Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nu Skin termékekkel, táplálékkiegészítőkkel mik a tapasztalataitok? fórum

Nu Skin termékekkel, táplálékkiegészítőkkel mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


1 2
28. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 25. - Klimpírozi)
2008. júl. 23. 17:21

:)))

az elírást sikerült kikódolnöm. hála néked enigma :))))


De mi a csudát csinál a pofazacskóval?

2008. júl. 23. 16:06
??????
2008. júl. 23. 13:04
Kedves, köszönöm...ezzel élek én is, sőt tájékoztatni is tudlak:)))
25. Klimpírozi (válaszként erre: 24. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 23. 13:03
maga zrikál az elírás miatt...jótétemény és pofazacskó...mivel tilos a forgalmazásnak még csak a szellője is, magának élőszóban, személyesen majd...és a ráncmentes arcocskáját is bármikor megrenoválhatja, mert a gyereknek van saját különbejáratú készüléke minden krémmel, szérummal, és odaadja, ha Espritbe összefutnak...kipróba, játssszon:))
24. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2008. júl. 23. 10:46

"külön kótéteménye a feéhúzott pofazacskó:))))"


Konkrétan mire gondolsz????? :o))

23. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - Henie)
2008. júl. 22. 18:03

nem mondod...pontosan mire gondolsz a durvaságra utalva?????

Szerintem a hiperallergiások is használhatják, külön kótéteménye a feéhúzott pofazacskó:))))

22. Henie
2008. júl. 22. 15:01
Nekem az egyik rokonom foglalkozik ezzel es igy "probaba" probalgattam mar kremet meg ezt a keszuleket... durva!:D
2008. ápr. 14. 22:04
no igen...van igazságod..annak viszont örülök, kozmetikusként is szereted a ketyerét, nem veted el a hasznosságát és a kencék minőségét..
2008. ápr. 14. 10:03
A fekete dragabb,ès fönt van mèg az èn eladòm is aki 107-èrt kìnàlja!Ott is vannak dràgàbbak,jòl körül kell nèzni!!!A biztonsàgròl meg annyit,hogy annyira ellenörzik az ebay-t,hogy lehetetlen csalni!Amugy meg aktivàlni kell a PayPal-t-ha nem vagy megelègedve,visszakapod a pènzed-persze ha visszaküldted az àrut`;)
19. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Enrosadira)
2008. ápr. 14. 09:11
Tényleg jelentős az ebay vásárlás kedvezménye, bár nem akkora a különbség, mint írtad...az inforádió mai dollárkurzusát figyelembe véve úgy nagyjából 32.000 ft a fekete vasaló, no persze a kencék árfekvése is más..aki ügyes és bátor ebayen keresztül rendelni, valóban megéri a próbálkozást...
18. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - Livia38)
2008. ápr. 13. 16:24

csudát, hallatni kell minden tapasztalást, s nem baj, ha nem csak a jót olvasuk...kinek hogy, tudod!!

nekem sem vált be az arcfestestő széruma, még jó, hogy ajándékba kaptam a 33.000ftos cuccot, de nem kéne mégegyszer...a többit viszont szeretem.

17. Livia38 (válaszként erre: 16. - Klimpírozi)
2008. ápr. 13. 16:13

Nem akartam rossz reklámot csinálni, ha neked be válik az jó, a részemröl csak pénzkidobás volt, na..., de nem is mondok többet.

Az arcmaszkja Face lift powder viszont nagyon jó használtam és hébe-hoba használom is, fontos hogy a maszkoldóval együtt rendeld meg, mert a maszkot nagyon nehéz leszedni, vizben nem oldodik.

A fogyókurás TRA Comlex + Duolean is kiprobáltam Pharmanex termék, szintén a NuSkintöl.

16. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Enrosadira)
2008. ápr. 13. 15:45

a nuskin.comon kövesd az új termékeket, most jelent még, még nem ismerem az új arcmaszkja, állítólag nagyon klassz!!!!

vettél már a feszestő maszkjából, a z Instant Line Correctort használtad már????

2008. ápr. 13. 15:42

Egy ultra hasznos info..semmi tudományos alapja,seholsem publikált, de praktikus!!

Sógornőm a férje fáradó férfiasságát vetette alá egy feltöltő kezelésnek, nos..elmondásuk alapján egész estés, sosem tapasztalt... reggelig tartó kellemes állapotot idézett elő a kék gél és a vasaló együttes munkálkodása:)))

Műtősnő barátném ízületi fájdalmakat kezel a vasalóval és a kék géllel masszírozva az inkriminált területeket.. és bár polarizált krémekhez való a vasaló, működik fájdalomcsillapító géllel együtt is !!!!

14. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - Livia38)
2008. ápr. 13. 15:35

a jóra áldozni kell,nincs ez másképp... s ha nem használod, valóban csak szép fiókdísz..látom magamon is, nekem a szemem alatti rész rettenetes, de ha rendszeresen használom, gyönyörű a hatása..sima,kipihent,szép a bőr..a gyerekem az előbb kezelte meg az arcát, a pattanásaira hatott igen jótékonyan..

Egyébként kifejezetten takarékos, csöppnyi kell belőle, a hatóanyagtartalma többszöröse a szokásosnak.Nekem nem szárítanak a szérumok, a Celltrex Q10 a mindenkori kedvenc az érzékeny, vízhiányos bőröm nagyon szereti a z arcpermettel együtt.

Sokfélét próbáltam má..r az extra drága Diorokkal kezdtem még moszkvai életünkben, aztán volt Estée Lauder, Lancome,pár középkategóriás közforgalomban lévő, majd kozmetikus forgalmazta Payot, Maria Galland és Babor..most megtaláltam, ami megfelelő, és a vasalóval együtt nagyon kedvelem..az amerikai ára tényleg nagyon jó!

Én magamtól veszem, szintén rendkívül kedvezményesen:))

2008. ápr. 13. 13:41

Nekem is van több mint 2 éve, az elsö idöben nagyszám volt nálam is és vártam a csodát. Ha vasalod..., akkor mindig kell vasalni, akkor látszik csak a hatás, ha nem vasalsz egy ideig akkor a ráncok és egyebek ugyan ugy vissza jönnek, csak ideiglenesen segit, szerintem egy kellemes kozmetikai kezelés többet ér és hatékonyabb, mint a galvanic spa arcvasaló.

Ezenkivül a szérrüm, nekem nagyon száritotta a böröm. : ( Ezen kivül nagyon drága, mint általában a Nuskin termékek.

2008. ápr. 13. 13:22
Sziasztok,èn a neten vettem az ebay-röl potom 107 euroert!A krèmek is sokkal olcsòbbak Amerikàbòl-onnan szàrmazik-mint itthonPl:Nu skin 180 komplet arckezelö-itthon 57000ft,ebay-12000!!!En rendeltem,szuper,eredeti ès nagyon hatàsos-a gèp egy csoda!tehèt aki tud angolul,iràny a:www.ebay.com!
2008. ápr. 13. 09:32
a hatás azonnali!!!!
10. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - 0148b688d6)
2008. ápr. 13. 09:31

Igen azt használom,és nem mondanám büdösnek, kellemes tiszta, gyógynövény illata van, főleg az Ultra szérumnál érződik..hetente praktikus beitatni egy komplex kezelést, vasalást ésatöbbi.. a mindennapos kencehasználat beindítja a bőr belső működését, kollagéntermelését, arc ragyogó ás sima feltöltötten ránctalan..Testkezelő géled, feszesítő testápolód van-e?Nekem még nincs, de aki használja, isteníti..cellulitisz kezelésre, mell, nyak,felsőkar / angyalszárnyak / dekoltázs "emelésre" tökéletes..azonnali hatása jól látszik mindenkinél, 4-5 napig tartósan meg is marad..nagyon szeretem, az arcpermet pedig állandóan a kezem ügyében van..

Mostanában kissé elhanygagoltam a kezeléseket, de este bepótolom, és innentől igyekszem figyelni a rendszerességre, mert hihetetlenül rendbeteszi a képesfelet...olyan, mintha rendszeresen arcmasszázson vettél volna részt egy alapos alvást követően:))

2008. márc. 24. 20:14

Sziasztok! Klimpírozi te a NuSkint használod? Nekem is van :) mindenféle ketyerével, tonikkal,krémmel, szérumokal együtt.(amik szerintem kicsit büdik).

A kérdésem, mennyi idő múlva érezted,h tényleg használ, vagyis mikor volt látványos a változás?

Milyen időközönént használod?

2008. jan. 11. 17:03
Kaeva...felforgattam a világhálót, de megtaláltam a magam nagyszerű útját,beszerzési forrását és a ketyerét mindenével együtt használva nagyon szeretem!!!valóban felér egy komplex kozmetikusi kezeléssel!!!
7. kaeva (válaszként erre: 5. - Ádesz)
2008. jan. 10. 20:40

Hát ezt így elég nehéz lenne megmondani, hogy az a "cucc"-e, amit találtál a neten:) Bár, ha ezen a néven szerepelt, akkor valószínűleg...

Ez, hacsak nem horribilis áron találtad, az a "drágaság", ami azt hiszem, maximálisan megéri a befektetést:))

6. kaeva (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2008. jan. 10. 20:33

Szia!

Hát sajna csak most vettem észre a topikot, meg a nagy keresgélést:) szívesen segítettem volna, de lényeg, hogy végül sikerült (remélem, megfelelő áron) és örülsz:)

Mert megérdemelted:))

2008. jan. 10. 17:56

Szia!

Még nem használtam de érdekelne hogyan lehet hozzájutni és főleg, hogy mennyiért!Találtam a neten egy ilyen cuccot:)arról van szó? De az nagyon drága (nekem) :)

2008. jan. 5. 12:48
..nem is várok már választ, használom..a cucc fantasztikus.. mert megérdemeltem:))
2007. dec. 12. 14:27
...napok óta várok, nincs senkinek sem hozzászólása...jajjjj...Galvanic Spa ráncvasaló lánynévvel esetleg?????
2007. dec. 9. 11:17

folyt..a hozzávaló krémekkel, kezelő szérumokkal.Érdekelne, ismeritek-e, használta-e már valaki, milyenek a tapasztalataitok, ha ismerős a termékcsalád..Meglepni készülök magam / mert megérdemlem /és nagyon szimpatikus , bizalomgerjesztő, amit eddig olvastam róluk.Tudományos alapokkal bíró, tiszta, természetes..Pro és kontra vélemémyeket, megtapasztalásokat kérnék tőletek!

Köszönöm.

2007. dec. 9. 11:14
NuSkin termékek / Life Pak, Marine Omega, Over Drive táplálékkiegészítők..illetve a NuSkin galvanic Spa arcvasaló készülék
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook