BB cream (beszélgetős fórum)


8. tengerszint (válaszként erre: 2. - Simple)
2012. jan. 20. 13:32

Én is kis kiszerelést vettem (missha 15ml, és Signature 10ml).

Az én arcomra elég volt kb 3-4csepp krém, szóval viszonylatban nem is annyira drágák.

7. varganikolett01 (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. jan. 20. 12:11
igen,teljesen igazad van!:-)Amikor én megvettem én is többet vártam tőle!A párom látta a változást,én meg nem annyira! Azt hittem,hogy sokkal többet tud!Azóta én is látok javulást a bőrömön,de ez akár a csokis maszknak is köszönhető!Az biztos,hogy ha valakinek nagyon problémás a bőre,akkor nem váltja ki az alapozót!
6. simple (válaszként erre: 5. - Varganikolett01)
2012. jan. 20. 12:05
Ha valakinek beválik, akkor nem drága, de ahhoz drága hogy kidobja az ember ezt a pénzt az ablakon, mert esetleg nem jó neki a krém. Én már sokszor jártam úgy, hogy nem működött nálam egy termék amit mindenki más istenített.
5. varganikolett01 (válaszként erre: 2. - Simple)
2012. jan. 20. 12:01
Van kis kiszerelés is! És szerintem nem drága!én nyár óta használom az enyémet,de még mindig van benne bőven!:-)
4. varganikolett01 (válaszként erre: 1. - Tengerszint)
2012. jan. 20. 11:59
Szia! Én használom már nyár óta!A magyar forgalmazótól rendelem!Missha perfect-et használom rendszeresen.ha ez elfogy,akkor ki akarom próbálni a Signature-t.Nekem egyedül a szín nem 100%os!Egyébként használom a csokis maszkot is,meg a szappanokat és van barackos peelingem is!A páromnak is vettem egy férfiaknak való krémet!Megmerem kockáztatni,hogy az jobb,mint a női!:-)
2012. jan. 20. 11:58
ezek milyen krémek?
2. simple (válaszként erre: 1. - Tengerszint)
2012. jan. 20. 11:56
Néztem én is ezeket a krémeket, de elég drágának találom őket. Ha lehetne venni először csak mintát, kipróbálnám, de így hogy tízezer körül van egy tégely krém, és vagy jó lesz vagy nem, így elég rizikós.
2012. jan. 20. 11:51

Ki használ BB krémet?

Én most vettem Missha és Skin79-t. Eddig csak a Misshát próbáltam ki, de nagyon meg vagyok elégedve. Ti milyen BB krémet használtok? Hol vásároltok? Milyen tapasztalataitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook