Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édesanyám halála óta (3éve) gyakran nyöszörgök álmomban. Hogyan szokhatok le erről? fórum

Édesanyám halála óta (3éve) gyakran nyöszörgök álmomban. Hogyan szokhatok le erről? (tudásbázis kérdés)


19. b892d196e8 (válaszként erre: 1. - Csigabaga)
2012. aug. 22. 19:35

Nekem 7 éve halt meg anyum,de van még,hogy a sírásomra kelek.

Nagyon nehéz :(

18. Guruljka (válaszként erre: 15. - Csigabaga)
2012. aug. 22. 11:46

Tudom, hogy nehéz! De MUSZÁJ elengedned.

Három hónappal ezelőtt a férjemet engedtem el. Amikor már megnyugodtam kicsit, helyrerakosgattam magamban a halálát, az oda vezető életszakaszt.

"Szívem minden szeretetével megáldalak, és szeretettel elengedlek: menj, szabad lélek!"

Könnyebb a szertartás után lett, később. Én is beszélgetek hozzá, megvan a kontaktus, de már szabadok vagyunk. a földi köteléken már túl.

17. csigabaga (válaszként erre: 16. - 342402de6d)
2012. jan. 21. 09:06
Igyekszem, Drága, igyekszem... :(
2012. jan. 20. 20:15

...és még azt mondják az idő segít.....sajnos nem,a rossz emlékek a gyermekkorból meg főleg, nagyon is megmarad és újra meg újra előjönnek.....

Ha elfogadod és belenyugszol...talán az segít,nem szabad az érzések ellen harcolni....felesleges....az hatalmasabb erő mindennél...

15. csigabaga (válaszként erre: 14. - Hné80)
2012. jan. 20. 15:25
Sokat beszélek Hozzá, gyakran mosolygok is, amikor azt gondolom, Ő üzen nekem. De elköszönni nem tudok.
14. Hné80
2012. jan. 20. 15:16

Nekem dédapám halála után voltak problémáim:( nem tudtam elengedni és hallottam a botja kopogását stb..

Voltam ezzel szakembernél és azt tanácsolta menjek ki a temetőbe hozzá 1 gyertyával, gyújtsam meg a síron és hangosan beszéljek hozzá. Köszönjek el tőle. Nekem sikerül.

13. csigabaga (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2012. jan. 20. 15:14
:)
12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 15:10

:o)

már a múltkor is egy hullámhosszon voltunk:o)

11. csigabaga (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2012. jan. 20. 15:08
Értem, köszönöm..
10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 15:05
A kinez. sztem pont erre jó, hogy bizonyos dolgokat agyban átrendezz. Attól nem kell "túl lenni rajta" Nekem sincs eszem ágában sem, viszont nem terhes és nem okoz semmiféle zavaró tünetet.
2012. jan. 20. 14:58

Az a nagy baj, hogy nem nagyon szeretnék "túllenni rajta".

Igyekszem elengedni Őt valamilyen szinten, de teljesen nem szeretném. Valahol Ő a vígaszom mindenkor..


De azért elgondolkozom azon, hogy egy kineziológussal ezt megbeszélem. Talán egy hipnotizálás segítene? Tény, hogy vannak olyan dolgok, amit sajnálok, hogy nem tettem meg anno..

2012. jan. 20. 14:52
Szerintem soha...hirtelen jött,nem tudtam elengedni azóta se..tudom ez baj és sokan mondják is hogy "az élet megy tovább"Persze megy,csak már nem ugyanúgy,semmi nem lesz olyan mint régen..:((Szakemberen nem gondolkodtál még?Ne hari ezért, kérlek!
2012. jan. 20. 14:52
Menjetek el egy természetgyógyászhoz, aki segít feldolgozni és túllépni a fájdalmon.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 14:52

Neekm nagyikám ment el, lassan 2 éve, de nagyon kötődtem hozzá... Az agyam úgy próbálja feldolgozni, hogy álmomban találkozunk, megölelgetem, beszélgetünk, stb.

Nemtudom hallottál-e róla, de a kineziológia erre (is)egy nagyon jó módszer, segít a tudatalattidban rejlő titkokat megfejteni, átalakítani. Megérne egy próbát, sztem.

5. csigabaga (válaszként erre: 4. - 4fbd4b2862)
2012. jan. 20. 14:47

Sajnálom.. :((

Gondolom, nagyon-nagyon szeretted őt!

Talán sosem fogjuk az eltávozásukat feldolgozni??? :((

4. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 14:45
Szia!Apukám meghalt 11éve,azóta kiabálok álmomban..már alig merek elaludni..:((
3. csigabaga (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2012. jan. 20. 14:43

Csak jókat álmodom Vele..

Más álmoknál nyöszörgök, de a halála után kezdődtek ezek a gondok, előtte sosem volt ilyen.


Neki voltak rémálmai, amikor szenvedett és én ezt mindig hallottam, amikor a közelében voltam. Ijesztő volt.. és most én is ezt csinálom..

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 14:36

Ami nekem bevált, hogy lefekvés előtt az adott álomra gondolok és "megbeszélem magammal" hogy miként fogok cselekedni, ha találkozom vele.

Gondolom, álmodsz is vele, arról lehet szó,nem?

2012. jan. 20. 14:31
Édesanyám halála óta (3éve) gyakran nyöszörgök álmomban. Hogyan szokhatok le erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook