volt. junius,juliusba szigoru egészségugyi diétát csináltam,akkor ledobtam 5 kilot.aztán probáltam szintet tartani magam,de tobbet nem tonráztam. ingadozott a sulyom +-1kilokkal. aztán decemberbe elkezdtem a Beachbody INSANITY-t.igaz,h ez 2 honapos intenziv torna, de sokszor voltam beteg és igy kitolodott, még 2hetem van hátra ebbol. mindennapra megvan,h mit kell csinálni, szoval változtos, és a 7. nap pihi nap. én heti 4x csinálom, szoval ez is kozre játszott abba,h még mindig nem fejeztem be. de már 1 honap után centikkel kevesebb voltam, feszesebb vagyok mindenhol és jol érzem magam a boromben. a diéta után igaz,h 62 kilo voltam, most 63-64, de centikbe viszont kevesebb, és nekem ez a lényeg.


akit érdekel, kérdezzen nyugotan :D

2011. ápr. 7. 11:07

Sziasztok!

Én most vettem elő a régi bevált "Intenzív 20 perc hasra" vhs-emet Bíró Icától,mellette Herbária elhízás elleni teát iszom,igyekszem a cukrot,és a finomlisztet kerülni.

2011. márc. 11. 05:37
Sziasztok! HOL TUDNÁM MEGNÉZNI BIRO ICA INTENZOV 20 PERC HASRA C. DVD-JET? nEKEM VHS-EN VOLT MEG,DE MOST INTERNETEN KERESTEM,DE ÉN EHHEZ BÉNA VAGYOK. :-) kÖSZI PUSZ MINDENKINEK
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook