Zsófia (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zsófia

1 2 3 4 5 6
165. Sylvia81 (válaszként erre: 164. - Szasza14)
2012. jún. 29. 23:03

Ezek tényleg jó hírek! :)

Vigyázz a kislányodra, neki Rád van a legnagyobb szüksége!!! Sok boldogságot - rátok fér! :)

2012. jún. 26. 22:54
Hosszú idő után ismét írok. Szerencsére jó hírekkel. Bár én még mindig nem tudtam elhelyezkedni,de a páromnak sikerült itt helybe Zsámbékon az egyik iskolába van udvari karbantartóként 6 órásba. Meg sikerült leszázalékoltatni 50 százalékra,kap nyugdíjat,így a kettő egész jó. Nem megyünk a falnak tőle,de kezdetnek elég. De ami a legfontosabb,visszakaptuk gyámságilag a lányunkat,így elkezdjük kiszoktatni őt ide,hamarosan végleg velünk lesz. Madarat lehetne fogatni velem,most már soha többé nem engedem ki a karjaim közül.
2012. febr. 22. 19:05
Köszi.
162. 4c1a787e8f (válaszként erre: 161. - Szasza14)
2012. febr. 22. 17:16

Kitartás.


Van egy atipikus álláskereső hely: JÓl-lét alapítvány..Üsd be a keresőbe...


Ott segíteni is tudnak talán a keresés módját is..

161. szasza14 (válaszként erre: 159. - 1b0de372a7)
2012. febr. 22. 16:09
Felébredtem én már rég,csak állást nem találok. Most kisegítettem egy takarítónőt,mert beteg volt,helyette takarítottam itt Zsámbékon a pékségbe,de sajna csak két napig. 6000ft-ot kaptam a két napra. Már azt is vállaltam volna,hogy akár pestre is beutazok,de akárhová jelentkeztem,mindenhol hiányolták a pénztárosi gyakorlatot. De könyörgöm,hogy legyen gyakorlatom benne,ha most végeztem el a tanfolyamot,ráadásul fel sem vesznek? Ha nem vesznek fel hogyan legyen gyakorlatom? Erre persze egyik álláshirdető se válaszolt. Akár wc-t is elmennék takarítani,de már ahhoz is érettségi kell. Nem válogatok az állások között,de egyszerűen nem vesznek fel sehova. Sok helyről még arra sem méltatnak,hogy vissza válaszoljanak hogy nem engem választottak. A válás komoly dolog,már váltam egyszer,onnan szerencsére nincs gyerek,de valamit muszály lesz lépnem. Idegesít,hogy csak itthon ül és nem keres munkát. Ettől függetlenűl nem szeretném ha apa nélkül nőne fel a lányom,én anélkül nőttem fel a hugommal,így tudom milyen rossz.
160. kryszy
2012. febr. 19. 11:25
Tényleg van fülbevaló!
159. 1b0de372a7 (válaszként erre: 149. - Szasza14)
2012. febr. 19. 10:16

Szia!


Úgy tűnik felébredtél és én ennek igazán örülök,biztosan nagy csata vár rád de én a helyedben párt is váltanék.

Nem megfelelő társ ő neked,sem emberileg sem anyagilag..

A pénz nagy úr,bizony én is néha leoltom főnökömet,de én már tettem is az asztalára rendesen..attól függetlenül én is igyekszek észben tartani,hogy ő utal nekem havonta és nem fordítva.

Kívánom,hogy kapdd vissza a kislányodat,legyél végre boldog.

Olvaslak még,bízok benne sikerül,nagyon szorítok neked.

158. Sylvia81 (válaszként erre: 157. - Kangaroo Island)
2012. febr. 16. 18:00

Ha belegondolsz, ez nem csak egy fülbevaló... Azzal, hogy a "másik" gyerekről kérdezgetnek, alapjában kérdőjelezik meg a történetet, illetve írójának hitelességét...

És onnantól, hogy "másik" gyerek, akiről szó sem esik, már jön is a feltételezés: biztos másnál van az a gyerek is. És már jön is az ítélet: az ilyen nem való anyának, nem kell sajnálni.

Mert az ember így működik... :(

2012. febr. 16. 16:42
Azért egy vicc h a fülbevalón akadtok ki, ez a legkisebb probléma szerintem...
156. Sylvia81 (válaszként erre: 153. - Kryszy)
2012. febr. 16. 14:48
Ha megnézed a 2. és 3, fotót, 2 perc a különbség a kettő között, meg a játékpáncél. És a 3. képen jól látszik a fülbevaló, ami a 2. képen is látszik kicsit, de felületesen nézve akár egy patentnek is látszódhat. :)
155. hancsalean (válaszként erre: 152. - Kryszy)
2012. febr. 16. 12:16
A fényképezővel nekünk is volt már ilyen, nincs jól beállítva!
154. hancsalean (válaszként erre: 153. - Kryszy)
2012. febr. 16. 12:15
Akkor nézd meg jobbana fotót, látni azt a fülbevalót, arany és lefelé hajó a végén virággal! Attól, hogy a ruha kék, Ő még kislány. A lánykám is szokott a testvérei ruhájában itthon lenni.
153. kryszy
2012. febr. 15. 20:46
2009.04.19. az első képen. 2. Kép 2007.01.01. kisfiúnak látom és nem látok fülbevalót.
152. kryszy (válaszként erre: 150. - Szasza14)
2012. febr. 15. 20:42

Akkor biztos a fényképezőgép dátumozója nem stimmel vagy nem látom jól a dátumot mert ahol a pici kék ruhában van pajzsal ott 2007- és dátum van ahol a picit a kezedben tartod ott 2009- és dátum van.

Nem kötekedni szeretnék csak azt hittem az másik baba.


Egyébként szépen értelmesen írsz, fogalmazol, magyarázol, el sem hiszem ami veled történt ezek alapján. Persze biztos így van, ha te mondod.

Próbálj írással pénzt keresni. Esetleg kórházban segédápolóként? Ezek csak ötletek. Biztos nehéz, de ha akarod menni fog.

151. Sly7105 (válaszként erre: 150. - Szasza14)
2012. febr. 14. 15:01
Igen, én észrevettem...
150. szasza14 (válaszként erre: 147. - Sly7105)
2012. febr. 14. 14:20
Csak a kislányom képei vannak fent.
149. szasza14 (válaszként erre: 148. - Betticsek)
2012. febr. 14. 14:19
Először is bocs,hogy csak most írok. Igazad van nem kell mentegetőznöd. Nem védtem elég agresszivan a lányomat,próbáltam azt nézni neki mi a jobb és összeveszni se szerettem volna senkivel. Most már tudom hogy óriásit hibáztam és próbálom jóvá tenni. Az önkormányzatnál jártam és azt mondták,hogy mivel nem egyedűl nevelem nem tudnak segíteni. A munkanélküli ami volt kihasználtam . A párom nem tudom mit csinál a munkahelyeken,hogy mindenhonnan elküldik. Valószínüleg a szája végett.Ő egyből beleegyezett hogy mondjunk le a lányunkról és adjuk át ideiglenesen a gyámságát. Esküszöm nekem már az is megfordult a fejembe,hogy mind ellenem vannak és végleg el akarják szakítani tőlem a kislányom. De ez nem fog sikerűlni nekik.
2012. febr. 12. 21:34
Miért nem az önkormányzattól kérsz segítséget? A munkanélküli hivatal??? Nehéz a helyzet. De nem tudlak sajnálni, és ezért bocsáss meg nekem. Nem ismerem a sztorit, csak, amit leírtál. De én a gyermekeimért a véremet ontanám. Nem adnám oda senkinek, hogy nevelje őket. Inkább mennék anyaotthonba velük. Egy anya, aki elhagyja a gyerekét - bármilyen indokkal is - szőrnyű bűnt követ el. De nem akarlak bántani, hiszen valószínűleg bánt téged ez a dolog pont eléggé. Csak átcsaptak a hullámok a fejed felett, és már nem tudod irányítani a történetet. Az írásodból úgy veszem ki, hogy a férjed nem tett semmit, holott az ő családja, neki kellett volna szembeszállnia velük. És miért bocsátják el állandóan minden munkahelyről? Nem gondolod, hogy nem védted a gyermeked elég agresszívan? Elnézést, nem akarlak kioktatni. Nincs jogom hozzá. Csak ez a véleményem.
147. Sly7105 (válaszként erre: 146. - Kryszy)
2012. febr. 7. 11:39
Szerintem az a kisfiú inkább kislány... Nézd meg, van fülbevalója... De lehet, hogy tévedek. Ilyen pici korban még a lányok néha lehetnek fiúsak is...
146. kryszy
2012. febr. 7. 09:59

Kedves Szasza! Nekem csak annyi kérdésem van, ki az a kisfiú a profil képeid között? Kismanó.

Üdv. Remélem sikerrel jársz.

145. Arianne113 (válaszként erre: 144. - Évili84)
2012. jan. 26. 13:59
Ezzel is teljesen egyetértek.
2012. jan. 26. 13:33

Én sem látom értelmét a vitának. Biztosan kevesebb vagyok Nálad, mert pár információból nem vonok le olyan következtetést aminek vagy van alapja vagy nincs. És egy vitában én nyitott vagyok és ha olyan indokot hoznak fel, akkor képes vagyok a véleményemen változtatni. De a Te indokaid nem voltak meggyőzőek. Szerintem elég kemény azt mondani, hogy nem tartod anyának. Ki vagy Te, hogy ezt mondhasd? Majd a lánya mondhatja, ha tényleg olyan hibákat követett el. Én sem állítottam, hogy nem követett el hibát.

Remélem, ha Te követsz el hibát, akkor nem olyan emberekkel fogsz találkozni mint amilyen Te vagy, aki elsőre elítél pár dologból.

143. Liviaa
2012. jan. 26. 13:14
Ja még annyi, attól még emberi vagyok, hogy nem értek meg egy embert, aki magára hagyja a gyerekét ilyen-olyan kifogásokkal, hol azért mert beteg hol meg azért mert anyagilag nem áll úgy, hogy nevelje
142. Liviaa (válaszként erre: 139. - Arianne113)
2012. jan. 26. 13:11
Azt szidok akit akarok, és nem szidtam csak elmondtam, hogy nem tartom anyának, ennyi, de nem pazarlom rátok az időm, nem írok ide többet, mert úgy látszik nem mondhatom el a véleményem:) de még mindig nem változott, és nem dühöngöm, kevesek vagytok ahhoz, hogy miattatok dühöngjek:) puszi nektek, jó volt veletek dumcsizni:) ti olyan rendes, megértő emberek vagytok, maradjatok mindig ilyenek:)
141. Arianne113 (válaszként erre: 140. - Évili84)
2012. jan. 26. 12:52

Az én életem sem tejfel mostmeg főleg nem... de ettől próbálok emberi maradni, de úgy látszik ez nemtetszik neki.

Mindegy is, én nem vitatkozom mert ma amúgysincs kedvem. nagyon nem!

140. Évili84 (válaszként erre: 137. - Liviaa)
2012. jan. 26. 12:47

Abba ne menjünk bele ki min ment keresztül, szerintem sokaknak nem fenékig tejfel az élet és nem ismered a történetüket, köztük az enyémet sem.

Ja, hogy ugorjak le rólad, mert annyit mertem mondani, hogy a véleményedet emberibb nyelven is ki lehet fejezni (nekem csak ezzel van bajom, a hangnemmel).

És nem mindenki büszkélkedhet olyan barátnővel, aki fizeti a lakhatását segítségért cserébe. Bizonyára a cikk írója is segít az anyósának a lakhatásért cserébe.

Sok minden áll még mindannyiunk előtt, nem tudhatjuk mit hoz a jövő, még Te sem tudhatod milyen helyzetbe kerülsz. Remélhetőleg csak jobb lesz.

139. Arianne113 (válaszként erre: 137. - Liviaa)
2012. jan. 26. 12:40

nagyszerű. akkor keress más fórumot ahol kidühöngheted magad, és szidj mást.

szia.

138. Liviaa (válaszként erre: 136. - 4c1a787e8f)
2012. jan. 26. 12:22
Bocsi csak az első mondat ment neked, a többit évinek meg adriennek szántam!
137. Liviaa (válaszként erre: 135. - Arianne113)
2012. jan. 26. 12:21
Fele annyi dolgon nem mentetek keresztül mint én, mind2 oldalt ismerem, tapasztaltam, 3 évesen nem volt mellettem az anyám, engem is az nevelt aki épp ott volt, vagy intézet, most meg van egy fiam, akit nagyon nehéz körülmények közé szültem, és sokáig depressziós voltam szülés után, de eszembe sem jutott volna a gyerekemet oda adni, csak egy barátnőm állt mellettem, senki más, mégis megoldottam, ezért nem tudom és akarom megérteni a cikk íróját!
136. 4c1a787e8f (válaszként erre: 134. - Liviaa)
2012. jan. 26. 12:20

Basszus Te tényleg túl vagy kattanva.

Azért írtam, amit írtam, mert kíváncsi voltam a véleményedre valamivel kapcsolatban...

1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook