Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Léteik olyan program, amivel a törölt e-mailjeimet "visszaállíthatom"? fórum

Léteik olyan program, amivel a törölt e-mailjeimet "visszaállíthatom"? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 21. 10:50
Már régebben volt ilyen fórum, ahol azt írták, hogy vissza lehet állítani a végleg törölt leveleket.
2012. jan. 21. 10:19
ha végleges törlés volt, akkor már nem.
7. LEONA1 (válaszként erre: 2. - Emőke007)
2012. jan. 21. 10:17

Szia!

Ezt találtam számodra, tudom, hogy nem

biztató, de sajnos ez van. :((((( Ez nem csak erre a levelezőre érvényes.



Kattintson a Levél törlése parancsra.

Jaj, ne! Hatalmas hibát követtem el! Vissza szeretném kapni azt az üzenetet!


Semmi akadálya. Közvetlenül az üzenet törlése után megjelenik az oldal tetején egy sárga sáv és benne egy Visszavonás link. Ha erre rákattint, az üzenet visszakerül a Kukából az eredeti helyére. A törölt üzeneteket a törlés után 30 napon belül állíthatja vissza oly módon, hogy a Kuka linkre kattint, kijelöli a kérdéses üzenetet, majd az Áthelyezés ide: Beérkező levelek lehetőséget választja. Ez a módszer azonban nem működik, ha már végleg törölte a levelet.


Nem, tényleg nem. Még a Kukában sem szeretném látni azt az üzenetet. Kérem, tüntessék el.


Ha egy üzenet a Kukában van, a Gmail 30 nap múlva törli azt, de minden további nélkül saját maga is végleg törölheti.


Kattintson a Gmail bármely oldalának bal oldalán látható Kuka linkre.

Jelölje be a jelölőnégyzetet a végleg törölni kívánt üzenet mellett.

Kattintson a Végleges törlés gombra. Ekkor valóban végleg törlődik az üzenet.

2012. jan. 21. 07:56
A törölt elemekből még vissza húzhatod a bejövőbe.
2012. jan. 21. 07:55
Én úgy tudom, hogy a végleges törlés végleg kitörli. :(
2012. jan. 21. 07:36
törölt levelek visszaállítása megvan, ha rákattintok,és kijelölöm, előugrik az a panel, hogy hova (melyik mappába szeretném visszaállítani őket) DE nem tuok erre a panelre rákattintani sem!!!! miért???
2012. jan. 21. 07:12
ja és outlokk-ról lenne szó!!!
2012. jan. 21. 07:07

Sziasztok!


Szerintetek létezik olyan progi amivel a törölt ("véglegesen") maileket vissza állíthatom???

Véletlenül kitöröltem a szemetesemből egy olyan mailt, amit tele volt számomra fontos adatokkal:S...

SEGÍTSÉG:)!!!!

2012. jan. 21. 07:05
Léteik olyan program, amivel a törölt e-mailjeimet "visszaállíthatom"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook