Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ricinusolaj szempillákra? fórum

Ricinusolaj szempillákra? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 14. 15:32
ÉN egyelőre abbahagytam..annyira csipásodok tőle hogy iszonyat..pedig nem kenem vastagon épp csak hogy a pilák tövére de valószinüleg nekem tulérzékeny a szemem és nem birja:-((amugy kár..
2012. jan. 22. 13:09
Ez látod eszembe nem jutott volna hogy nem egyformán nőne bár logikus majd vigyázok:-)Az inkább zavar hogy nem fogok homályosan látni utána?Vagy reggelre elmúlik?Tényleg ha hosszú távon használja az ember és nyilván csak belemegy a szembe vmennyire az nem gáz?
7. Csilluska95 (válaszként erre: 6. - Sylvia31)
2012. jan. 22. 09:07
Elég persze, én is úgy szoktam, csak amíg el nem alszol, addig figyelj, hogy ne dörzsöld le az ágyneművel, mert akkor nem lesz tökéletesen egyforma hosszú a két szemeden. Én is így jártam, de eddig még senki nem vette észre.:) Ha elalszol utána meg már úgyis mindkét szemedről le fog jönni.:)
2012. jan. 22. 08:35
Szuper!köszönöm szépen a hozzászólásokat ma megyek veszek is..elég csak éjszakára?
5. babszibobó (válaszként erre: 1. - Sylvia31)
2012. jan. 21. 17:26

Igen, nagyon jó rá, saját tapasztalat, de nem olvia olajat, mindenképp ricinust.


Lehet kapni spirál kefét drogériában, Én azzal szoktam felvinni.


Amúgy, ha valakinek elrontják pl: a szemöldökét, arra is ricinust szoktak kenni, hogy gyorsan visszanőjön és lehessen alakítani!

2012. jan. 21. 17:22
Szia, van már ilyen topic, én is kenegettem vele, és szerintem nőtt is..:D
2012. jan. 21. 17:17
azt mondják jo. ártani nem árthat, probáld meg nyugodtan, de kenheted olivaoljjal is.
2012. jan. 21. 17:15
Sziasztok!Hallottam hogy a ricinusojal csodaszép szempillákat képes növeszteni..ezzel kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi érdemes e vennem igaz e...Előre is köszi!
2012. jan. 21. 17:14
Ricinusolaj szempillákra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook