Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tudnék hízni egy kicsit? fórum

Hogyan tudnék hízni egy kicsit? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. Dolores007 (válaszként erre: 30. - Csgybzs)
2012. jan. 24. 11:06
Jaj anyám...
33. ozike0501 (válaszként erre: 32. - Csgybzs)
2012. jan. 24. 11:03
Ne irigyelj, én speciál iszonyatosan sokat szenvedek... :(
32. csgybzs (válaszként erre: 31. - Ozike0501)
2012. jan. 24. 10:51
Mázlisták... :)
31. ozike0501 (válaszként erre: 30. - Csgybzs)
2012. jan. 24. 10:40
Nem mindenkinél használ sajna... :(
30. csgybzs (válaszként erre: 2. - Senkisenki)
2012. jan. 24. 10:17
Edd tele magad késő este... lehetőleg 8 után... sok kenyér, péksütemény.
2012. jan. 24. 09:43
szia,szerintem szedjél Béres cseppet,barátnőmnek ez bejött!:D
2012. jan. 22. 09:10
Én is ugyanebben a cipőben járok, de elhatároztam magam, hogy "hízókúrába" kezdek (nagyon nem tetszik ez a szó) Fél 9 körül keltem fel, már ettem 2 szelet májkrémes kenyeret. Ha szeretnétek, majd írok néha, hogy hogy alakulok.:)
27. eufórbia (válaszként erre: 26. - Ozike0501)
2012. jan. 21. 19:18
Hát senki se volt kövér a családban,de ennyire sovány sem:))
26. ozike0501 (válaszként erre: 25. - Eufórbia)
2012. jan. 21. 19:03
Hááát pedig valaminek akkor lennie kell a háttérben... Családod milyen? (genetikai öröklésre gondolok...)
25. eufórbia (válaszként erre: 22. - Ozike0501)
2012. jan. 21. 18:35
Sajnos nekem más lehet az esetem,mert semi szervi bajom nincs,voltam már sok hasonló vizsgálaton.Emésztésem rendben,étvágyam rendben,renszeresen étkezem,van hogy 2x vacsizom.Nincs stresszes életem.Szedtem béresseppet avval sem jutottam semmire.Dokik csak azt fújják sokat és sokszor egyek.De ez hűlyeség mert étvágyammal sose volt baj..sőőt:))
24. Dolores007 (válaszként erre: 23. - Marissa)
2012. jan. 21. 18:10

Szerintem a hízókúra nem a fogyókúra ellentéte.

Vagyis aki hízni akar, az ne egyen hízlaló és egészségtelen dolgokat, kerülve mindent, ami jó neki. :)

23. Marissa (válaszként erre: 1. - Senkisenki)
2012. jan. 21. 17:50

Sok kenyér, tészta, este kell jól bevacsorázni akár 9-10 fele, evés után pihengetni.

Aki dohányzik tegye le a cigit, máris nagyobb étvágya lesz hízni fog.

Én 3 hete nem cigizek, már 3,5 kg híztam, bár én nem szerettem volna hízni...

2012. jan. 21. 17:48

Nah akkor írom ide... :)

Laktóz (tejcukor) érzékeny vagyok enyhe mértékben, ami szerencsére '98 óta nem súlyosbodott. Ha tejeset iszom/eszek, akkor egy idő után hasmenésem van, plusz nem jó a felszívódásom sem, mert az állandó hasmenések miatt a bélbolyhaim minimálisra csökkentek. Ez az állapot '96-ban kezdődött részben ezek miatt, részben a szüleim válása miatt, tehát lelki okok miatt is sokat volt hasmenésem és nagyon sokszor volt olyan görcs ettől a beleimben, hogy 20-25 percig a wc-n görnyedtem, mert nem bírtam felegyenesedni.

Pár éve amikor a főiskola végén voltam 48 kg voltam szó szerint csont és bőr. Nem mehetett így tovább, elkezdtem kivizsgálásokra járni. Kerestem egy jó belgyógyászt, aki segített. Fokozatosan haladtunk. Vérvétel (minden negatív), hasi UH (szintén negatív). Már nem is emlékszem, hogy hány féle vizsgálaton voltam, de minden negatív lett. Eljutottunk odáig, hogy gyomorom is meg kellett nézni. Végül is ott is minden rendben volt annyi kivétellel, hogy nagyon sok a gyomorsavam és erre kaptam savcsökkentőt. Aztán szenvedtem tovább... Elmentem végül béltükrözésre. Kellemesnek abszolút nem mondható, de vettek mintákat. Azon kívül, hogy a bélbolyhok nincsenek nagyon, nem állapítottak meg semmit, mert megint minden eredményem negatív lett. De legalább ennyivel előrébb jutottam.

Van egy nagyon rendes pár (fogadott szüleim) és ők ajánlottak egy homeopátiás szert, ami nagyon úgy nézni, hogy jó lesz. (Nem hiszek az ilyenekbe, tőlük viszont azért fogadtam el a tanácsot, mert tudod, hogy ők nem a pénzért ajánlották ezt, hasznuk nincs belőle.) Szóval! Most minden reggel 2,5 ml-t iszom belőle reggeli előtt már lassan két hónapja. Hasmenésem 2-3x volt max. ezen idő alatt (régebben minimum heti 1 volt...) Ha van is bélfájdalmam, akkor az egyre enyhébb, már nem szenvedek annyit, illetve nem szedem a savcsökkentőt és nincs savas nyélérzetem sem, meg a heti 1-2 székelés helyett szinte minden nap el tudok menni. Ezek mellett részoktam arra, hogy reggelizem, ebédelek, uzsizok és vacsizok. Amit megkívánok mind megeszek és úgy látom magamon, hogy picit, mintha kerekedtem volna... :) Hiszek abban, hogy ha ezt tovább csinálom így, akkor x hónap alatt eljutok 50kg-ról az 55-56-ra! (Persze nem két hónap alatt, hisz nagyon sok mindennek kell helyreállnia a szervezetemben. 16 év romboló munkáját nem lehet hirtelen helyreállítani!)

Lehet valaki hitetlenkedik vagy nevet rajtam, de a hízás is nagyon nagy kínokkal jár valakiknek. Sajnos...

2012. jan. 21. 17:13
Béres csepp c vitaminnal illetve az összes multivitamin hízlal vagy a fehérjeturmixok de azt nem próbáltam csak egy barátnőm sportol ő issza..ha igy sem hizol abszolut kivizsgálásra van szükség!Számold ki a BMI testtömeg indexed hogy mennyi!
20. eufórbia (válaszként erre: 19. - Ozike0501)
2012. jan. 21. 16:56
Bocs de engem is érdekelne,mit tudsz tenni ellene!Én is 163 cm vagyok és 50 kg,ami már siker mert 1 éve mégcsak 46 kg voltam.Egész életemben vicc tárgya volt a soványságom,amit ugyanúgy kellemetlen volt hallgatni mintha a kövért kövérnek titulálják:((
2012. jan. 21. 16:19
Még mielőtt bármilyen tömegnövelőt vagy mást szednél, menjél el belgyógyászhoz. Mondd el neki a panaszaid és vizsgáljanak ki. Szükség esetén engedd meg a tükrözést is! Én is így vagyok, mint Te. 168 magas vagyok és 49-50 kg. Ha gondolod privátban szívesen leírom, hogy miért nem tudok hízni és mit próbálok tenni ez ellen...
18. Dolores007 (válaszként erre: 17. - Senkisenki)
2012. jan. 21. 16:17
A tömegnövelő cuccok amellett nem is egészségtelenek. Az egyik exem volt nagyon-nagyon vékony, és ő kezdett el szedni mindenféle fehérjét meg tejsavót, meg fene emlékszik már rá hogy miket. 6 kg-ot hízott, amit utána sem adott le.
2012. jan. 21. 16:00

Akkor majd mondom anyának, hogy menjünk el kivizsgálásra, bár nagyon nem szeretném.:(

Én kb. 55 kg vagyok és 170 cm, de nagyon vékony vagyok a magasságomhoz.

Filcike, nagyon sajnállak. Remélem jobb lesz majd egyszer.

16. Pici Manócska (válaszként erre: 15. - F8db0709b8)
2012. jan. 21. 15:28

juj sajnálom....

én rajtam minden falatt meglátszik...

176cm és 82kg vagyok...

és ha leadok egy keveset utánna a duplája jön rám... :(

2012. jan. 21. 15:26

Ezzel én is így vagyok.

Voltam dokinál ezelőtt 10 évvel,azt mondta,mindegy miből mennyit eszek,nem fogok hízni.44kg vagyok 170centihez.Nálam semmi rendellenesség nincs,csak gyors az anyagcserém.ez van.

14. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - Dolores007)
2012. jan. 21. 15:22
én minden kép egy nagy kivisgálást javasolnák....
2012. jan. 21. 15:21
Ha kiderülne, hogy mégsem anyagcsere probléma, akkor menj be egy body builder shopba, (remélhetőleg van vmi ilyesmi nálatok) és ott adnak tanácsot. Szerintem magadtól ne kezdj mindenféle szereket szedni!
12. Pici Manócska (válaszként erre: 11. - Senkisenki)
2012. jan. 21. 15:09

nem egy évi szedte csak....

és még most is egész jó alakja van..

2012. jan. 21. 15:04
És a gyógyszert egész életén át szednie kell?
2012. jan. 21. 14:59

volt egy barát nőm ő is mindig irtó sovány volt...

elment vele dokihoz...

vmi anyagcsere baja volt...

kapot vami gyógyszert és el kezdett hizni....

2012. jan. 21. 14:59
Esetleg tudna valaki ajánlani valami tömegnövelő izét? Annyi van, és nem tudok róluk semmit.
2012. jan. 21. 14:57
Persze, eszek mindent. A mai reggelim például kb 20 dkg császárszalonna volt 2 nagy szelet fehér kenyérrel.:) Csak hogy egy példát tudjak mondani, hogy miket eszek...:)
2012. jan. 21. 14:56

Sokan azt mondják, hogy anorexiás vagyok(főleg mióta lefogytam), pedig többet eszek, mint a 90 kg-os barátom.:) Senki sem hiszi el.

Eddig semmi gond nem volt az anyagcserémmel, de kivizsgáláson nem voltam miatta.

2012. jan. 21. 14:55
Ez alkati kérdés. Engem még a levegő is hizlal.
2012. jan. 21. 14:54
Ehetsz mindent: csokoládét, süteményeket, fagylaltot, kenyeret, tésztát... bármit, ami jólesik!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook