Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyat talátam a páromnál, amit nem kellett volna. Most mit tegyek? fórum

Olyat talátam a páromnál, amit nem kellett volna. Most mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
151. 39694c0c70 (válaszként erre: 150. - 2caf8744b6)
2012. febr. 10. 13:57

Igaz, hogy ezt nem ide, hanem a másik topikra szántam, de ott alighanem botrány lenne belőle, ezért itt írom le. (Itt nem tűnik célzásnak)


"Újgazdag pasas ül a feleségével a tengerparton a pálmafák alatt. Odalép hozzájuk egy feltűnően csinos lány, és szájon csókolja a férfit.

- Ez meg ki volt? - kérdi indulatosan a feleség.

- Á, csupán a szeretőm, mondja a férfi.

- Amintjegyezd meg. amint hazaértünk, azonnal elválok tőled!

- Alaposan meggondoltad? Ékszerek, utazás, luxuskocsi. Mindenről lemondanál?

Az asszony még egy kicsit duzzog, majd megszólal:

- Nézd ott van Tibor! Ki az nő mellette?

- A szeretője.

- Jó, de a miénk akkor is szebb."

150. 2caf8744b6 (válaszként erre: 148. - 39694c0c70)
2012. febr. 10. 13:45

Írjál még ilyeneket had legyen jó kedvem.

Rám fér.

149. willow'
2012. febr. 2. 14:40
Na, és mi lett a vége? Egyébként csak azért, mert a pasi nem modogatja, hogy 'szeretlek', attól még szerethet, és az sem kötelező, hogy jelentsen bármit egy ilyen mappa...
148. 39694c0c70 (válaszként erre: 147. - 2caf8744b6)
2012. febr. 2. 13:06
Örülök, ha sikerült egy kis vidámságot okoznom.
147. 2caf8744b6 (válaszként erre: 146. - 39694c0c70)
2012. febr. 2. 12:55

Ez jó vicccccccc

Magam előtt látom a helyzetet.

Hu de jó kép!!!!!!!!!!

146. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2012. jan. 27. 14:08

Mielőtt végigolvasnám a hozzászólásokat, a figyelmedbe ajánlanék egy kis viccecskét:


"Egy asszony takarítás közben egy csipkés bugyit talál a férje ágya alatt, ami szemmel láthatóan kisebb méretű, mint az övéi. Felháborodva kiált fel:

- Egy női bugyi!

- Na és? - felel a férj közönyösen - Látod, hogy nincs benne senki!"

145. Pen80 (válaszként erre: 144. - Sly7105)
2012. jan. 24. 14:48
még mindig nem értem, miért nem értitek, hogy mások máshogy gondolkodnak/éreznek.
144. Sly7105 (válaszként erre: 143. - 6f773a273c)
2012. jan. 24. 14:06

Szerintem is ki kell mondani ezt a szót! Ez annyira jó a másik embernek... és annak is, aki mondja...

Aki erre képtelen, ott valami nem stimmel. Talán nem is érzi...

2012. jan. 24. 12:46

nem olvastam végig a kommenteket,de azért kíváncsi lennék mi történt végül.

csak azt nem értem sose,hogy miért van az,hogy egyesek sose mondják ki,hogy "szeretlek" egy olyan embernek,akit szeretnek??fájna?ha igazán szereti szerintem ezt az egy szót ki tudná mondani.amúgy sem értem miért olyan nagy dolog ez.attól még hogy nem mondja ki,ugyanolyan rossz dolgok is történhetnek,amitől fél,hogy megtörténnek,ha kimondja.főleg ha ez rossz a párjának...pfff...

142. Sly7105 (válaszként erre: 140. - Júliusi)
2012. jan. 24. 12:04
Én is anno, amikor először férjhez mentem kidobáltam a régi leveleimet, fotókat, mondván, hogy nekem azokra már úgysem lesz szükségem... Később aztán rájöttem, hogy nagyon nem kellett volna, hiszen az a múltam az életem része, amire később már megint kíváncsi lettem volna, jó lett volna olvasni és megnézni a képeket. Mekkora butaság volt azokat eltüntetni, hiszen attól még ami megtörtént, az megtörtént...
2012. jan. 24. 11:41

Ha szereted és nem akarsz veszekedni akkor tégy vissza mindent és ne szólj semmit.

Ha mindegy mi lesz akkor tárd fel és várd a hatást de sok jóra ne számitsál.

A mai eszemmel én ebben a helyzetben erőfeszitések árán de csinálnék szép napokat mikor csak rám figyel és akkor szépen adagolnám, aztán attól fügne a többi. Majd késöbb vissza olvasom a hozá szolásokat, lehet nem ez a leg jobb ötlet.

140. júliusi (válaszként erre: 9. - White-Angel)
2012. jan. 21. 14:09

Még nem olvastam végig a fórumot.

Én sem örültem volna a helyedben...

Annak idején,amikor összeházasodtunk,25 éve lesz lassan,az esküvő előtti napon elégettük közösen az összes levelet, amit nem tőle kaptam...Akkor még nem volt, SMS,email...

Mindegy jelképezne, hogy a múltnak vége...

Levél nem maradt, de egy két régi kép előkerült innen onnan,amit végül nem dobtam ki...

Mára már nincs jelentősége...

Viszont,néha eszembe jut,milyen volna újra elolvasni azokat a régi leveleket...

139. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 138. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 21. 06:45

jjaa :D

gondolom,már lezajlott az ünneplés,és az egész,amit írtam,nem aktuális


..hogy sikerült?

2012. jan. 21. 06:43

szerintem,aki nem szereti kimondani,hogy szeretlek,annak meg kell erőltetnie magát,hogy legalább néha,mondjuk egy születésnapon ki tudja mondani,mert szerintem a legtöbbeknek hiányzik,amíg nincs kimondva.

a topiknyitónak: szerintem én írnék neki egy sms-t mielőtt hazajön,hogy myilen boldog vagyok vele,szóval nagyon pontsoan körülírnám,hogy szeretem..erre neki kell vmit válaszolnia..vagy írásban,vagy majd szóban,valami hasonlót(ha vki szeret,egy iylet nem hagy válasz nélkül)

Aztán meg a szülinapra tényleg gyönyörű lennék..nem túldiszített,hanem természetes,amennyire lehet,de tennék magamra vmi extrát,amiről tudom,hogy nagyon tetszik neki..meg gyertyafény..hátha így kiszalad a száján végre,hogy gyönyörű vagy:)

2012. jan. 20. 21:04
Szerintem kérdezd meg tőle,hogy mik a szándékai,mit érez a csaj iránt.Az,hogy neked nem mondja,hogy szeret és hogy szép vagy,valószínűleg úgy is gondolja.Jobb az ilyet időben tisztázni,amíg csak 1 éve vagytok együtt...
136. vénusz01 (válaszként erre: 105. - White-Angel)
2012. jan. 20. 19:54

Szerintem, neked mindegy milyen szépeket mond! Köd van előtted......nem lehet hogy az a baj, nem tudod elfogadni, hogy valaki mást is szeretet?

...de, te is szerettél mást ő előtte....gondolj arra, az akkori kapcsolatában biztos tapasztalt olyanokat, amivel téged most gazdagíthat. Én is voltam hasonló cipőben és gyötörtem magam...

Egy év kellett, mire elmondta amire vágytam...ismétlem egy év...addig, csak rontottam a helyzetünkön...sokszor azt sem tudta mi bajom van....nem számít mi volt...még,ha fáj is..a gondolatunk által építjük a napjainkat....húzz egy falat az eddigi gondolataid elé, engedd el a rossz érzéseidet! Szeresd őt, ahogy szeret téged...képzeld el mit szeretnél és élj úgy, fordulj felé úgy, mint ha már meg is történne..és csodálkozni fogsz, mert meg is fog történni...

135. vénusz01 (válaszként erre: 134. - Vénusz01)
2012. jan. 20. 19:32

Mindenkinek van múltja, voltak kapcsolatai. Úgy ismertük meg a párjainkat, hogy tudtuk, nem mi vagyunk az elsők az életében. Mint ahogy nekünk sem a jelen párunk. Nem várhatjuk el, hogy töröljék a múltat. Én sem dobom ki régi fotókat stb.

Ha, nem láttad volna a levelet, most boldog lennél az IMÁDLAK szótól is! Az, hogy a szerelmednek hívott szép gesztus és gondolom nem kamú, Nagyon kevés pasi mond szépeket évek elteltével, főleg, ha együtt is élnek. Nézd a jó tulajdonságait és azokat a gesztusokat, miket kapsz tőle..

Én pl. sosem mondom ugyanazokat a szavakat a jelen páromnak, amit az előzőeknek. Mert az volt az is más tartalom volt és ez is más. Annak vége lett, ez pedig ÉL! De, ha szavakon hisztizel és nem a tartalmat nézed, megölöd!

134. vénusz01 (válaszként erre: 102. - White-Angel)
2012. jan. 20. 19:17

Ha, nem olvasod el ezeket a leveleket, akkor hogy éreznél???

Előtte is voltak ilyen "zöldszem" látásod, vagy csak a levelek után?

133. Aville
2012. jan. 20. 18:15
Ne foglalkozz vele, konkrétan én is leszarnám. Vagy röhögve olvasgatnánk együtt, hogy jézusmária, ilyen nyáladzás kellett annak a csajnak?!!! És akkor is te vagy a királylány :D És tényleg nem vagy már fiatal, tudnod kellene, hogy a férfiak egészen másképp működnek, mint mi. És hogy ezzel, ha előhozod hisztivel, a legrosszabbat teszed, amit csak tehetsz... És valóban... Nálad a párod semmit sem találna az exeidről/-től? Semmit? Tényleg semmit???? :D
2012. jan. 20. 18:13
amit akarsz
2012. jan. 20. 17:30
teljesen leszarnám, ha nem ezzel alszik, hanem csak egy mappában van a polcon
130. Hello Titti (válaszként erre: 123. - Pen80)
2012. jan. 20. 15:09
:)))))
129. b4c06bc553 (válaszként erre: 127. - Pen80)
2012. jan. 20. 15:09

Bocs, azt nem olvastam, mert több dolgot is csinálok közben.


Úgy vélem, hogy nem egyet kellene vele érteni, hanem megmondani neki azt, hogy hülyeséget akar csinálni. Elhihetné azoknak, akik már nem egy ilyen helyzetben voltak. Elvégre véleményt kért, és főleg olyanok válaszoltak, akiknél volt hasonló. De ő csak abba kapaszkodik, aki neki ad igazat, mégpedig abban, hogy ha nem ma, akkor majd holnap, de tegye szóvá (finoman fogalmazva).

Nem fiatal nőről van szó, nem hiszem, hogy neki nincs valamije "otthon", ahova most el akar menni, amiért a párja nem bukhatna ki.

128. Pen80 (válaszként erre: 126. - Csigabaga)
2012. jan. 20. 15:03
ez nem arról szól :) az érthető, csak már eszébe jutott, hogy tegnap mondta neki a srác, hogy ő a szerelme. :)
127. Pen80 (válaszként erre: 125. - B4c06bc553)
2012. jan. 20. 15:01

?

Nem, az előbb javasoltam, hogy hívja fel egy barátnőjét az indító, aki "helyreteszi" :) Ilyesmire gondoltam, azért mondom, hogy azt hívja, aki ilyeneket fog neki mondani, mint te.

:)

126. csigabaga (válaszként erre: 120. - B4c06bc553)
2012. jan. 20. 15:01

Nem ítélhetjük el amiatt, mert fáj a szíve... Nehéz egy ilyen helyzetben úrrá lenni önmagunkon.

Mindenkivel megesik..

125. b4c06bc553 (válaszként erre: 124. - Pen80)
2012. jan. 20. 14:57
ezek szerint te vagy a fórumindító is? :)
124. Pen80 (válaszként erre: 120. - B4c06bc553)
2012. jan. 20. 14:54
na, azt a barátnődet hívd, aki ilyeneket mond :))
123. Pen80 (válaszként erre: 121. - Hello Titti)
2012. jan. 20. 14:53

gondoltam, azért írtam, hogy ne vedd magadra - meg van ilyen tapasztalatom :S

:D

122. bnedora (válaszként erre: 91. - White-Angel)
2012. jan. 20. 14:48
Az emberek nem egyformák, gondolom ezt te is jól tudod, ezért nem egyformán szeretnek. Azt a másikat másképpen szerette, mint téged. Vagy te egyformán szerettél eddig mindenkit? Próbálj meg megnyugodni, és inkább az elkezdett dolgodat csináld, mint fórumozva jobban hergeld magad.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook